Byron Allen przybywa na konferencję Kodeksu


Dyrektor generalny i założyciel Allen Media Group Byrona Allena w tym miesiącu przyjedzie na konferencję Code Conference, podczas której będzie rozmawiał o stanie branży medialnej ze starszym korespondentem ds. mediów i technologii CNBC Julia Boorstin.

Rozległa firma medialna Allena obejmuje lokalnych nadawców w całych Stanach Zjednoczonych, sieci kablowe, w tym Cars.TV i Comedy.TV, a także grupę dystrybucyjną Entertainment Studios Motion Pictures. W 2018 roku firma nabyła kanał The Weather Channel za 300 milionów dolarów, a w zeszłym roku uruchomiła usługę Usługa transmisji strumieniowej Weather Channel.

Grupa w dalszym ciągu szuka możliwości rozwoju. Allen rozważał zakup BET na początku tego roku i zaledwie w zeszłym tygodniu zdecydował się na to złożył ofertę o wartości 10 miliardów dolarów nabycie kanałów ABC, FX, National Geographic i innych aktywów od Disneya.

Wszystko to oznacza, że ​​Allen, dyrektor ds. mediów i były komik, będzie miał mnóstwo tematów do omówienia w Code.

Allen dołącza do wielu innych liderów technologii i biznesu, którzy będą na scenie w Code, w tym dyrektora generalnego X Lindy Yaccarinodyrektor generalny GM Maria Barrai dyrektor generalny Warner Music Group Roberta Kyncl.

Konferencja Code odbędzie się 26 i 27 września w The Ritz-Carlton, Laguna Niguel w Kalifornii. Gospodarzem tegorocznej konferencji będzie Krawędź redaktor naczelny Nilay Patel, Platformówka założyciel Casey’a Newtonaoraz starszy korespondent ds. mediów i technologii CNBC Julia Boorstin. Nie zabraknie także gości specjalnych, w tym współzałożyciela Code Conference Kara Swisher.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

WhatsApp ma teraz 100 milionów użytkowników dziennie w USA

Dyrektor generalny Meta, Mark Zuckerberg, ogłosił dziś: jego kanał WhatsApp że od 25 lipca WhatsApp ma 100 milionów aktywnych użytkowników dziennie w USA....

Dyrektor generalny Sonos przeprasza za nową aplikację i podaje harmonogram jej naprawy

Sonos wprowadził na rynek zupełnie nową wersję swojego aplikacja w maju to było szybko spotkało się z negatywną reakcjąFirma słuchała opinii i wprowadzanie...

W tym izolowanym kubku podróżnym ukryty jest blender

Nowy Flip marki Nutribullet zawiera blender w izolowanym kubku ze stali nierdzewnej, który nie wygląda na większy od typowego kubka podróżnego. Jeśli rano...
Advertisment