Być może w Twoim mieście odbędzie się koncert na żywo Stardew Valley


Och, być Dolina Gwiezdnej Rosy fanem, ciesząc się znakomitym wynikiem na koncercie na żywo, wśród publiczności składającej się z innych fanów. Dla fanów, którzy zdobędą bilet na nadchodzącą trasę koncertową Stardew Valley, to marzenie może stać się rzeczywistością.

W środę, Dolina Gwiezdnej Rosy deweloper Eric Barone ogłosił „Festiwal pór roku” na platformie X (wcześniej znanej jako Twitter). Podczas tej trasy koncertowej wystąpi orkiestra kameralna Dolina Gwiezdnej Rosyjak wynika z komunikatu, najpopularniejsze utwory zespołu, a także „niespodzianki i ulubione przez fanów głębokie kawałki”. Zachęcamy fanów do wzięcia udziału w cosplayu.

Trasa koncertowa została zorganizowana we współpracy twórcy gry i SOHO Live, tokijskiej firmy zajmującej się muzyką na żywo, która wcześniej tworzyła doświadczenia koncertowe inspirowane Pokémonami, Nier i Final Fantasy. Trasa będzie miała charakter międzynarodowy i będzie obejmować główne miasta USA, w tym Los Angeles, Nowy Jork i Chicago, a następnie wyruszy za granicę do głównych miast Australii, Wielkiej Brytanii i Korei Południowej. Jak podano w komunikacie, bilety na „większość koncertów trafią do sprzedaży w piątek, 13 października o godzinie 10:00 czasu lokalnego”. Można je kupić na Dolina Stardew: Sezony festiwali strona internetowa.

The Dolina Gwiezdnej Rosy ścieżka dźwiękowa to radosna sprawa i ulubiona przez fanów. Deweloper skomponował ją sam, a specjalna edycja winylowego pudełka zawierająca pełną partyturę gry jest jedną z moich najcenniejszych rzeczy.

„Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, więc naprawdę wspaniale było widzieć, jak ścieżka dźwiękowa do Stardew Valley spodobała się tak wielu ludziom” – powiedział deweloper Eric Barone w komunikacie. „Nie mogę się doczekać, aż zobaczę go na żywo podczas koncertu w ramach Festiwalu Pór Roku”.

Nawet jeśli nie zdobędę biletów, zastanawiam się, czy zobaczymy jakieś klipy na kontach Barone’a w mediach społecznościowych. Nasyciłem się kilkoma pięknymi aranżacjami orkiestrowymi Joe Hisaishikompozytor, który napisał muzykę do filmów wyreżyserowanych przez Hayao Miyazakiego, za pośrednictwem swojego oficjalnego konta TikTok. Nadal marzę, żeby być tam osobiście.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dell współpracuje z Imbue w zakresie nowego klastra obliczeniowego AI wykorzystującego prawie 10 000 procesorów graficznych NVIDIA H100

Dell Technologies i Imbue, niezależna firma badawcza zajmująca się badaniami nad sztuczną inteligencją, zawarły umowę o wartości 150 milionów dolarów na budowę nowego,...

Renesas przedstawia pierwszą generację własnego 32-bitowego rdzenia procesora RISC-V przed konkurencją

Renesas Electronics Corporation, wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań półprzewodnikowych, ogłosiła dzisiaj, że zaprojektowała i przetestowała 32-bitowy rdzeń procesora oparty na otwartym standardzie architektury zestawu...

Apple ujawnia zwycięzców nagrody App Store Award 2023; nazywa generatywną sztuczną inteligencję „trendem roku”

Po dokuczanie finalistom na początku tego miesiąca Apple ujawniło pełną listę zwycięzców nagród App Store Award w roku 2023. AllTrails zdobyła koronę aplikacji...
Advertisment