Cabasse przedstawia głośnik wysokiej rozdzielczości Pearl Myuki Connected


Sześć lat po wprowadzeniu na rynek pierwszego podłączonego głośnika z kolekcji The Pearl, teraz wzbogaconego o kolejnych 9 podłączonych rozwiązań audio, Cabasse zaprezentował Pearl Myuki. Ten nowy model to ultrakompaktowy, przenośny, zasilany bateryjnie, podłączony aktywny głośnik o wysokiej rozdzielczości, który korzysta z najlepszych technologii akustycznych francuskiej firmy. Cabasse przewiduje dostępność od czerwca 2024 r.

Sześć lat po wprowadzeniu na rynek pierwszego podłączonego głośnika firmy Kolekcja Perła, teraz wzbogacony o kolejne 9 połączonych rozwiązań audio, Cabasse zaprezentował Pearl Myuki. Ten nowy model to ultrakompaktowy, przenośny, zasilany bateryjnie, podłączony, aktywny głośnik o wysokiej rozdzielczości, który korzysta z najlepszych technologii akustycznych francuskiej firmy. Cabasse przewiduje dostępność od czerwca 2024 r.

Podobnie jak wszyscy poprzednicy z kolekcji Pearl, pomimo niewielkich rozmiarów, ten nowy głośnik Cabasse zapewnia dźwięk, który jest zarówno wyjątkowo zrównoważony, jak i mocny. Dzieje się tak głównie dzięki nowym przetwornikom, które są w stanie wytworzyć do 109 dB w stereo: szerokopasmowemu głośnikowi średniotonowemu Dôme 45 i dwóm przetwornikom basowym 5″/12 cm rozmieszczonym w układzie Push-Push, działającym w bardzo kompaktowej obudowie. -wycieczkowe przetworniki niskotonowe wyposażone są w membrany o strukturze plastra miodu, zapewniające zwarty bas.

„Użytkownicy będą mile zaskoczeni siłą i głębią dźwięku wytwarzanego przez te nowe głośniki” – stwierdza Cabasse w ogłoszeniu The Pearl Myuki. Zaprojektowany dla tych, którzy szukają wysokiej jakości dźwięku w domu lub podczas podróży, z całą wygodą łączności bezprzewodowej, Pearl Myuki wykorzystuje technologie spotykane w wysokiej klasy systemach Cabasse. Obejmują one przesyłanie strumieniowe w wysokiej rozdzielczości, regulację DFE (która optymalizuje widmo dźwięku w czasie rzeczywistym w oparciu o poziom odsłuchu, zawartość widmową i dynamikę muzyki), automatyczną kalibrację pomieszczenia CRCS w celu optymalizacji dźwięku w danej przestrzeni oraz regulację widma tonalnego.

 

Nowy Pearl Myuki może poszczycić się 12-godzinną żywotnością baterii, co pozwala na korzystanie z niego bez kabli na tarasie lub podczas weekendowego wyjścia. Kolejną innowacyjną funkcją jest funkcja Smart Wi-Fi, zapewniająca nieprzerwane odtwarzanie muzyki podczas przełączania między sieciami Wi-Fi (5 GHz, 2,4 GHz lub Mesh).

Reklama

Dzięki Pearl Myuki użytkownicy mogą również zdecydować się na zakup dwóch jednostek w celu uzyskania ulepszonego trybu stereo, łącząc je, zapewniając łączną moc bliską 200 W RMS. Osoby wyposażone już w głośnik podłączony do Cabasse mogą zintegrować Pearl Myuki ze swoim obecnym systemem w celu wykorzystania w trybie multiroom w trybie mono lub stereo. Służy jako idealne uzupełnienie w pomieszczeniach takich jak kuchnie, biura lub sypialnie, szczególnie w połączeniu z innym głośnikiem The Pearl umieszczonym w innym miejscu w domu. Dodatkowo wszystkie systemy podłączone do Cabasse można łatwo sparować i sterować za pomocą unikalnej aplikacji StreamControl, co pozwala na korzystanie z NAS lub kompatybilność z Airplay 2.

 

Wszechstronny Pearl Myuki oferuje wszechstronną łączność, umożliwiając podłączenie do telewizora, gramofonu, odtwarzacza CD lub NAS za pomocą kabla optycznego. Posiada port Ethernet i gniazdo 3,5 mm z tyłu, a także możliwość odtwarzania treści z napędu USB/USB-C. Wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy jest w stanie odtwarzać i dekodować wszystkie główne formaty cyfrowe, w tym obsługę DSD 64/128 i bezstratnego WMA.

„Dzięki stylowemu wzornictwu o zaokrąglonych kształtach Pearl Myuki to elegancki klejnot głośnika, który płynnie integruje się z każdym wystrojem wnętrza. Jest dostępny w matowym czarnym lub matowym białym wykończeniu z chromowanymi ramkami i detalami w kolorze czarnym lub srebrnym. Dodatkowo jego głośniki niskotonowe mają wytłoczony wzór Lissajous, który dodaje odrobinę wyrafinowania jego estetyce” – Cabasse szczegółowo opisuje projekt.

Pearl Myuki można łatwo przenosić z pokoju do pokoju dzięki dyskretnemu zintegrowanemu uchwytowi. Do użytku na zewnątrz dostarczany jest w zestawie z wykonaną na zamówienie torbą, która umożliwia noszenie w dłoni lub na ramieniu. Dodatkowo głośnik można zamontować na ścianie za pomocą kompatybilnego wspornika ściennego Cabasse. Jeśli chodzi o ergonomię, Pearl Myuki posiada 6 podświetlanych klawiszy dotykowych LED z dyskretnym sprzężeniem zwrotnym, dzięki czemu sterowanie (źródło/odtwarzanie, pauza/głośność/zasilanie) jest łatwe.

Cabasse została założona w 1950 roku przez Georgesa Cabasse, kierując się badaniami i chęcią ciągłego wprowadzania innowacji. Cabasse wynalazł i rozwinął technologię głośników koncentrycznych, a w 2018 roku wprowadził na rynek kolekcję Pearl Collection obejmującą podłączone aktywne głośniki o wysokiej rozdzielczości. Cabasse jest w 42,27% własnością Grupy VEOM, wiodącego europejskiego pioniera inteligentnego domu w technologiach multiroom i transmisji strumieniowej (dawniej AwoX).

www.cabasse.com

 Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Xiaomi klonuje kontrowersyjną reklamę Apple Crush, z jedną zasadniczą zmianą

Reklama Apple Crush przegapił tak bardzo, że firma odwołała zaplanowane programy telewizyjne i wydał publiczne przeprosiny. Wydawało się, że to głównie rozwiązuje...

G-Cloud 14: Zagraniczni dostawcy ryzykują nieprzestrzeganiem przepisów, ponieważ CCS zmienia stanowisko w sprawie brytyjskich wymogów dotyczących podatku VAT

Służbę handlową Crown Commercial Service (CCS) oskarża się o wysyłanie mieszanych wiadomości do dostawców usług w chmurze mających siedzibę poza Wielką Brytanią, którzy...

Knowledge24: „Nie możesz iść w życiu sam” – mówi aktorka Viola Davis

Podczas konferencji użytkowników ServiceNow Knowledge24 w Vegas aktorka, autorka i producentka Viola Davis powiedziała: „Nie zaczynałam od skoku, ale raczej od serii zataczania...
Advertisment