CardPointers pomaga zmaksymalizować korzyści z kart kredytowych, teraz w Vision Pro [Save 50%]


mam napisane wcześniej o tym, jak Wskaźniki kart to jedna z moich ulubionych aplikacji, dzięki której niezwykle łatwo jest maksymalizować nagrody, oferty, promocje i nie tylko związane z kartami kredytowymi. Teraz CardPointers jest dostępny na Wizja Proz bardzo sprytną funkcją AutoPilot.

CardPointers również obchodzi w tym tygodniu swoje 5. urodziny z 50% zniżką i premią w postaci karty oszczędnościowej o wartości 100 USD dla czytelników 9to5Mac.

CardPointers działa informując Cię, której karty kredytowej użyć do różnych kategorii wydatków. Pomaga także śledzić takie rzeczy, jak oferty i promocje, przypomnienia o rocznych opłatach i nie tylko. Jedną z moich ulubionych części CardPointers jest rozszerzenie Safari, które wskaże Ci najlepszą kartę kredytową, której możesz użyć w danej witrynie, aby zmaksymalizować zwrot gotówki lub punkty, które otrzymasz za zakup.

Oprócz aplikacji na iPhone’a, iPada i Maca, CardPointers jest również dostępny teraz dostępny na VisionOS z aplikacją w pełni zoptymalizowaną pod kątem Vision Pro. Projekt aplikacji skupia się na tym, aby wszystko było widoczne, „aby pomóc Ci dotrzeć do potrzebnych informacji w mniej niż 2 sekundy”.

Jedną z naprawdę fajnych części CardPointers w Vision Pro jest funkcja AutoPilot. Oto jak to działa:

Włącz AutoPilota za pośrednictwem Siri, w aplikacji lub rozszerzenia Safari, umieść go w dowolnym miejscu w swoim środowisku, a CardPointers będzie automatycznie aktualizował się podczas zakupów w Safari.

Kiedy odwiedzisz witrynę, na której masz ofertę, AutoPilot automatycznie przełączy się w tryb Oferty, aby pokazać Ci, jak zmaksymalizować oszczędności. W przypadku każdej innej witryny zakupów AutoPilot uszereguje Twoje karty według nagród w kategorii. Wszystko to bez konieczności kiwnięcia (lub szczypania!) palca.

Reklama

Wersja CardPointers na system VisionOS zawiera również to samo rozszerzenie Safari, co CardPointers na innych platformach. Korzystając z tego rozszerzenia, CardPointers automatycznie doda i zsynchronizuje wszystkie Twoje oferty Amex, Chase, Bank of America i Citi – bez udostępniania danych logowania.

Zaoszczędź 50% na CardPointers

Ponieważ CardPointers obchodzi w tym tygodniu swoje 5. urodziny, czytelnicy 9to5Mac mogą to zrobić Zaoszczędź 50% na aktualizacji CardPointers+. Spowoduje to obniżenie ceny rocznej subskrypcji do 30 USD rocznie.

Jeśli nie szukasz kolejnej subskrypcji w swoim życiu, dożywotnia aktualizacja CardPointers+ wynosi również 50%, co obniża cenę z 200 do 100 dolarów.

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na dożywotnia aktualizacja w przypadku CardPointers+ otrzymasz kartę oszczędnościową o wartości 100 USD jako bonus rejestracyjny, dzięki czemu aktualizacja CardPointers+ będzie faktycznie bezpłatna.

Uwierz mi, dzięki CardPointers uzyskasz ogromny zwrot z inwestycji. nauczyłem się bardzo o maksymalizacji korzyści z korzystania z mojej karty kredytowej. Poniżej znajduje się krótki film instruktażowy dotyczący CardPointers dla Apple Vision Pro.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Alan Cumming w momencie drugiego sezonu Zdrajców, który zaskoczył go najbardziej

Jeśli myślisz, że Alan Cumming, gospodarz amerykańskiej wersji Zdrajcy, wywołuje wrażenie „faceta, który kogoś zabił”, będzie się śmiał – wychwytujesz to,...

Aplikacja Threads zapewnia szybki dostęp do aparatu i opcję zapisywania wersji roboczych

Niedawno o tym pisaliśmy Wątkiplatforma mikroblogowa Meta, wdrażamy funkcję Trendy. Chociaż jest to dostępne tylko dla niektórych użytkowników w USA, użytkownicy na...

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...
Advertisment