B&W aktualizuje wkładki douszne PI7 z lepszą żywotnością baterii w tej samej cenie


Dwa lata po wypuszczeniu pierwszej pary prawdziwych bezprzewodowych wkładek dousznych Bowers and Wilkins przedstawia dwa zaktualizowane modele. 399 USD (349 GBP / 399 EUR) PI7 S2 to wyższy koniec tych dwóch, z dwoma sterownikami, większą liczbą mikrofonów i możliwością korzystania z etui ładującego do przesyłania dźwięku ze źródła przewodowego (takiego jak system rozrywki podczas lotu) gdy Bluetooth nie jest opcją. Istnieje również obniżona cena 299 USD (249 GBP / 299 EUR) PI5 S2.

Obie wkładki douszne oferują teraz pięć godzin słuchania na jednym ładowaniu. To więcej niż cztery godziny w przypadku oryginalnych wkładek dousznych PI7 i 4,5 godziny w przypadku oryginalnych wkładek dousznych PI5, choć jest to mniej niż nasze obecne najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne, Sony WF-1000XM4które oferują osiem godzin odtwarzania, a także sześciogodzinne AirPods Pro 2. Obudowa PI7 S2 oferuje kolejne 16 godzin, podczas gdy PI5 S2 oferuje 19.

PI7 S2 oferuje pięć godzin odtwarzania z samych pąków.
Zdjęcie: Bowers i Wilkins

B&W chwali się również „ulepszoną łącznością bezprzewodową” na obu parach wkładek dousznych, co zwiększa ich zasięg Bluetooth do 25 metrów (około 82 stóp). Ale rzeczywiste kodeki bezprzewodowe wymienione jako obsługiwane są takie same jak ostatnio – aptX Adaptive dla PI7 S2 i niższy aptX dla PI5 S2 – i nie ma śladu wsparcia dla nowszy aptX bezstratny.

Inne różnice między PI7 S2 i PI5 S2 obejmują dodatkowy wbudowany mikrofon w tym pierwszym, który ma trzy mikrofony na słuchawkę zamiast dwóch. PI7 S2 ma również konfigurację z dwoma przetwornikami, która zazwyczaj oferuje bardziej szczegółowy dźwięk, w porównaniu z pojedynczym przetwornikiem w PI5 S2. Wreszcie, model z wyższej półki jest wyposażony w adaptacyjną redukcję szumów, która dostosowuje się do otoczenia, w porównaniu z aktywną redukcją szumów w PI5 S2 (którą można ręcznie skonfigurować za pomocą aplikacji towarzyszącej).

Obie wkładki douszne są dostępne od dzisiaj. PI7 S2 jest dostępny w kolorze czarnym, białym lub niebieskim, podczas gdy PI5 S2 występuje w dwóch odcieniach szarości, liliowym i — później tej wiosny — zielonym.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

SilverStone Intros RM51 5U Rackmount Case, którą można przechylić w wieżę

SilverStone wprowadził RM51, obudowę rackową 5U przeznaczoną dla serwerów i stacji roboczych, którą można przechylić wzdłuż boku, aby używać jej jako obudowy typu...

GIGABYTE oficjalnie wprowadza na rynek dyski SSD AORUS Gen5 serii 10000 NVMe

GIGABYTE oficjalnie wprowadził na rynek swoje flagowe dyski SSD AORUS Gen5 z serii 10000 M.2 NVMe, które wykorzystują interfejs PCI-Express 5.0 x4. ...

Kim jest dzieciak kończący odcinek 5 Last of Us? Poznaj Sama z gier.

HBO Ostatni z nas kończy swój czwarty odcinek z cliffhangerem — Ellie (Bella Ramsey) i Joel (Pedro Pascal) budząc się...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!