Celem Discord Teen Safety Assist jest uczynienie aplikacji bezpieczniejszym miejscem


Nowy Niezgoda Inicjatywa Teen Safety Assist ma na celu uczynienie platformy czatów grupowych bezpieczniejszym miejscem dla nastoletnich użytkowników – częściowo naśladując iMessage funkcja ogłoszona przez Apple dwa lata temu…

Asystent bezpieczeństwa nastolatków Discord

Niezgoda ogłoszony nowej inicjatywy, wraz z wyraźniejszą informacją zwrotną dla osób, które złamią którykolwiek z zasad platformy.

Bezpieczeństwo w dalszym ciągu jest dla nas najważniejszym zobowiązaniem i cieszymy się, że możemy podzielić się więcej na temat nadchodzących funkcji, które jeszcze bardziej chronią naszych użytkowników.

W ramach tego zobowiązania uruchamiamy Asystent bezpieczeństwa nastolatkównowa inicjatywa mająca na celu ochronę nastolatków za pomocą szeregu proaktywnych filtrów i alertów, które będą domyślnie włączone dla nastolatków.

Firma podała, że ​​początkowo wprowadza dwie funkcje, a w przyszłości pojawią się kolejne.

Alerty bezpieczeństwa dotyczące nadawców

Po pierwsze, Discord zanotuje, kiedy nastoletni użytkownik otrzyma bezpośrednią wiadomość od osoby, z którą wcześniej nie rozmawiał. Następnie określi, czy wysłać ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa do odbiorcy.

Nic więc dziwnego, że firma nie ujawnia, jakie kryteria zostaną zastosowane przy podejmowaniu decyzji o uruchomieniu alertu. Gdyby jeden Jest zostanie uruchomiony, wówczas Discord „zachęci odbiorcę do ponownego sprawdzenia, czy chce odpowiedzieć”. Zawiera także łącza umożliwiające zablokowanie nadawcy i zapoznanie się ze wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa.

Reklama

Wrażliwe filtry treści

Jeśli Discord wykryje, że wiadomość bezpośrednia zawiera obraz, który może być wrażliwy, automatycznie go zamazuje. Odbiorcy będą mogli zdecydować się na odblokowanie zdjęcia, ale zostaną poproszeni o zachowanie przy tym ostrożności.

Jeśli to brzmi znajomo, to dlatego, że replikuje funkcję bezpieczeństwa dzieci iMessage ogłoszone przez Apple w 2021 roku, obok kontrowersyjnych i ostatecznie porzuconych CSAM planu skanowania.

Więcej funkcji do naśladowania

Firma twierdzi, że funkcje bezpieczeństwa zostaną wdrożone na całym świecie w ciągu najbliższych kilku tygodni, a kolejne planuje dodać w przyszłym roku.

System ostrzegania o niezgodach

Firma twierdzi, że zapewnia również większą przejrzystość w zakresie tego, co dzieje się, gdy użytkownicy łamią zasady platformy.

W przypadku większości naruszeń użytkownicy początkowo otrzymają bezpośrednią wiadomość od Discorda. Dzięki temu dowiedzą się, jaką zasadę złamali i czy otrzymali ostrzeżenie, czy naruszenie. W przypadku naruszenia zostaną poinformowani, jakie działania podjął Discord.

Tak czy inaczej, zostanie podany link do szczegółowego wyjaśnienia wraz ze szczegółami dotyczącymi dokładnego złamanego przepisu.

Firma podkreśla, że ​​niektóre naruszenia i tak będą skutkować natychmiastowym banem.

Na przykład mamy i nadal będziemy prowadzić politykę zerowej tolerancji wobec brutalnego ekstremizmu i treści seksualizujących dzieci.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment