Być może nadszedł czas na Magic Keyboard Pro i Apple Pencil Pro


Jutro podczas wydarzenia „Let luźne” Oczekuje się, że Apple zadebiutuje modele iPada Pro i iPada Air nowej generacji oraz kilka zupełnie nowych akcesoriów do iPada.

Wygląda na to, że iPad Pro ustawiony na punkt centralny, z zupełnie nowym wyświetlaczem OLED, cieńszą obudową i prawdopodobnie wprowadzeniem na rynek chipa M4 firmy Apple. Oczekuje się także nowych wersji klawiatur Magic Keyboard i Apple Pencil, które prawdopodobnie będą dostępne wyłącznie dla iPada Pro.

Dowody znalezione na japońskiej stronie Apple wskazuje nowy Pencil można nazwać Apple Pencil Pro. To dało mi do myślenia: dodanie nazwy Pro do klawiatury Magic Keyboard też ma sens, zwłaszcza że obsługuje ją tylko nowy iPad Pro.

Oto dlaczego może to być właściwy czas na Magic Keyboard Pro i Apple Pencil Pro.

Walka z konkurencją iPada Air

iPada Air5

Od kilku lat Apple rozwija technologię Oferta iPada Air coraz bliżej iPada Pro. Air zyskał wsparcie dla istniejącej klawiatury Magic Keyboard. Został wyposażony w chip klasy M. Zgłaszanie wskazuje na a nowy 12,9-calowy Air zadebiutuje jutro, zapewniając Airowi ekran, który wcześniej był dostępny wyłącznie w iPadzie Pro.

Reklama

Ciągłemu rozwojowi iPada Air towarzyszy spowolnienie rozwoju iPada Pro. Jednymi z największych różnic między tymi dwoma produktami są obecnie modele o przekątnej 12,9 cala wyświetlacz mini-LED, który pojawił się w 2021 r. i nigdy nie trafił do mniejszego Pro, oraz obecność Face ID w Pro, która sięga 2018 r. Poza tym niewiele rzeczy wyróżnia iPada Pro. W każdym razie nie teraz.

Dlatego uważam, że to idealny moment, aby Apple wprowadził ekskluzywne akcesoria Pro, takie jak Magic Keyboard Pro i Apple Pencil Pro.

Wszystko „Pro”.

iPad Pro 2024 zapoczątkuje nową erę w ofercie Pro, oferując prawdopodobnie najbardziej ekscytujące ulepszenie od modelu z 2018 roku. Ma zatem sens, że Apple wykorzysta ten moment, aby dodać pseudonim Pro do swoich nowych akcesoriów.

Wprowadzenie na rynek Magic Keyboard Pro i Apple Pencil Pro zapewniłoby nowy poziom zróżnicowania iPada Pro w porównaniu z Air. Ale także, co ważne, sprawiłyby, że oferta akcesoriów byłaby o wiele łatwiejsza do zrozumienia dla przeciętnego konsumenta. Śledzenie niuansów pomiędzy Ołówek Apple (1. generacji), Ołówek Apple (USB-C)I Ołówek Apple (2. generacji) to coś, z czym nawet ja walczę.

Jednak umieścić nazwę „Pro” na akcesorium? Nagle kompleks zostaje uproszczony. „Chcesz iPada Pro? Świetnie, dostępne akcesoria obejmują Pencil Pro i Magic Keyboard Pro.

Ujednolicenie nowych akcesoriów pod nazwą Pro byłoby zwycięstwem dla kupujących i uczyniłoby iPada Pro silniejszym konkurentem w stosunku do swojego młodszego rodzeństwa, takiego jak iPad Air.

Jedyny minus jest technicznie zaletą Apple: akcesoria „Pro” mogą wymagać wyższych cen. Jakby 349 dolarów za 12,9-calową klawiaturę Magic Keyboard nie wystarczyło.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dlaczego zarząd OpenAI zwolnił Sama Altmana

Jesteśmy rozczarowani, że pani Toner w dalszym ciągu powraca do tych kwestii. Niezależna komisja zarządu współpracowała z kancelarią prawniczą Wilmer Hale, aby...

Dzięki uprzejmości FCC wyciekły szczegóły dotyczące nowych Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Ring

Według zapisów testów FCC wygląda na to, że niezapowiedziany jeszcze Galaxy Z Flip 6 otrzyma nieznacznie większą pojemność baterii w porównaniu do Z...

Vivek Ramaswamy nie potrafi nawet dobrze wsadzić Buzzfeeda

Dobra, Vivek Ramaswamy, chciałeś mojej uwagi i teraz ją masz. Do tej pory znałem Cię przede wszystkim jako gościa, który tak histerycznie...
Advertisment