Bill Maher w końcu zgadza się nie ignorować strajku pisarza


Bill Maher słynie z dwóch rzeczy: bycia gospodarzem W czasie rzeczywistym z Billem Maherem, talk show HBO, w którym rzekomy komik z zadowoleniem wyraża swój centryzm w opozycji do często rozsądnych gości; i kształtowanie osoby publicznej, którą najlepiej opisać jako „ogromny pierdolony dupek.” Ze względu na te dwie rzeczy nie było szczególnie zaskakujące, gdy gospodarz ogłosił to w zeszłym tygodniu za pośrednictwem mediów społecznościowych że przywróci serial „bez scenarzystów i pisania”. Było to bezsensowne twierdzenie, będące odrobiną semantycznego wygłupu, mające na celu przebranie się wyraźne naruszenie z trwający strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich jak nic innego. Co Jest zaskakujące jest to, że Maher od tego czasu wycofał się z tej decyzji.

W kolejnym poście w poniedziałek Maher ogłosił, że „opóźni powrót Czas rzeczywistyna razie”, utrzymując, że jego początkowa decyzja została podjęta, „kiedy wydawało się, że nic się nie dzieje i nie widać końca” strajku. A wrócić do negocjacjiwedług oświadczenia Mahera, dlatego zmienił tonację.

Zepsute zegary i Bill Maher czasami mają ważne punkty. Wydaje się, że ten tydzień rzeczywiście przynosi pierwsze oznaki prawdziwego postępu w strajku scenarzystów, ponieważ WGA i AMPTP, które reprezentują hollywoodzkie studia, ogłosiły, że obie strony potwierdziły harmonogram wznowienia negocjacji w najbliższą środę. To koniec długiej przerwy w negocjacjach po impas nastąpił w sierpniui mamy nadzieję, że tym razem obie strony będą bliższe porozumienia.

Maher jest szczególnie nie wyrażając uznanie dla 180 wystąpień innych talk show, w których również wyrażono aspiracje do powrotu w zeszłym tygodniu, jak np. Drew Barrymore Pokazywać, RozmowaI Program Jennifer Hudson. Z całej tej trójki program Barrymore’a – być może ze względu na popularność jego gwiazdy w mediach społecznościowych i niezwykle ciepłą szczerość w talk show – spotkał się z największą uwagą ze względu na przekroczenie linii pikiet w tygodniowa porażka medialna prawdopodobnie zaowocuje to kiedyś jakimś podcastem.

Stanowisko Barrymore’a jest w rzeczywistości znacznie bardziej skomplikowane niż stanowisko Mahera. Jako konsorcjalny talk show w ciągu dnia, Pokaz Drew Barrymore’a ma umowy o pracę ze wszystkimi stacjami stowarzyszonymi, które nadają go regionalnie, w przeciwieństwie do talk show w godzinach największej oglądalności, które, ogólnie rzecz biorąc, są w całości własnością ich sieci krajowej. Co zaskakujące, Barrymore nigdy o tym nie wspomniał – zrobili to jedynie analitycy z publikacji branżowych – i nie przecina to węzła gordyjskiego etycznych i moralnych obowiązków, jakie Barrymore ma wobec strajkujących pisarzy (SAG-AFTRA, związek aktorów również strajkujeoczyścił gospodarzy z obowiązków gospodarza na czas trwania strajku).

Podobnie jak Bill Maher, Drew Barrymore ma markę – zupełne przeciwieństwo marki Mahera, ale mimo wszystko markę. A kiedy Twoją marką jest ciepła, życzliwa ludzkość, oznacza to, że bezduszna obojętność na solidarność pracowników może zagrozić tej marce, czyniąc ją podatną na presję opinii publicznej, aby chodzić pieszo, a nie tylko mówić. Oto jak działa solidarność w ruchach robotniczych: pikiety robotnicze masy krytycznej przypominają, że wszyscy pracownicy są zjednoczeni w jednej sprawie, co w idealnym przypadku daje innym niezaangażowanym bezpośrednio możliwość dodania swojego głosu do wezwania o bardziej sprawiedliwe warunki pracy.

Reklama

W ten sposób presja społeczna może prowadzić do postępu. Percepcja jest potężna i choć nie możemy być pewni, czy przełożony powrót Barrymore’a jest bezpośrednim powodem Rozmowa, show Jennifer Hudsoni teraz Czas rzeczywisty wszystkim się to wydawało iść za czyimś przykładem, nikt nie chce pozostać z torbą. Chyba że, tak jak Widokjuż zdecydowałeś, że będziesz po prostu mieszkać w torbie i nadać jej całą swoją osobowość.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

CrowdStrike ma nowe centrum porad dotyczące radzenia sobie z awarią systemu Windows

Na stronie znajdują się informacje techniczne dotyczące przyczyny awarii, systemów, których ona dotyczy, oraz Oświadczenie dyrektora generalnego George’a KurtzaZawiera linki do procesów odzyskiwania...

Popierając Trumpa, Elon Musk ryzykuje przyszłością Tesli

W ciągu 30 minut od próby zamachu na byłego prezydenta Donalda Trumpa Elon Musk zrobił to, czego wcześniej obiecał nie robić. „Całkowicie popieram...

Promocja Apple Card zapewnia zwiększony zwrot gotówki w wysokości 6% na stacjach ładowania Exxon, Mobil i EV

Firma Apple niedawno wprowadziła na rynek nowy Oferta Apple Cardumożliwiając posiadaczom kart zarobienie dodatkowej gotówki podczas tankowania lub ładowania samochodów. Oferta trwa do...
Advertisment