Blizzard ogłasza rozszerzoną obsługę walut na Battle.netW ramach naszych wysiłków, aby Battle.net był bardziej przyjazny dla większej liczby graczy, rutynowo sprawdzamy, które waluty obsługujemy i jakie nowe powinniśmy dodać. Może to sprawić, że przesyłanie płatności będzie mniej trudne i może pomóc zmniejszyć lub wyeliminować opłaty uiszczane na rzecz wystawcy karty za transakcje w walutach obcych. Subskrypcje dla graczy z Argentyny zostaną anulowane i nie będą automatycznie odnawiane, aby uniknąć zapisywania graczy do subskrypcji, w przypadku których cena w Argentynie może wzrosnąć po tej aktualizacji waluty.

Nowe waluty, które wprowadzamy, obejmują: dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich (AED), peso kolumbijskie (COP), dwukropek kostarykański (CRC), rupia indonezyjska (IDR), nowy szekel izraelski (ILS), ringgit malezyjski (MYR), Sol peruwiański (PEN), rial katarski (QAR), dinar serbski (RSD), rial saudyjski (SAR), dolar singapurski (SGD), baht tajski (THB) i peso urugwajskie (UYU). Przygotowaliśmy krótki FAQ, w którym znajdziesz więcej informacji na temat nadchodzących zmian.

Często zadawane pytania:

Co stanie się z moim zapisanym saldem Battle.net?
W dniu, w którym dokonamy zmiany w Twoich regionach, przechowywane saldo Battle.net zostanie przeliczone na nową walutę lokalną.

Czy będzie to miało wpływ na moją subskrypcję World of Warcraft?
Nie będzie to miało wpływu na aktywne lub wstrzymane subskrypcje World of Warcraft, a opłaty będą nadal naliczane w ich aktualnej walucie, dopóki nie zostaną anulowane. Wszelkie subskrypcje skonfigurowane po zmianie waluty będą korzystać z nowej waluty transakcji.

Jaki kurs jest używany do przeliczania USD/EUR na moją walutę lokalną?
W przypadku wszystkich walut innych niż Indonezja będziemy używać wskaźników WMR FX Benchmarks (kursy spot WMR) | LSEG dostarczane za pośrednictwem www.lseg.com/en/ftse-russell/benchmarks/wmr-fx-benchmarks. W przypadku Indonezji użyjemy stawek dostarczonych przez fiskal.kemenkeu.go.id/informasi-publik/kurs-pajak.

Battle.net nadal używa waluty USD/EUR w moim regionie. Czy zamierzasz przejść na moją lokalną walutę?
Będziemy stale oceniać, jakie nowe waluty wprowadzić do Battle.net i odpowiednio informować naszych graczy.

Reklama

Co się stanie, jeśli moje konto Battle.net zostanie zarejestrowane w złym kraju i będę chciał przełączyć się na mój lokalny region i walutę?
Aby uzyskać pomoc w zmianie regionu na koncie Battle.net, przejdź do: Battle.net/support/article/7656.

Otrzymałem wiadomość e-mail z informacją o aktualizacji mojej waluty, ale nie ma jej na liście powyżej. Dlaczego?
W przyszłości planujemy wypuścić więcej walut, ale nie mamy jeszcze żadnych szczegółów, którymi moglibyśmy się podzielić.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NBA zakazuje Jontayowi Porterowi zawodnikowi Toronto Raptors prowadzenia zakładów sportowych online

NBA na stałe wykluczyła z ligi napastnika Toronto Raptors Jontaya Portera za naruszenie zasad hazardu – napisano w oświadczeniu w środę. Według...

Intel buduje największy na świecie system neuromorficzny, aby zapewnić bardziej zrównoważoną sztuczną inteligencję

Intel ogłosił dzisiaj, że zbudował największy na świecie system neuromorficzny. Ten wielkoskalowy system neuromorficzny o kryptonimie Hala Point, początkowo wdrożony w Sandia...

Amazon upiera się, że Just Walk Out nie jest potajemnie prowadzony przez pracowników obserwujących Twoje zakupy

Amazon odpiera twierdzenia, że ​​w Indiach jego bezkasową technologią Just Walk Out zarządzają ludzie, a nie sztuczna inteligencja. W wpis na blogu...
Advertisment