Bob’s Burgers sezon 12 i nowy film łamią zasady serialu


To był dziwny rok dla San Diego Comic-Con. W tym roku był to drugi z rzędu, w którym osobiste uroczystości zostały odwołane z powodów związanych z pandemią, ale podczas gdy wydarzenie w 2020 roku miało nowość i świeży horror związany z blokadą, do której ludzie wciąż nie byli w pełni przystosowani, panele Zoom podyktowane kwarantanną w 2021 roku były odczuwalne jednocześnie zbyt znajomy oraz podszyty egzystencjalnym lękiem.

Punkty dla Burgery Boba następnie za rozwiązanie problemu prosto z bramy. Po tym, jak moderator (i twórca show i współshowrunner) Loren Bouchard przedstawił uczestników panelu — główną obsadę głosową oraz Norę Smith, pisarkę i współtwórcę show — opowiedział o tym, że nie zamierza nikogo pytać, jak radzili sobie z wyzwania związane z pracą w domu: „To nudne rozmawiać o nagrywaniu w domu, nawet się do tego nie wejdę”.

Bouchard chciał pochwalić obsadę i ekipę za ich wysiłki, aby kontynuować pracę nad serialem w niesprzyjających warunkach, ale ogólny ton panelu był jasny od samego początku: niesłabnący, pograniczny maniakalny entuzjazm dla tego, co nadchodzi Następny.

Tej jesieni, Burgery Boba wkracza w 12. sezon, długi czas na jakąkolwiek serię, ale póki Boba może nie jest u szczytu swoich mocy, znalazł dla siebie więcej niż wygodną niszę, kontynuując produkcję niezawodnie ciepłych, zabawnych i opartych na postaciach odcinków bez popadania w nadmierny cynizm lub karykaturę. Sekret, oprócz utalentowanej obsady, może wynikać z filozofii, którą Bouchard podkreślił, mówiąc o nadchodzącym sezonie: „Wyobrażam sobie, że naszą misją jest sprawienie, by małe historie wydawały się wielkimi”.

Bouchard natychmiast wyprowadził słonia z pokoju, pytając całą grupę, czego najbardziej, a czego najmniej nie mogą się doczekać powrotu do pracy osobiście. Odpowiedzi dotyczą tego, czego można się spodziewać, a większość obsady desperacko pragnie zobaczyć ludzi i ponownie znaleźć pewien stopień normalności; potencjalne skargi były różne: „Może winda” (John Roberts, który podkłada głos Lindy Belcher), „Nie czekam na śledzenie przez rząd” (Larry Murphy, który gra Teddy’ego) i Kristen Schaal (głos Louise Belcher) obawiają się „nie mamy absolutnie nic do powiedzenia, kiedy nie działamy poza pandemią”. H. Jon Benjamin (Bob Belcher) był jedynym obecnym, który nie miał nic negatywnego do powiedzenia na temat powrotu. Kiedy Mintz dokuczał mu, że stracił „przewagę”, Benjamin odpowiedział: „OK, nie lubię twoich włosów”, co było bardzo zabawne, gdy nie zostało zredukowane do tekstu.

Reklama

Większość rozmów koncentrowała się na temacie nadchodzącego sezonu, a Bouchard radośnie opowiadał o nadchodzących przyjemnościach. Serial jest „ambitny jak zawsze”, a w sezonie pojawią się takie tytuły jak „Crystal Mess”, „Dynia”, „Driving Big Dummy”, „Sevenween Again”, „Beach Please”, „Stuck In The Kitchen With You”, „Przerwa świąteczna Gene’a”, „Zagubieni w łóżku”, „Fomo, którego nie zrobiłeś” i inne. (Bouchard podkreśla: „W ogóle nie pracujemy nad tymi tytułami”). Bouchard następnie wypisał listę nadchodzących gościnnych aktorów głosowych w tym sezonie, wygłaszając szybki monolog ognia z imionami, mieszankę znanych wykonawców z serialu i nowicjuszy. który, choć nie ma szokująco wielkich nazwisk, brzmi naładowany poziomem komiksu i talentu wokalnego, którego oczekują fani serialu.

Jeśli chodzi o rzeczywistą zawartość na nadchodzący sezon, panel zaoferował trzy krótkie klipy skupiające się na różnych parach postaci. W pierwszej, scenie z B-historii „Manic Pixie Crap Show”, Linda i Bob dostali niespodziewaną dostawę kwiatów, dzięki której Linda zaczęła wspominać swoje dzieciństwo. (Po klipie, w którym Linda monologowała o psie potrąconym przez ciężarówkę z hot dogami, Smith mówi: „Po napisaniu tego odcinka dowiedziałem się, że mój tata był świadkiem, jak jego pies umiera na jego oczach”.)

Zdjęcie: Fox TV

W drugim, z „Driving Big Dummy”, Bob i Teddy prowadzą niezręczną rozmowę w kabinie ciężarówki, holując dużą głowę manekina wzdłuż autostrady; aw trzecim (brak zidentyfikowanego odcinka) Gene odkrywa, co według niego jest jego pierwszym „łonem”, siwymi włosami na klatce piersiowej, które okazują się należeć do jego taty. Z trzech klipów tylko pierwszy jest w pełni animowany, drugi i trzeci pojawiają się w niedokończonej animowanej formie, ale wszystkie są tym, czego można by się spodziewać Burgery Boba klipy, ze znanymi postaciami zachowującymi się w znajomy sposób, które w jakiś sposób zdołały pozostać zabawne i słodkie nawet po dekadzie i zmianie.

Jeśli chodzi o wielkie ujawnienia, Bouchard i Smith spędzili trochę czasu, rozmawiając o dwuczęściowym finale sezonu, w którym „[s]znaczna część epizodów ma miejsce w erotycznej fikcji Tiny, w której odkrywa rodzaj mrocznej fantazji Blade Runner. Finał najwyraźniej złamał jedną z podstawowych zasad serialu, przedstawiając segment napędzany bardziej animacją i (bez słów) muzyką niż dialogiem, ale wszyscy wydawali się podekscytowani. „Jeżeli zrobimy to w ten sposób, będzie to najdłuższy okres obejmujący tylko muzykę i wizualizacje, jaki do tej pory zrobiliśmy” – wyjaśnił Bouchard. Był to również, jak ujawniło późne pytanie panelowe od fana, jedyny odcinek w sezonie, który mocno opierał się na parodii filmowej, co jest ulgą; niektóre z Boba najlepsze odcinki riffowe w popularnym filmie, ale takie riffowanie może być również podporą dla programów animowanych i dobrze wiedzieć, że ten nadal używa go oszczędnie.

Bouchard poruszył długo oczekiwany Burgery Boba film, który wciąż bardzo się dzieje, nawet jeśli Bouchard nie był w stanie podać żadnych konkretnych informacji na jego temat. „Będziemy występować w kinach, to moja obietnica” – zapewnił Bouchard obsadę i publiczność, obiecując „Gwarantuję, że będzie to najlepszy film, jaki moglibyśmy zrobić” i opisując projekt jako „przygodową komedię muzyczną. i rodzaj opowieści o dojrzewaniu”.

Łatwo byłoby odrzucić to jako tak dużo vaporware, dopóki nie zostanie ono faktycznie wydane, ale podekscytowanie Boucharda tym projektem jest zaraźliwe, a biorąc pod uwagę, jak konsekwentny jest nadal program, trudno nie mieć nadziei, że wyjście na duży ekran będzie, podobnie jak ten panel był całkiem niezły czas.

Burgery Boba Premiera 12. sezonu 26 września.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

9to5Mac Happy Hour 348: recenzje iPhone’a 13 i iPada mini, wydany iOS 15, zakończenie próbnego epickiego

W tym tygodniu w Happy Hour Zac i Benjamin omawiają funkcje i dziwactwa ujawnione przez spadające recenzje iPhone'a 13 i rozważą osobisty urok...

Jak dostosować pasek zadań systemu Windows 11?

Jeśli zaktualizowałeś swój komputer z systemu Windows 10 do Windows 11, może się okazać, że pasek zadań nie jest tak konfigurowalny...

Recenzja gry Squid: zabójcza seria gier Netflixa jest hitem z zaskakujących powodów

Dla większości świata pieniądze są równoznaczne z przetrwaniem. Poza nielicznymi najbogatszymi, ludzie żyjący w krajach kapitalistycznych muszą planować swoje życie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!