Biblioteka NVIDIA GeForce NOW rozszerza się o trzy tytuły Xbox na PC i nie tylko…


Niech impreza firm NVIDIA i Microsoft trwa w ten czwartek GFN dzięki Grounded, Deathloop i Pentiment, które są już dostępne do streamowania dla GeForce NOW członków w tym tygodniu. Te trzy tytuły Xbox Game Studio należą do tuzina dodatków do biblioteki GeForce NOW.

Potrójne zagrożenie
Współpraca firm NVIDIA i Microsoft nadal rozwija się dzięki dodatkom do gier z tego tygodnia.

Kto zmniejszył dzieci? Grounded od Obsidian Entertainment to ekscytująca, kooperacyjna gra przygodowa o przetrwaniu. Świat Grounded to rozległe, piękne i niebezpieczne miejsce — zwłaszcza, gdy zostałeś skurczony do rozmiarów mrówki. Eksploruj, buduj i rozwijaj się razem z hordami gigantycznych owadów, walcząc o przetrwanie na rozległym i zdradzieckim podwórku.

Również od Obsidian jest oparta na narracji historycznej Pentiment, ciesząca się uznaniem krytyków gra fabularna, która znalazła się na wielu listach gier roku 2022. Wejdź do żywego, ilustrowanego świata inspirowanego iluminowanymi rękopisami – kiedy Europa znajduje się na skrzyżowaniu wielkich religijnych i politycznych zmiana. Podążaj śladami Andreasa Malera, mistrza sztuki pośród morderstw, skandali i intryg w Alpach Bawarskich. Wpłyń na zmieniający się świat i zobacz konsekwencje swoich decyzji w tej narracyjnej przygodzie.

DEATHLOOP to pierwszoosobowa strzelanka nowej generacji od ArkaneLyon, wielokrotnie nagradzanego studia stojącego za marką Dishonored. W DEATHLOOP dwóch rywalizujących ze sobą zabójców zostaje uwięzionych w pętli czasowej na wyspie Blackreef, skazanych na powtarzanie tego samego dnia przez wieczność. Jedyną szansą na ucieczkę jest zakończenie cyklu poprzez zabicie ośmiu kluczowych celów, zanim dzień się zresetuje. Ucz się z każdego cyklu, wypróbuj nowe podejścia i przerwij pętlę. Gra zawiera również wsparcie dla ray tracingu RTX dla Członkowie Ultimate i Priority.

Te trzy tytuły Xbox dołączają Biegi 5 jako obsługiwane gry w usłudze GeForce NOW. Członkowie mogą przesyłać strumieniowo te lub ponad 1600 innych w bibliotece GeForce NOW.

Członkowie Priorytetowi mogą grać w rozdzielczości do 1080p przy 60 klatkach na sekundę i omijać kolejki, a członkowie Ultimate mogą grać w rozdzielczości do 4K i 120 kl./s na komputerach PC i Mac.

Reklama

Graj na prawie każdym urządzeniu – w tym na Chromebookach, urządzeniach mobilnych, telewizory SHIELD i obsługiwane inteligentne telewizory. Dowiedz się więcej o obsługa gier Xbox PC w usłudze GeForce NOW.

Więcej przygód

Władca Pierścieni Gollum w usłudze GeForce NOW

Zew Śródziemia, jak Władca Pierścieni: Gollum pojawia się w usłudze GeForce NOW. Rozpocznij wciągającą interaktywną przygodę w tej przygodowej grze akcji, której akcja toczy się równolegle do wydarzeń z Drużyny Pierścienia. Wciel się w enigmatycznego Golluma podczas zdradzieckiej podróży, odkrywając, jak przechytrzył najpotężniejsze postacie w Śródziemiu. Członkowie Priority i Ultimate mogą doświadczyć epickiej historii dzięki obsłudze ray tracingu RTX i DLSS technologia.

Ponadto członkowie mogą szukać następujących elementów:

 • Blooming Business: Casino (nowe wydanie w dniu Para23 maja)
 • Samolot Lany (Nowe wydanie w dniu Para23 maja)
 • Warhammer 40,000: Boltgun (nowe wydanie w dniu Para23 maja)
 • Above Snakes (Nowe wydanie w dniu Para25 maja)
 • Railway Empire 2 (nowe wydanie w dniu Para25 maja)
 • Władca Pierścieni: Gollum (nowe wydanie w dniu Para25 maja)
 • pętla śmierci (Para)
 • uziemiony (Para)
 • Symulator koszenia trawnika (Para)
 • pokuta (Para)
 • Wejście (Para)
 • Misja poprawki (Para)

The Festiwal Czaszek Warhammera jest na żywo dzisiaj. Zajrzyj tam, aby uzyskać informacje o nadchodzących grach z serii Warhammer oraz o zniżkach na tytuły z serii Warhammer w serwisie Steam i Epic Games Store. Bądź na bieżąco z tymi i innymi rabatami za pośrednictwem aplikacji GeForce NOW.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy remaster Etrian Odyssey sprawia, że ​​jeszcze bardziej tęsknię za Nintendo DS

Kiedy Nintendo zaprzestało produkcji 3DS — a wraz z nim istnienie urządzeń przenośnych z dwoma ekranami — Ubolewałem nad dziwnymi grami, których już...

MLS Season Pass obniża cenę w połowie sezonu, Apple twierdzi, że wykorzystanie usług przekroczyło jego własne oczekiwania

Karnet sezonowy MLS na Apple TV obniża swoją cenę, aby uwzględnić fakt, że mniej więcej połowa sezonu dobiegła końca. Subskrypcja karnetu 2023...

NSA zhakowała iPhone’y, twierdzi Rosja; odkryte plany wojenne

Rosja twierdził, że NSA zhakowany iPhone'y należących zarówno do obywateli rosyjskich, jak i zagranicznych dyplomatów przebywających w kraju. Co więcej, twierdzi, że Apple pomagał...
Advertisment