BenQ wprowadza na rynek projektory z serii X do gier


enQ, wiodąca na świecie marka projektorów DLP 4K i innowator cyfrowych urządzeń lifestylowych, zaprezentowała dziś trzy zupełnie nowe inteligentne projektory 4K HDR. Zaprojektowany specjalnie do gier na konsolach AAA, każdy projektor oferuje graczom niezrównane wrażenia audiowizualne dostosowane do różnych pomieszczeń w domu.

Po sukcesie BenQ X3000i, najlepszego projektora do gier LED 4K w 2022 roku, nowe modele X3100i, X500i i X300G prezentują rewolucyjny silnik poprawiania szczegółów firmy BenQ. Wyznaczają nowe standardy, integrując dostosowane do projektora technologie HDR-PRO, CinematicColor i CinematicSound, oferując bogatsze i bardziej wciągające wrażenia z gry niż kiedykolwiek wcześniej.

„Najnowsze dodatki do naszych nowych projektorów do gier z serii X wprowadzają rewolucyjną zmianę w świecie gier na dużym ekranie. Oferując autentyczną jakość obrazu 4K HDR i minimalne opóźnienie wejściowe, projektory te stanowią najlepszą platformę do wciągających wrażeń z gry AAA przy różnych ustawieniach ”- powiedział Houston Wei, starszy dyrektor BenQ North America.” Flagowy X3100i na nowo definiuje najwyższy standard pokoju gier marzeń bez kompromisów. X500i przekształca każdą kompaktową przestrzeń w centra gier, a projektor X300G umożliwia graczom tworzenie centrów gier w swoich osobistych przestrzeń.”

Rewolucja w grach Ultra-HD dzięki BenQ HDR-PRO
Sercem serii X jest innowacyjna technologia udoskonalania szczegółów gry BenQ, zapewniająca w pełni wciągające wrażenia z gry, wypełnione nowo odkrytymi szczegółami i realizmem. Prawdziwa ultrawysoka rozdzielczość 4K HDR, składająca się z 8,3 miliona odrębnych pikseli, uzupełnia ekskluzywną technologię HDR-PRO zoptymalizowaną pod kątem projektorów. Technologia ta wykorzystuje techniki mapowania tonów SSI Dynamic Black i HDR, co zapewnia żywe kontrasty i realistyczne cienie, które ujawniają skomplikowane szczegóły nawet przy słabym oświetleniu. Dodatkowo, technologia BenQ CinematicColor klasy kinowej wykorzystuje jasność i zakres kolorów 4LED o wysokiej jasności i objętości kolorów, aby osiągnąć niezwykłą dokładność kolorów, przechwytując szeroką gamę kolorów, obejmującą delikatne odcienie i osiągając do 100% pokrycia DCI-P3.

Kinowy dźwięk i ultraszybka reakcja
Funkcja CinematicSound firmy BenQ zanurza graczy z serii X w przestrzennym środowisku dźwięku 3D, stworzonym dzięki unikalnej konstrukcji przetwornika treVolo i zaawansowanemu przetwarzaniu dźwięku. Dzięki czołowemu w branży czasowi reakcji wynoszącemu 4,16 ms seria X zapewnia graczom natychmiastową reakcję, gwarantując niezrównane zwycięstwa w grach.

Projektory do gier z serii X są przeznaczone do wszystkich systemów gier i oferują różne tryby gry, takie jak odgrywanie ról, strzelanki, sport i wyścigi, z takimi funkcjami, jak tryb automatycznej gry zapewniający zoptymalizowane ustawienia i opóźnienie sygnału wejściowego, ustawienie XChange umożliwiające szybką zmianę kolorów oraz wbudowany celownik FPS do precyzyjnego celowania.

Projektory do gier BenQ z serii X są wyposażone w certyfikowany przez Google system Android TV i wbudowany serwis Netflix, oferując szeroką gamę rozrywki, od aplikacji po filmy, sport i jeszcze więcej gier. Obsługują także eARC i S/PDIF do przesyłania wysokiej jakości dźwięku do zewnętrznych systemów dźwiękowych.

Reklama

Dzięki futurystycznemu i nowoczesnemu wyglądowi do gier, projektory do gier z serii X zostały zaprojektowane z myślą o łatwej i elastycznej instalacji, oferując odpowiednie współczynniki rzutowania, przesunięcie obiektywu, korekcję trapezową 2D oraz zoom cyfrowy lub silnikowy. Idealnie nadają się do każdej przestrzeni do grania, dużej i małej. (Pionowe przesunięcie obiektywu tylko w X3100i; zmotoryzowany zoom tylko w X300G.)

Modele BenQ X3100i (2399 USD) i X500i (1699 USD) będą dostępne do zamówienia na początku listopada 2023 r. w witrynie BenQ.com. Model X300G (1799 USD) będzie można zamówić w styczniu 2024 r. Od grudnia 2023 r. X3100i i X500i będzie można kupić w sklepach Amazon, Bestbuy US, Adorama, B&H i ProjectorPeople.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Popierając Trumpa, Elon Musk ryzykuje przyszłością Tesli

W ciągu 30 minut od próby zamachu na byłego prezydenta Donalda Trumpa Elon Musk zrobił to, czego wcześniej obiecał nie robić. „Całkowicie popieram...

Promocja Apple Card zapewnia zwiększony zwrot gotówki w wysokości 6% na stacjach ładowania Exxon, Mobil i EV

Firma Apple niedawno wprowadziła na rynek nowy Oferta Apple Cardumożliwiając posiadaczom kart zarobienie dodatkowej gotówki podczas tankowania lub ładowania samochodów. Oferta trwa do...

The best Netflix TV series of 2024 so far

The streaming landscape may be on the cusp of change, but in this kingdom of content, Netflix is still the supreme...
Advertisment