Ben Barnes z Shadow and Bone chce po prostu zagrać w komedii romantycznej


Wysoki, ciemnowłosy i przystojny Ben Barnes nie jest obcy rolom, które popychają go do sięgania do głębszych części swojej psychiki. Od czasu wybuchu w Opowieściach z Narnii brytyjski aktor grał wielu złoczyńców — od Billy’ego Russo w Punisher do Logana Westworld. Jako nikczemnik manipulator cienia Generał Kirigan w Netflixie Cień i kośćBarnes to tysiące fanowskich castingów ożywających. W jakiś sposób stał się idealnym wyborem do każdej roli wymagającej pewnego poziomu mroku i ponurości.

Ale chociaż Barnes wciąż jest typowany jako tlący się zły, Barnes nie jest do końca pewien Dlaczego.

„Ciągle pytam moich agentów, Po prostu chcę zrobić komedię romantyczną” lamentuje Barnes. „A potem są jak, Nie mam komedii romantycznej, ale znalazłem tego psychopatę, który zabija wielu młodych ludzi!”

Reklama

Punisher Marvela
Zdjęcie: Nicole Rivelli/Netflix

Pomimo tego, że jest przystojny, czarujący i ma świetną chemię na ekranie z innymi członkami obsady (szczególnie Cień i kość współgwiazda Jessie Mei Li, z którą wyrzeźbił rozkosznie złożony romans w sezonie 1), kariera Barnesa była dość pozbawiona prawdziwie romantycznych ról. Jasne, zagrał u boku Katherine Heigl w dramacie romantycznym o limitowanej edycji Jackie & Ryani zagrał drugoplanową rolę w sprośnej komedii Roberta De Niro i Diane Keaton Wielki ślub (który ma 7% na Rotten Tomatoes, więc być może nie najlepsza wizytówka za kotlety aktorskie Barnesa). ale działka z wielkich ról Barnesa to, według jego słów, „tego rodzaju manipulujące, wściekłe, jadowite… lub po prostu rodzaje dupków”.

Ale nawet mając do czynienia z tymi złoczyńcami, Barnes nie może powstrzymać się przed kopaniem i próbą skomplikowania ich perspektywy i nadania im większej głębi. Częściowo wynika to z czegoś, z czego zdał sobie sprawę przez ponad 20 lat w branży.

ujęcie zza kulis przedstawiające Bena Barnesa i Jessie Mei Li, oboje w kostiumach i chichoczący

Zdjęcie: Attila Szvacsek/Netflix

„To, kim jesteś jako osoba, zawsze będzie przenikać w najdrobniejszych szczegółach” — wyjaśnia Barnes. „Wszyscy są bardzo załamani na swój sposób. Żadna z granych przeze mnie postaci nie ma bardzo dobrych relacji z rodzicami. Mimo że jest to fantastyczny wszechświat z magią i nonsensami, naprawdę możesz trochę pogrzebać i spróbować uwierzyć w złamaną prawdę dowolnej postaci, nawet jeśli jest antagonistą. Nawet jeśli nie są tymi, którym kibicujesz.

„Ale”, dodaje, „byłoby miło zagrać kogoś, komu kibicujesz, szczerze mówiąc”.

A dlaczego nie powinien? Najwyraźniej Barnes zna się na romantycznej roli i sądząc po sukcesie Cień i kość, pojawią się za nim kibice. Podaruj Benowi Barnesowi moment w komedii romantycznej! Zasługuje na to, by być postacią, której kibicujemy i mieć chwilę wielkiego pocałunku w deszczu, zamiast toksycznego złoczyńcy planującego wymordowanie całych wiosek, aby dostać to, czego chce. Barnes dał jasno do zrozumienia, czego chce, czyli, jak to ujął Li, siedzenia obok niego i klepania go po dłoni: „Fajny romans w ładnym swetrze”.

„Fajny romans w fajnym sweterku!” deklaruje Barnes.

Drugi sezon Cień i kość trafi na Netflix 16 marca.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment