Brak darmowego CoD: Black Ops Cold War na PS5 / Xbox Series X, sugeruje przeciekPrzed Call of Duty: Black Ops Cold Warujawnienie, czyli planowany na 26 sierpnia, wersje gry wyciekły do ​​sieci. Dostępne są trzy, z których dwa obejmują aktualizację nowej generacji. Kupno edycji standardowej na obecnej generacji konsoli najwyraźniej nie zapewni ci bezpłatnego dostępu do wersji gry na PS5 lub Xbox Series X.

Według wycieku zgłoszonego przez Charlie Intel, oprócz edycji standardowej, dostępne są także wersje Cross-Gen Bundle i Ultimate. Wszystkie trzy obejmują dostęp do wersji beta po zamówieniu gry w przedsprzedaży. Każda edycja jest dostarczana z operatorem Frank Woods dla Call of Duty Modern Warfare i Strefa wojny, a wersje standardowe i zestawy międzygeneracyjne zawierają również pakiet broni konfrontacyjnej.

Premie w przedsprzedaży Call of Duty: Black Ops Cold War

 • Wczesny dostęp do otwartej bety.
 • Kultowy operator Frank Woods i schemat broni karabinu szturmowego do natychmiastowego użycia w Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone.
 • Pomijanie 10 poziomów do natychmiastowego użycia w Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone.

Edycja standardowa będzie dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jak sama nazwa wskazuje, pakiet Cross-Gen zawiera podstawową grę dla obecnej i następnej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X) systemy. To najwyraźniej wskazuje, że wydawca Activision podąży tą samą ścieżką, co Kontrola wydawca 505 Games, który zasugerował użytkownicy kupują Edycja Ultimate, jeśli chcą uaktualnienia PS5 / XSX. Edycja Ultimate zawiera pakiet Cross-Gen oraz dodatkową zawartość do Black Ops Cold War.

Zawartość Call of Duty: Black Ops Cold War Ultimate Edition

 • Gra Call of Duty: Black Ops Cold War:
  • Uwaga: wersje konsolowe zawierają wersję bieżącej generacji i wersję następnej generacji po uruchomieniu.
 • Pakiet lądowy, morski i powietrzny:
  • 3 skórki operatorów.
  • 3 skórki pojazdów.
  • 3 schematy broni,
 • Zestaw Karnetu Bojowego (1 Sezonowy Karnet Bojowy + 20-stopniowe pominięcia).
 • Pakiet broni konfrontacyjnej.

Oficjalne ujawnienie Call of Duty: Black Ops Cold War ma zostać opublikowane w najbliższą środę o godzinie 10:30 czasu pacyficznego / 13:30 czasu wschodniego. Odbędzie się w Warzone, a plotki sugerują, że Verdansk zostanie przebudowany, aby dostosować go do stylu i stylu zimnej wojny Black Ops. Na razie nie ogłoszono ostatecznej daty premiery.

Teraz odtwarzane: Call Of Duty Black Ops: Cold War – zwiastun Poznaj swoją historię

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!