Bungie mówi fanom Destiny 2: „Straciliśmy wiele waszego zaufania”


w następstwie zwolnienia w Bungie I raporty o zbliżającym się opóźnieniu Do Przeznaczenie 2 ekspansja Ostateczny kształt – I zamiast zwykłej aktualizacji „Ten tydzień w Destiny” – zamiast tego studio opublikował trzeźwą, skruchę wiadomość od zespołu programistów co stanowi wyraz niezadowolenia gracza z gry.

W swojej notatce Bungie odniosła się do zwolnień w studiu, mówiąc: „rozstaliśmy się z ludźmi, których szanujemy i podziwiamy”. W tym tygodniu zwolniono około 100 pracowników Bungie Przeznaczenie 2 Z raportu opublikowanego przez portal wynika, że ​​liczba graczy spadła prawie o połowę Bloomberga.

Chociaż Bungie nie potwierdza bezpośrednio raportów o czteromiesięcznym opóźnieniu Przeznaczenie 2kolejnej ekspansji, stwierdzenie to z pewnością to sugeruje.

„Chcemy poznać Państwa opinie i wątpliwości Spadek światła”- powiedział Bungie, odnosząc się do najnowszy i chłodno przyjęty szósty dodatek do gry Przeznaczenie 2„i ostatnie sezony, a także wasze reakcje na ujawnienie Ostateczny kształt. Wiemy, że straciliśmy wiele Waszego zaufania. Przeznaczenie musi zaskakiwać i zachwycać. Nie zrobiliśmy tego wystarczająco dużo i to się zmieni.

W ramach swojej „ścieżki naprzód” Bungie stwierdziło, że „potrzebuje[s] robić Ostateczny kształt niezapomniane przeżycie Destiny” na równi z ukochanymi dodatkami Destiny Opuszczony, Królowa CzarownicI Zabrany Król. „Są to standardy, którym zamierzamy sprostać” w przyszłorocznych edycjach Ostateczny kształt– powiedział Bungie.

„Intensywnie koncentrujemy się na tym, aby przekraczać Twoje oczekiwania Ostateczny kształt”- podało studio. „Przeznaczenie 2 ma ponad 650 oddanych członków zespołu, którzy wkładają całą swoją energię i wiedzę w dostarczenie tego epickiego momentu i jego kolejnych odcinków.”

Reklama

Deweloper powiedział, że planuje ujawnić więcej na temat „co będzie dalej w perspektywie krótkoterminowej, począwszy od naszego kolejnego sezonu pod koniec listopada” w nadchodzących tygodniach. Zapowiadał także „większą, odważniejszą i jaśniejszą wizję”. Ostateczny kształt”, który podobno będzie miał okno wydania w czerwcu 2024 r.

Bungie nie odniosło się do stanu Maraton, strzelanka w stylu ekstrakcji, która została ujawniona na początku tego roku. Chociaż nie jest to oficjalnie datowane, Maraton podobno przesunięto go na rok 2025.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kody QR mogą być ukrytym oszustwem typu phishing – ostrzega FTC

Federalna Komisja Handlu (FTC) ostrzegła społeczeństwo przed skanowaniem jakichkolwiek starych kodów QR blog z alertami konsumenckimi zeszły tydzień. Oczywiście ostrzeżenie sprowadza się...

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...
Advertisment