Biały Dom: COVIDTests.gov będzie dystrybuować bezpłatne szybkie testy od 19 stycznia


Biały Dom ogłosił że ludzie będą mogli zamówić bezpłatne testy na COVID-19 od COVIDTests.gov początek w środę 19 stycznia. Wynika to z obietnicy, że rząd założy stronę internetową do rozpowszechniania 500 milionów testów, które Prezydent Joe Biden ogłoszony w grudniu.

Aby otrzymać test, musisz podać tylko dwie informacje — imię i nazwisko oraz adres. W swoim ogłoszeniu Biały Dom poinformował, że testy zostaną wysłane za pośrednictwem amerykańskiej poczty „w ciągu 7–12 dni od złożenia zamówienia”. Obecnie limit wynosi cztery testy na adres zamieszkania.

W środę tego tygodnia a Doradca Białego Domu powiedział witryna „powinna być online w ten weekend”. Technicznie rzecz biorąc, rząd wyznaczył ten termin — możesz odwiedzić COVIDTests.gov w tej chwili, chociaż obecnie wyświetla stronę docelową informującą, że testy będą dostępne w środę i że nie będziesz musiał podawać numeru karty kredytowej, aby go uzyskać.

USPS jest nie tylko odpowiedzialny za dostarczanie testów ludziom. Został również wykorzystany do stworzenia strony internetowej, która będzie musiała poradzić sobie z potencjalnie milionami ludzi próbujących jednocześnie przejść test, według Protokół. Raport cytuje urzędnika państwowego, który powiedział, że „podchodzi do uruchomienia naszej witryny bardzo poważnie” i że „nie zaczęła od zera” tworzenia witryny. ten Usługa cyfrowa w USA pomoże również uruchomić stronę i zapewni wsparcie w razie potrzeby, Protokół mówi.

Biorąc pod uwagę rząd mniej niż gwiazdorska reputacja dzięki uruchamianiu stron internetowych dotyczących opieki zdrowotnej, istnieje pewien sceptycyzm co do tego, czy witryna będzie w stanie obsłużyć ruch — niektórzy słusznie zauważyli, że niektóre z najbardziej narażonych osób mogą mieć trudności z uzyskaniem dostępu do Internetu i poruszaniem się po witrynie. A oświadczenie z Białego Domu mówi, że będziesz mógł również zadzwonić na infolinię, aby zamówić testy, jeśli nie możesz uzyskać dostępu do strony internetowej oraz że rząd będzie „współpracował z krajowymi i lokalnymi organizacjami społecznościowymi, aby wesprzeć najbardziej dotknięte i najbardziej ryzykowne w kraju organizacje społeczności w żądaniu testów.”

Source link

Reklama
Reklama
Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Arctic przedstawia wentylatory P14 RGB i P14 A-RGB

ARCTIC, jeden z wiodących producentów niskoszumowych chłodnic i komponentów do komputerów PC, rozszerza portfolio wentylatorów RGB o 140 mm warianty serii P z...

Krzyk kończy dominację kasową Spider-Man: No Way Home w odrodzeniu serialu

Spider-Man: Bez drogi do domu wbił się w serca kinomanów, nie raz, nie dwa, ale trzy razy. Zmieniło wyobraźnię branży...

Walmart poważnie podchodzi do metawersu

Wygląda na to, że Walmart przygotowuje się do skoku w metawersum. Ostatnie zgłoszenia znaków towarowych wskazują, że firma chce ustanowić...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!