Blizzard ogłasza dodatek World of Warcraft: The War WithinDzisiaj na BlizzConie 2023 firma Blizzard Entertainment ogłosiła grę The Worldsoul Saga, zawierającą trzy nadchodzące rozszerzenia do docenionej przez krytyków gry online dla wielu graczy World of Warcraft. Gracze rozpoczną swoją przygodę głęboko pod powierzchnią w rozszerzeniu World of Warcraft: The War Within, którego premiera zaplanowana jest na rok 2024. World of Warcraft: Midnight i World of Warcraft: The Last Titan dopełnią trzyczęściową sagę, która wzywa graczy domu, aby ocalić Azeroth.

„Począwszy od The War Within, Saga Worldsoul wyrasta z nasion tego, co podbiło serca graczy na całym świecie, kiedy po raz pierwszy postawili stopę w Azeroth” – powiedziała producentka wykonawcza World of Warcraft Holly Longdale. „Dla doświadczonych graczy doprowadziło to do tego przez ostatnie 20 lat, a dla tych, którzy nigdy nie postawili stopy w Azeroth, jest to zupełnie nowa przygoda”.

„The War Within, Midnight i The Last Titan obejmują jedno z najbardziej ambitnych przedsięwzięć twórczych, jakie kiedykolwiek podjęto w World of Warcraft, zaprojektowane jako samodzielne narracje, które stanowią uzupełnienie ogólnego wątku fabularnego” – powiedział dyrektor generalny Warcraft, John Hight. „Oprócz tych epickich przygód, gracze oczekują od nas ciągłych aktualizacji funkcji poprawiających jakość życia, odkąd Dragonflight będzie kontynuowany w The War Within, zapewniając nam dalszą przyszłość na następne 20 lat i dłużej.”

„Wkraczając w nową erę w Blizzard Entertainment, inspiruje mnie pasja zespołów World of Warcraft do graczy i ich ekspansywna wizja przyszłości opowiadania historii” – powiedział prezes Blizzard Entertainment Mike Ybarra. „Dziedzictwo World of Warcraft obejmuje pokolenia, a początek Sagi Worldsoul to idealny czas dla każdego, kto ma wspomnienia z tego legendarnego wszechświata, na świętowanie, ponowne odkrycie i powrót do Azeroth”.

Wewnętrzna Wojna rozpoczyna się od dojścia starożytnej cywilizacji do władzy głęboko pod powierzchnią planety, podczas gdy bohaterowie zarówno Przymierza, jak i Hordy są bombardowani wizjami – niektórzy pochodzą ze Światła, podczas gdy inni widzą alternatywny, mroczniejszy los.

Reklama

World of Warcraft: Wojna w środku Funkcje

Podczas gdy gracze rozpoczynają pierwszy rozdział Sagi Worldsoul i wędrują do nowego limitu poziomu wynoszącego 80, napotkają nowe strefy, lochy, najazdy i nie tylko:

 • Odkryj nowy kontynent Khaz Algar: U zachodnich wybrzeży Kalimdoru leży Wyspa Dorn, nowe centrum zarówno Hordy, jak i Przymierza. Rozpocznij eksplorację tego, co kryje się pod powierzchnią w napędzanej lawą kuźni Dzwoniących Głębin, bujnej krainy Hallowfall i szczytu społeczeństwa Nerubian, Azj-Kahet.
 • Nowa grywalna rasa sojusznicza – Ziemni: Gracze spotkają i odblokują tę wykutą przez Tytanów rasę, która uczyniła Khaz Algar swoim domem, z własną, unikalną cywilizacją i kulturą.
 • Poszerz swoją fantazję w Warcraft dzięki Talentom Bohaterów: Nowy poziom dostosowywania specjalizacji klas, Talenty Bohaterów są wzorowane na dobrze znanych archetypach z uniwersum Warcraft, w tym Dark Ranger, Farseer i nie tylko.
 • Delves: Nowe, niewielkie przygody płynnie zintegrowane ze światem, które elastycznie skalują się, aby obsługiwać 1-5 graczy i oferują znaczący postęp.
 • Warbands: Funkcja ułatwiająca życie graczom posiadającym wiele postaci. Warbandy umożliwiają udostępnianie banków, reputacji, transmogów i nie tylko wszystkim postaciom gracza.

Opcje przedsprzedażowe

World of Warcraft: The War Within jest już dostępny w cyfrowej przedsprzedaży w sklepie Battle.net:

 • The War Within: edycja podstawowa – 49,99 USD
  • Zakup w przedsprzedaży World of Warcraft: The War Within
  • Dostęp do World of Warcraft: Dragonflight
  • Ulepszone wzmocnienie postaci do poziomu 70, umożliwiające graczom natychmiastowe przejście do nadchodzącej aktualizacji zawartości dla Dragonflight, Guardians of the Dream.
  • Przetarg 500 Traderów
 • The War Within: Heroic Edition – 69,99 USD
  • Wszystkie funkcje wersji podstawowej
  • Wierzchowiec Algarian Stormrider i dostęp do specjalnych, dynamicznie latających torów wyścigowych
  • Zestaw do transmogifikacji stroju Stormridera z możliwością ulepszenia
  • Dodatkowe 250 Trader’s Tender, łącznie 750
 • The War Within: Epic Edition – 89,99 USD
  • Wszystkie funkcje edycji podstawowej i heroicznej
  • Dostęp do wersji beta World of Warcraft: The War Within
  • Wczesny dostęp, minimum trzy dni przed premierą dodatku
  • Squally, zwierzak Storm Hatchling
  • Zabawka Sandbox Storm Gryf
  • Dodatkowe 250 Trader’s Tender, łącznie 1000
  • 30-dniowy czas subskrypcji

Aby uzyskać więcej informacji na temat The War Within, obejrzyjcie panele World of Warcraft „Co dalej” i „Deep Dive” podczas BlizzConu 2023, dostępne na stronie internetowej BlizzConu. Aby grać w World of Warcraft, wymagana jest aktywna subskrypcja. Więcej informacji na temat World of Warcraft: The War Within można znaleźć na stronie internetowej World of Warcraft. Zasoby są dostępne w Centrum Prasowym Blizzarda. World of Warcraft: The War Within ukaże się 31 grudnia 2024 r. lub wcześniej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment