Brak Apple Watch Ultra 3 w 2024 roku? Czarny tytan wystarczy


Zatem w 2024 roku może nie pojawić się Apple Watch Ultra 3? Bez problemu. I tak ludzie chcą tylko jednego od Apple Watch Ultra, a nowy numer wersji to nie wszystko.

Czy w 2024 roku pojawi się Apple Watch Ultra 3?

Jest jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć tak czy inaczej. Jednakże Ming-Chi Kuo wierzy prawdopodobieństwo, że Apple zrewiduje Ultra w przyszłym roku, maleje wraz ze zbliżaniem się końca 2023 roku.

„Jak dotąd Apple nie rozpoczęło jeszcze oficjalnie prac nad Apple Watch Ultra 3” – pisze. „To niezwykłe, biorąc pod uwagę harmonogram rozwoju produktu. Jeśli Apple oficjalnie nie rozpocznie projektu Apple Watch Ultra 3 do grudnia, prawie zostanie potwierdzone, że w 2024 roku nie zobaczymy nowego Apple Watch Ultra”.

Jeśli Apple nie planuje wypuścić Apple Watch Ultra 3 w przyszłym roku, co wyjaśniłoby stracony rok? Kuo podejrzewa, że ​​Apple „potrzebuje więcej czasu na opracowanie innowacyjnych funkcji zarządzania stanem zdrowia, zapewnienie możliwości wyprodukowania nowych funkcji i rozwiązanie problemów związanych z produkcją Micro LED”.

Analityk łańcucha dostaw prognozuje spadek sprzedaży Ultra o 20–30% w 2024 r., jeśli jesienią przyszłego roku nie pojawi się nowy model. Jeśli tak się stanie, ekstrapoluje 10% spadek ogólnej sprzedaży Apple Watch. Oznaczałoby to, że zgodnie z jego przewidywaniami Apple Watch w 2024 roku sprzedanych zostanie około 35 milionów sztuk.

Reklama

Czarny tytan

Jestem pewien, że Apple Watch Ultra z Micro LED będzie wspaniały i zawsze możemy skorzystać z większej liczby funkcji zdrowotnych. Będą to dobre funkcje w poprawionej przyszłej wersji. Ale jako posiadacz Apple Watch Ultra 1 jest jedna rzecz, która sprawia, że ​​ślinię się na myśl o nowej wersji: czarny tytan.

Apple ma podobno przetestował już czarny wariant Apple Watch Ultra i uznano go za gotowy do premiery przed ogłoszeniem Ultra 2. Tak się oczywiście nie stało, ale iPhone 15 Pro pokazuje, jak czarne tytanowe kawałki Apple’a działają.

Gdyby Apple nie zrobił nic innego, jak tylko dodał opcję czarnego tytanu do Apple Watch Ultra2 w przyszłym roku poważnie rozważę zmianę. Myślę jednak, że modernizacja chipa S9 do chipa S10 – jakkolwiek niewielka to będzie – i nazwanie go Ultra 3 jest tak samo prawdopodobne, jak ostateczne wprowadzenie pożądanego czarnego Ultra.

Czy byłby to rodzaj rzeczy, na którą Kuo byłby narażony w tym momencie ze swojego eksperckiego punktu widzenia na temat łańcucha dostaw?

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment