BlizzCon 2023 zaplanowany na listopad, powrót do lokalizacji Anaheim


Po czterech latach zbieractwa — przemierzaniu Azeroth w trybie online, współpracy w Overwatch, przemierzaniu pól Sanktuarium lub ogrzewaniu się przy ognisku w tawernie — nadszedł wreszcie czas, by ponownie spotkać się osobiście. Z radością ogłaszamy, że BlizzCon powróci do Anaheim Convention Center w dniach 3-4 listopada!

Nasi gracze są w samym sercu tego, co czyni BlizzCon wspaniałym — miejscem, w którym gry są wspólną płaszczyzną więzi i przyjaźni. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz, aby spędzić czas ze znajomymi, których spotykasz tylko online, celebrować epickie momenty w grach, które kochamy, odkrywać, co jest do zaoferowania w halach centrum kongresowego, czy też chcesz dowiedzieć się, co dalej z naszymi wszechświatami, BlizzCon jest stworzony dla Ciebie. To społeczność zawsze sprawiała, że ​​to wydarzenie było tak wyjątkowe i nie możemy się doczekać, aby znowu was wszystkich zobaczyć.

Wrócimy z dodatkowymi szczegółami dotyczącymi programu w przyszłym miesiącu, w tym informacjami o biletach, cosplayach i innych szczegółach konkursu i nie tylko.

Dla tych z Was, którzy chcą zarezerwować nocleg już teraz, nasz bloki hotelowe są już dostępne. Niezależnie od tego, czy dołączysz do nas osobiście, czy online, nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym, nad czym pracowaliśmy i wspólnie świętować. Odliczamy dni razem z Wami.

Niezależnie od tego, czy dołączysz do nas osobiście, czy online, nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym, nad czym pracowaliśmy i wspólnie świętować. Odliczamy dni razem z Wami!

Reklama

Bądź na bieżąco z BlizzConem i wszystkim, co dotyczy Blizzarda, śledząc nas dalej Świergot.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Logika półprzewodnikowa tworzy moduł kontrolera UF1 DAW

Firma Solid State Logic ogłosiła wprowadzenie nowego modułu kontrolera z pojedynczym suwakiem, UF1 DAW Control Center, zaprojektowanego z zaawansowanym oprogramowaniem do obsługi intuicyjnych...

HSBC bada obliczenia kwantowe dla sektora finansowego

HSBC prowadzi projekty obliczeń kwantowych, aby ocenić potencjał tej technologii w obszarach obejmujących bezpieczeństwo cybernetyczne, wykrywanie oszustw i przetwarzanie języka naturalnego w sektorze...

Iceberg Thermal na targach Computex 2023: obudowa Invisible 415, IceFloe Oasis AIO, wentylatory IceGale

Iceberg Thermal ten Computex przedstawił niektóre rzeczy, których nie pokazał nam na tegorocznych targach CES. Podczas gdy firma koncentrowała się tam na...
Advertisment