Bloomberg: Apple przetasowuje swoją organizację sprzedaży „aby bardziej skoncentrować się na Indiach”


Według nowego raportu Apple zmienia swoje międzynarodowe strategie sprzedaży, „aby bardziej skoncentrować się na Indiach”. Bloomberga. W ramach tych przetasowań Indie po raz pierwszy staną się własnym „regionem sprzedaży” w Apple.

Raport wyjaśnia, że ​​Apple wprowadza zmianę w świetle niedawnego odejścia wiceprezesa:

Apple wprowadza zmiany po tym, jak jego wiceprezes odpowiedzialny za Indie, Bliski Wschód, Morze Śródziemne, Europę Wschodnią i Afrykę — Hugues Asseman — niedawno przeszedł na emeryturę. Wraz z jego odejściem producent iPhone’ów promuje swojego szefa Indii, który podlegał Assemanowi. Ten dyrektor, Ashish Chowdhary, będzie teraz podlegał bezpośrednio Michaelowi Fengerowi, szefowi sprzedaży produktów Apple.

Ostatnie zmiany wpłyną na strukturę zarządzania Apple, ale nie na sposób raportowania sprzedaży regionalnej w publicznych wynikach finansowych. W tych oświadczeniach firma uwzględnia Indie jako część swojej kategorii Europa, wraz z Bliskim Wschodem i Afryką. Wydziela również cztery inne regiony: Ameryki, Wielkie Chiny, Japonię i resztę Azji i Pacyfiku.

Restrukturyzacja jest zgodna z czym Bloomberga odnosi się do niedawnego „gwałtownego wzrostu popytu” w Indiach i zapewni temu krajowi „wzrost znaczenia” w Apple. Raport cytuje „ludzi posiadających wiedzę w tej sprawie”, ponieważ Apple nie ogłasza tych zmian publicznie.

Ponadto Apple nie tylko odnotowuje wzrost popytu w Indiach, ale firma kładzie również coraz większy nacisk na produkcję w tym kraju. W zeszłym tygodniu raport zwrócił uwagę na ogromny nowy Foxconn Roślina przybywająca do Indii.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Litten może być błyszczący w Pokémon Go?

21 marca 2023 roku Litten będzie w centrum uwagi Pokemon Go, a otrzymasz podwójny Stardust za złapanie Pokémona. I nie,...

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...

Szefowa Marvel Studios VFX, Victoria Alonso, odpadła

Za Reporter z Hollywood, po 17 latach pracy w Marvel Studios – początkowo jako wiceprezes wykonawczy ds. efektów wizualnych i postprodukcji, zanim został...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!