Chaos udostępnia benchmark V-Ray 6.1


Chaos wypuszcza V-Ray 6 Benchmark, aktualizując bezpłatną, samodzielną aplikację, aby pomóc użytkownikom szybko ocenić prędkość renderowania V-Ray i porównać możliwości wiodących procesorów CPU i GPU. V-Ray 6 Benchmark dodaje nowe możliwości zapętlania i porównywania trybów GPU, dając użytkownikom jeszcze większą kontrolę nad swoimi wynikami.

Od chwili uruchomienia w 2017 r. narzędzie V-Ray Benchmark stało się standardem w testowaniu nowego sprzętu, pomagając niezliczonym użytkownikom i recenzentom ocenić wydajność renderowania laptopów, stacji roboczych, kart graficznych i innych urządzeń. Porównując z jednym z najpopularniejszych rendererów na świecie, profesjonaliści mogą szybko ocenić, jak sprzęt firm NVIDIA, AMD, Intel i Apple radzi sobie z typowymi zasobami 3D, takimi jak miasta, postacie i modele o twardej powierzchni.

Bezpłatna aplikacja V-Ray 6 Benchmark to już dostępny.

Co nowego w benchmarku V-Ray 6:

  • Zapętlanie testów — użytkownicy mogą teraz przekraczać granice sprzętu, pozwalając Benchmarkowi zapętlać testy tak długo, jak to konieczne. Zapewnia to jeszcze lepszy wgląd w aktualne możliwości dowolnego sprzętu.
  • Porównania trybów renderowania GPU — użytkownicy mogą teraz uruchamiać RTX lub CUDA na GPU i/lub CPU w tej samej scenie testowej, co pozwala na bezpośrednie porównanie silników na GPU i całkowitej wydajności systemu.
  • Nowa scena porównawcza — model ruchomego domu V-Ray 6 jest teraz udostępniany jako scena testowa porównawcza zarówno dla procesorów graficznych V-Ray, jak i V-Ray i wykazano, że dobrze skaluje się na maksymalnie ośmiu procesorach graficznych lub wielu procesorach z maksymalnie 256 rdzeniami.
  • Nowa obsługa chipów Apple — V-Ray Benchmark może teraz zwracać wyniki dla chipów Apple M2 i M3, pomagając artystom zobaczyć, jak V-Ray będzie reagować na różnych komputerach Mac.

„Większość testów porównawczych renderowania jest dostosowana tylko do jednego typu sprzętu — procesora lub karty graficznej” — mówi Phillip Miller, wiceprezes ds. zarządzania produktami w firmie Chaos. „W przeciwieństwie do tego, V-Ray 6 Benchmark skutecznie testuje procesory i/lub karty graficzne, dając użytkownikom rzeczywisty test całego systemu z najczęściej używanymi modułami renderującymi, zarówno przy produkcji efektów wizualnych, jak i wizualizacji projektów”.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Zdobądź certyfikaty IT CompTIA, a ten pakiet przygotowawczy kosztuje tylko 59,97 USD

Istnieje więcej niż jeden sposób szkolenia na specjalistę IT. Chociaż formalny dyplom może otworzyć wiele drzwi, nadal istnieją wiarygodne zasoby, do których...

Gra na iPoda Tetris sterowana za pomocą kółka przewijania znalezionego w prototypie

Niepublikowany iPoda Na prototypie modelu 3. generacji odnaleziono grę Tetris, sterowaną za pomocą kółka przewijania… Klon Tetrisa został znaleziony przez użytkownika X AppleDemoYTktóra...

VANKYO przedstawia nowości projektorów na rok 2024 z inteligentnymi funkcjami

VANKYO, wiodąca na świecie marka innowacyjnych projektorów, wypuszcza na rynek trzy projektory domowe w sam raz na Dzień Pamięci: Leisure L470 Neo, Leisure...
Advertisment