Cała seria książek Dune jest tańsza w Amazon


Znaleźliśmy świetną ofertę dla każdego, kto chce zanurzyć się w piaskach Arrakis przed kinowym debiutem Wydma: część druga 1 marca. W tej chwili Amazon oferuje zniżki na praktycznie każdą książkę z serii Dune, w tym na zestawy pudełkowe, a także na doskonała, wielokrotnie nagradzana adaptacja powieści graficznej. Jako dodatkowy bonus, jeśli kupisz trzy książki objęte tą wyprzedażą, Amazon obniży 50% najtańszą kwalifikującą się pozycję w Twoim koszyku (tę promocję działa również na Blu-ray i grach wideo!). Poniżej znajdziesz tylko kilka wybranych produktów z wyprzedaży wielkości Shai’hulud.


W tym zbiorze zebrano sześć pierwszych książek z sagi Diuny Franka Herberta zestaw pudełek w miękkiej oprawie jest obecnie dostępny w sklepie Amazon za 59,99 USD (108 USD). Ten zestaw łączy Diuna, Diuna Mesjasz, Dzieci Diuny, Bóg Cesarz Diuny, Heretycy z DiunyI Kapitularz: Wydma w jednym pudełku z minimalistyczną okładką.

Więcej efektowna kolekcja w twardej oprawie z trzech pierwszych ksiąg Wydma saga jest również dostępna na Amazon za 83 USD (149,99 USD). Oprócz niesamowitych okładek, każda książka zawiera ilustrowany plakat wewnątrz obwoluty.

The Wydma saga jest całkiem niezła, ale analizowanie gęstej scenerii science fiction na podstawie tekstu może być nieco onieśmielające dla nowicjuszy. Jeśli szukasz sposobu na wprowadzenie się do świata Franka Herberta, gorąco polecamy zapoznanie się z Dune: powieść graficzna kolekcja, która obejmuje pierwszą książkę z serii Dune w trylogii ilustrowanych tomów. The Wersja Deluxe pierwszej książki w twardej oprawie z trylogii jest obecnie dostępny w sklepie Amazon za 27,99 dolarów (wcześniej 50 dolarów). Standardowa wersja druga książka jest dostępny w cenie 16,99 USD (poprzednio 24,99 USD). Niestety, trzeci tom ma ukazać się dopiero 16 lipca i tak się dzieje obecnie dostępne w przedsprzedaży za 25,99 dolarów.

Reklama

Obraz:

Sztuka i dusza Dune oferuje 240 stron renderów, fotografii i grafik koncepcyjnych, które zainspirowały Denisa Villeneuve’a do podjęcia Wydma saga. Zwykle za 49,99 USD, egzemplarz tej doskonałej książki na stolik do kawy można kupić za jedyne 32,99 USD pod adresem Amazonka.

Strony 34 i 35 książki The Art and Soul of Dune przedstawiające grafiki koncepcyjne Pałacu Atrydów na Kaladanie

Zdjęcie: Wydania Insight

Dune Część pierwsza: Fotografia zawiera 282 strony fotosów z kręcenia pierwszej części powieści Denisa Villeneuve’a Wydma, i jest obecnie w sprzedaży w Amazon za 31,56 USD (było 60 USD). Oprócz szczerych ujęć obsady i głównych zdjęć, znajdziesz także uderzające krajobrazy rozciągające się od klifów Norwegii po pustynie Jordanii.

Czarny &  Białe i kolorowe zdjęcia z planu Dune Part One z udziałem Timothee Chalameta, Javiera Bardema i Babsa Olusanmokuna

Zdjęcie: Wydania InsightSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W marcu Stardew Valley doda nową zawartość do gry

Dolina Gwiezdnej Rosy deweloper Eric Barone — lepiej znany jako ConcernedApe — ujawnił, kiedy gracze mogą spodziewać się kolejnej dużej aktualizacji, dodając do...

Prezes Microsoftu angażuje się w otwartą platformę Azure dla sztucznej inteligencji

Prezydent Microsoftu, Brad Smith, tak opublikował blog określa, w jaki sposób firma planuje wspierać twórców oprogramowania tworzących sztuczną inteligencję (AI). Wśród obszarów,...

ASUS IoT ogłasza zupełnie nowe przemysłowe płyty główne i komputery Edge AI oparte na rdzeniu 14. generacji

ASUS IoT, globalny dostawca rozwiązań AIoT, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek nowej linii przemysłowych płyt głównych i komputerów brzegowych AI wyposażonych w najnowsze...
Advertisment