Bloomberg: Nowe komputery Mac zostaną ogłoszone pod koniec miesiąca


Donosi dziś Mark Gurman z Bloomberga że Apple przygotowuje się do ogłoszenia nowych komputerów Mac pod koniec tego miesiąca, dosłowny koniec, 30 lub 31. Ogłoszenia powinny obejmować zaktualizowany iMac i prawdopodobnie kilka modeli MacBooka Pro.

Gurman uważa również, że Apple nadal planuje nowego, wyższej klasy iMaca z 32-calowym wyświetlaczem, ale jego premiera planowana jest dopiero na koniec 2024 lub 2025 roku.

24-calowy iMac zadebiutował wiosną 2021 roku, charakteryzując się odświeżonym designem i chipem M1. Maszyna ta oczywiście przejdzie aktualizację, chociaż nie jest jasne, czy Apple jest gotowy na wypuszczenie generacji M3 i czy nowy iMac będzie wyposażony w chipy M2.

Aktualizacje 14- i 16-calowego MacBooka Pro tak szybko po zaprezentowaniu w styczniu poprzedniej generacji M2 są nietypowe.

Nowe modele komputerów Mac miały pojawić się przed świętami, a ich ogłoszenie miało nastąpić tuż przed wynikami kwartalnych zysków Apple 2 listopada.

Reklama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment