Błąd HBO Max „nie można odtworzyć tytułu” w Apple TV 4K ma na razie tymczasową poprawkę


Jeśli napotykasz nagłe błędy „nie można odtworzyć tytułu” podczas próby strumieniowego przesyłania treści HBO Max na Apple TV 4K, nie jesteś sam. Wpadłem na ten problem w zeszłym tygodniu i znalazłem to inni są także sobie z tym poradzić.

Wydaje się, że problem występuje w szczególności na urządzeniach Apple TV 4K (wszystkie generacje) z systemem tvOS 16.1 i występuje w najnowszej wersji aplikacji HBO Max 52.50.1 (wydanej 16 listopada 2022 r.). W przypadku niektórych problem występuje sporadycznie i można go uniknąć, wykonując proste kroki rozwiązywania problemów, takie jak wymuszenie zamknięcia aplikacji, wylogowanie z aplikacji, ponowna instalacja lub ponowne uruchomienie Apple TV.

— mówi starszy wiceprezes HBO ds. komunikacji, Chris Willard Krawędź są „świadomi i pracują nad rozwiązaniem”. Wyspecjalizowany zespół wsparcia firmy wysłał mój własny bilet, aby powiedzieć, że zespół programistów aktywnie bada problem i zaleca poszukiwanie nadchodzących aktualizacji, które pomogą rozwiązać ten problem.

U mnie rozwiązywanie problemów nie pomogło. Obsługa klienta HBO Max była pomocna w przeprowadzeniu mnie przez te próby, ale ostatecznie trzeba było je eskalować. Wkrótce potem otrzymałem e-mail z rozwiązaniem, które ma pomagał innym naprawić sytuację — i wiąże się to z wyłączeniem HDR.

Tymczasowe rozwiązanie polega na wyłączeniu HDR

Teraz nie mam obsługi HDR na moim telewizorze, ale to tylko część dostarczonego rozwiązania. Co musisz zrobić, to: z ekranu głównego Apple TV przejdź do Ustawień, a następnie Wideo i audio. W tej sekcji musisz zmienić Format na SDR, ustawić Dopasuj zawartość na Wyłącz, wyłączyć Dopasuj zakres dynamiki, a także wyłączyć Dopasuj liczbę klatek na sekundę.

Reklama

To nie zadziałało od razu, ale mój problem zmienił się ze stałego na przerywany następnego dnia. Dla innych, którzy mają nowsze telewizory z wyższej półki niż ja, utrata Dolby Vision HDR byłaby przeciąganiem.

Obsługa klienta zaproponowała inne rozwiązanie do wypróbowania: zmianę rozdzielczości na 1080p lub 720p. Na szczęście nie musiałem podejmować tej czynności, ponieważ od poniedziałku wystąpił tylko jeden z błędów. Mam nadzieję, że tak jak ja nie zostaniesz na lodzie podczas oglądania klasyk na Święto Dziękczynienia w 4K.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Twitter przestał egzekwować swoje zasady dotyczące dezinformacji covidowej

Twitter nie będzie już podejmował działań przeciwko tweetom zawierającym dezinformacje covidowe lub kontom, które je publikują. Zamiast ogłosić zmianę, platforma dodała notatkę...

Przebudzenie Smoczych Wysp — World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępne

World of Warcraft: Dragonflight, dziewiąty dodatek do cieszącej się uznaniem krytyków sieciowej gry fabularnej dla wielu graczy firmy Blizzard Entertainment, jest już dostępny!...

Historia sprawy Roe przeciwko Wade

The Podcasty Apple Ogłoszono zwycięzcę nagrody za rok 2022. Jabłko nazwane Wolno palący jako program roku, za omówienie historii przełomowej sprawy dotyczącej...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!