Beta Solucja – Marvel’s Avengers Wiki Guide


Ostatnio edytowane:

Witamy w IGN Walkthrough Beta dla Marvel’s Avengers na PlayStation 4, PC, Xbox One, a wkrótce PlayStation 5 i Xbox One. Ta gra oferuje wiele opcjonalnych celów i ścieżek do zbadania, a większość z nich jest wypełniona po brzegi skrzyniami z zasobami, skrzyniami i nie tylko. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać swoją wersję beta Marvel’s Avengers Beta, jesteś we właściwym miejscu.

Wersja beta IGN Marvel’s Avengers przewodnik funkcje szczegółowe przewodnik przewodniki strategiczne dla każdej sekcji wersji beta. Poniżej wymieniliśmy każdą sekcję przewodnik. Kliknij lub dotknij poniższych linków, aby przejść do różnych sekcji przewodnik:

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, gdy zaczynasz wersję beta, jest utworzenie konta Square Enix lub zalogowanie się do niego, to znaczy, jeśli chcesz mieć darmowe rzeczy, gdy pełna gra zostanie uruchomiona we wrześniu. Podczas pierwszego uruchomienia wersji beta gra poprosi Cię o skonfigurowanie konta Square Enix lub zalogowanie się na nim. Jeśli masz już konto za pośrednictwem poczty e-mail, Facebooka, Steam lub konta Final Fantasy XI lub Final Fantasy XIV, możesz zalogować się za pomocą tych poświadczeń.

Zrobisz to na urządzeniu innym niż PS4, takim jak smartfon. Będziesz musiał przejść do sqex.me/link, zalogować się i wprowadzić kod, który daje Ci beta (będzie on widoczny na ekranie). Sprawdź zrzut ekranu poniżej, aby zobaczyć, jak to wygląda.

Reklama

Grając w wersję beta, otrzymujesz kilka rzeczy, których nie możesz zdobyć w grze w żaden inny sposób. Pierwsza to nagroda za montaż tabliczki znamionowej. Otrzymasz także 3450 kredytów do wykorzystania w fazie beta na personalizację swoich bohaterów za pomocą przedmiotów z rynku i kart wyzwań. Nic, co zostało zakupione, nie zostanie przeniesione do ostatniej gry.

Drugą rzeczą, którą możesz otrzymać w wersji beta, jest kilof Fortnite. Musisz ukończyć trzy SZKODLIWE Wyzwania w wersji beta, aby otrzymać ofertę specjalną Ponton Kilof Smashers z dodatkowym stylem Hulkbuster. Otrzymasz nagrodę Heroic Nameplate za ukończenie wersji beta.

Reklama

  • Łatwo: Dla tych, którzy chcą poznać historię bez większego wyzwania. Zmniejszony atak wroga i jego siła obronna, więcej ataków wroga łatwo kontrowanych, żadne ataki wroga nie mogą być kontrowane
  • Normalna: Dla tych, którzy lubią zrównoważone doświadczenia bojowe, które mogą czasami wystawiać na próbę ich moc.
  • Ciężko: -5 Moc. Dla tych, którzy nie boją się podjąć większego wyzwania, ufając, że potrafią pokonać każde niebezpieczeństwo. Zwiększony atak wroga i siła obronna. Więcej ataków wroga jest trudnych do odparcia. Więcej ataków wroga nie może zostać odparte.
  • Brutalny: -10 Moc. Dla tych, którzy chcą udowodnić swoją wartość, stawiając czoła niemałemu wyzwaniu. Znacznie zwiększony atak wroga i jego siła obronna. Więcej ataków wroga jest trudnych do odparcia. Więcej ataków wroga nie może zostać odparte.

Misja beta 1: Światło, które zawiodło to pierwsza misja w wersji beta, w której wcielisz się w wielu bohaterów Marvela, podczas gdy rozgrywane będą wydarzenia z mocno reklamowanego A-Day. To świetny smak gry, ponieważ nie tylko będziesz mógł grać jako niektórzy z bohaterów, którymi będziesz grać, tak jak w pozostałej części wersji beta, ale także będziesz mógł grać jako Thor i Kapitan Ameryka.

Po tej misji nie będziesz mógł grać jako Thor ani Kapitan Ameryka, więc baw się z nimi.

Beta Mission 2: Find Olympia to druga misja w wersji beta, w której grasz jako Kamala Khan aka Pani Marvel i Bruce Banner / Hulk. Odbywa się na północno-zachodnim Pacyfiku i widzicie was dwojga szukających Tony’ego Starka.

Będzie to pierwszy raz, kiedy będziesz mógł skorzystać z pełnego arsenału bohaterów, a gra nauczy Cię wielu nieznanych wcześniej mechanik.

Misja Beta 3: Brakujące linki to trzecia misja beta i ostatnia istotna misja fabularna. Grasz jako jeden z nich Pani Marvel lub Ponton wraz z Jarvisem, który potrzebuje cię, abyś zabrał go do ośrodka AIM, do którego może się włamać.

Ta misja da ci przedsmak tego, czym jest strefa wojny, czyli większe otwarte misje w grze z głównym celem i kilkoma celami pobocznymi. To przewodnik oczywiście poprowadzi Cię przez każdy cel i nie tylko.

Misja beta 4: Pomóż dr Bannerowi to ostatnia misja fabularna w wersji beta i jest stosunkowo prosta. Jesteś na helicarrier Chimera i Bruce potrzebuje cię do sprawdzenia obiektu AIM statku.

Będziesz mógł przeszukać statek i odkryć wszystkie jego sekrety, a kiedy będziesz gotowy, możesz podjąć pierwsze wyzwanie HARM. Mamy szczegółowe informacje o tym, jak dostać się do ośrodka HARM Challenge i jak sobie z tym poradzić przewodnik.

Po usunięciu misji fabularnych w wersji beta, czas zająć się misjami pobocznymi gry. Od tego momentu możesz dać Strefy zrzutu idź, dowiedz się więcej o Hulku w Iconic Mission: Stan: zielonylub wciel się w złoczyńcę Sektor złoczyńców: oswoić tytana.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!