Blackbird Interactive opóźnia Homeworld 3, przesunięty na 13 majaWitamy, dowódcy — mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawiliście podczas pierwszego kontaktu z grą Świat ojczysty 3 podczas naszej publiczne demo gier wojennych. Obserwowanie, jak dzielisz się swoimi doświadczeniami, wymieniasz i debatujesz nad strategiami, a także nieustannie przekazujesz nam uwagi, było niesamowite. Po raz pierwszy widzieliśmy grę rozgrywaną na dużą skalę, co zawsze jest momentem równie ekscytującym, jak i stresującym. Niedawno zebraliśmy także oddaną grupę graczy spoza naszych organizacji, aby rozegrali pełną wersję gry. Zaowocowało to dodatkowymi spostrzeżeniami i perspektywami, które zostaną uwzględnione, aby uczynić Homeworld 3 możliwie najlepszym doświadczeniem.

Po dokładnej analizie opinii podjęliśmy decyzję o przełożeniu globalnej premiery Homeworld 3 do godz 13 maja, z dostępem zaawansowanym wyznaczonym na 10 maja, aby mieć pewność, że wprowadzamy ostatnie poprawki niezbędne do zapewnienia jakości, do której dążymy i na którą zasługujesz. Powiedzieć, że jako społeczność graczy cierpliwie czekaliście na następną część, byłoby niedopowiedzeniem i jesteśmy za to głęboko wdzięczni. Będziemy na bieżąco informować Państwa o naszych postępach. Jak zawsze możesz przesyłać swoje uwagi za pośrednictwem kanałów społecznościowych, np Niezgoda wszechświata Homeworldi poprzez nasze Strona wsparcia.

Jak zawsze, możesz przesłać swoją opinię za pośrednictwem kanałów społecznościowych, Discorda Homeworld Universe i naszej strony pomocy. Dziękuję wszystkim za grę i wkrótce porozmawiamy ponownie-Skrzynia biegów I BBI.

Rozumiemy, że mogą mieć Państwo dalsze pytania w związku z tym ogłoszeniem. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj poniższe często zadawane pytania.

Czy będę mógł ponownie zamówić CE, jeśli moje zamówienie zostało anulowane?
Teraz, gdy pojawiła się nowa data premiery gry, każdy z partnerów detalicznych ma własne systemy umożliwiające określenie, kiedy mogą zostać złożone nowe zamówienia. Decyzja każdego sprzedawcy detalicznego po zmianie daty premiery produktu zależy od tego, czy i kiedy ponownie wystawić go na sprzedaż. Zapewniamy, że partnerzy detaliczni, którzy wcześniej wystawiali CE na sprzedaż, posiadają wszystkie aktualne informacje na temat nowej daty premiery i przekażą je tak szybko, jak to możliwe.

Reklama

Dlaczego moje zamówienie na edycję kolekcjonerską na Amazon zostało anulowane?
Jeśli niektórzy sprzedawcy detaliczni nie otrzymają produktu w oczekiwanym terminie, w tym przypadku naszej Edycji Kolekcjonerskiej, ze względu na pozostałą pracę do wykonania w grze, mogą zostać uruchomione automatyczne procesy, które mogą wysłać do klientów powiadomienie o opóźnieniu lub anulowaniu. Chociaż wszyscy sprzedawcy detaliczni mają własne procedury na wypadek tego typu scenariuszy, jest bardzo prawdopodobne, że tak właśnie stało się z Twoim zamówieniem. Powiadomiliśmy o nowym oknie wydania wszystkich naszych partnerów detalicznych i spodziewamy się, że wkrótce CE zostanie ponownie wystawiony na sprzedaż lub zaktualizowane daty dostaw

Czy Edycja Kolekcjonerska jest nadal dostępna w przedsprzedaży?
Tak, o ile nie został jeszcze wyprzedany w wybranym przez Ciebie regionie/sprzedawcy. Szczegóły dotyczące oficjalnych partnerów handlowych można znaleźć na stronie Homeworld Universe.

Kiedy pojawi się moja edycja kolekcjonerska? Czy dotrze na czas przed okresem Advance Access?
W przypadku graczy, którzy zakupili edycję kolekcjonerską za pośrednictwem Fig, wydawnictwo Gearbox Publishing jest odpowiedzialne za zapewnienie terminowej dostawy na nową datę zaawansowanego dostępu, czyli 10 maja 2024 r.

Osoby kupujące CE za pośrednictwem sprzedawców detalicznych otrzymają edycję kolekcjonerską od Gearbox Publishing na czas, aby wysłać je klientom w nowej zaawansowanej dacie dostępu wynoszącej 10 maja 2024 r.

Należy pamiętać, że nie możemy zagwarantować terminów dostawy, ponieważ szybkość dostawy zależy od kilku czynników, w tym między innymi warunków wysyłki sprzedawcy detalicznego i możliwości wystąpienia ogólnych problemów z wysyłką, na które nie mamy wpływu.

Czy mój klucz cyfrowy CE znajduje się w przesyłce fizycznej?
Tak. Twój cyfrowy kod do pobrania zostanie zapakowany w pudełko z edycją kolekcjonerską. Nie możemy wysłać Ci klucza osobno.

Jak mogę zaktualizować adres wysyłki edycji kolekcjonerskiej?
Gracze, którzy kupili CE za pośrednictwem Fig, powinni skontaktować się z Obsługą Klienta, aby zaktualizować swój adres. W przypadku graczy, którzy kupili CE za pośrednictwem innych sprzedawców, aktualizacji adresu należy dokonać bezpośrednio u tego sprzedawcy.

Nie miałem okazji wcześniej zamówić edycji kolekcjonerskiej. Gdzie mogę ją kupić?
Szczegóły dotyczące oficjalnych partnerów handlowych można znaleźć na stronie Homeworld Universe.

Dziękujemy za nieustające wsparcie, cierpliwość i zrozumienie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Alan Cumming w momencie drugiego sezonu Zdrajców, który zaskoczył go najbardziej

Jeśli myślisz, że Alan Cumming, gospodarz amerykańskiej wersji Zdrajcy, wywołuje wrażenie „faceta, który kogoś zabił”, będzie się śmiał – wychwytujesz to,...

Aplikacja Threads zapewnia szybki dostęp do aparatu i opcję zapisywania wersji roboczych

Niedawno o tym pisaliśmy Wątkiplatforma mikroblogowa Meta, wdrażamy funkcję Trendy. Chociaż jest to dostępne tylko dla niektórych użytkowników w USA, użytkownicy na...

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...
Advertisment