Błędy pamięci Wii U to nowy problem dla starych konsol do gier


Myślisz o odkurzeniu Wii U naprawdę szybko przed eShop padnie na zawsze więc możesz zdobyć cyfrową kopię Wii Party U póki jeszcze możesz? Cóż, miejmy nadzieję, że twoje Wii U jest zdrowe. Właściciele Wii U na forach i Reddita odkrywają, że ich systemy już nie działają, a błędy, które wielu właścicieli podejrzewa, są związane z pozostawieniem ich nieużywanych przez długi czas, ponieważ Ekspert raporty.

Wydaje się, że problem wyszedł na jaw na podstawie relacji użytkownika Fora NeoGAF członek cireza, którego przyjaciel uruchomił system Wii U po dłuższej chwili i dostał kod błędu 160-0103 na ekranie Game Pad, co wskazuje na problem z pamięcią wbudowaną. Niektórzy użytkownicy Twittera są również zgłoszenie problemu. I podobny błąd 160-2155 został również zgłoszony przez użytkownika Reddit o nazwiecritical_hit_misses, który nie może uzyskać dostępu do aplikacji do zarządzania pobieraniem na swoim Wii U.

Skontaktowaliśmy się z Nintendo, aby skomentować awarie Wii U, ale jak dotąd nie odpowiedziało. Nintendo wycofało Wii U w 2017 r już nie oferuje za to naprawy.

W tej chwili nie jest to jedyny problem z Wii U — firma jest obecnie czynienia z siecią awaria spowodowana luką w zabezpieczeniach podczas gry Mario Kart 8 I Splatoon online. W chwili pisania tego tekstu usługi nie działały przez pięć dni.

Wydaje się, że ten problem z Wii U pojawił się na wolności od co najmniej 2017 roku. Właśnie wtedy wątek próbujący znaleźć rozwiązanie problemu — które wówczas wydawało się niewielkie — rozpoczęło się na forum GBA Temp. Niektórzy użytkownicy zauważają, że tak nigdy nie modowany ich niesprawne systemy Wii U, ale wydaje się, że do wykonania kopii zapasowej NAND i, miejmy nadzieję, znalezienia sposobu na przywrócenie jej z powrotem, wymagane jest trochę hakowania.

Jeden użytkownik próbował ponownie sformatować konsolę, która wykazywała objawy uszkodzenia, ale skończyło się na tym, że system się zamurował.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pojawiają się wyniki Snapdragon 8cx Gen 4 SoC Geekbench, prawdopodobnie próbka inżynierska

Wyniki testów porównawczych dla Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 4 SoC pojawił się w przeglądarce Geekbench wcześnie rano, pod oznaczeniem Snapdragon 8cx Next Gen....

Pierwszy zwiastun Asteroid City to najbardziej Wes Anderson, jaki zobaczysz dzisiaj

Czy rzeczywiście kosmici ukrywają się gdzieś w Searchlight Pictures Miasto asteroid z reżysera Wesa Andersona jest do dyskusji. Jednak całkiem jasne jest...

Zapasy WWE zmieniły mnie w cis, a potem w trans

Z WrestleManią 39, która rozpocznie się 1 kwietnia, i nową książką Abrahama Josephine Riesmana, współtwórcy Polygon Ringmaster: Vince McMahon i zniszczenie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!