Beeper wyłącza połączenia iMessage po tym, jak Apple zablokowało komputery Mac


Saga Beeper trwa nadal – firma całkowicie wyłącza możliwość łączenia się z iMessage po tym, jak Apple zakazał niektórym komputerom Mac swoich klientów korzystania z aplikacji.

Podsumowując to, co wydarzyło się do tej pory z Beeperem: Beeper Mini zadebiutował w grudniu z metodą inżynierii wstecznej uzyskiwania dostępu do iMessage z identyfikatorem Apple ID lub bez niego z telefonów z systemem Android. Apple zamknęła tę metodę częściowo zaledwie kilka dni późniejI obiecał, że nie będzie działać idąc dalej, powołując się na „znaczne ryzyko dla bezpieczeństwa i prywatności użytkowników”. Beeperowi udało się przywrócić działanie, ale Apple kontynuował wysiłki uniemożliwiają pełną funkcjonalność. Pod koniec grudnia wystartował Beeper ostatnia próba utrzymania aplikacji na Androidzie (i innych platform) żyje przy użyciu kodów rejestracyjnych uzyskanych z komputerów Mac oraz iPhone’y po jailbreaku.

Ta ostatnia próba była dla wielu przeszkodą, ale przez jakiś czas przebiegała bez większych problemów.

Jednak na początku tego miesiąca wśród użytkowników Beepera zaczął pojawiać się trend gdzie Apple blokował zakupione przez nich komputery Mac w iMessage po skonfigurowaniu połączenia z Beeperem. Firma Apple oznaczyła komputery Mac jako „spam”, uniemożliwiając komputerom Mac wysyłanie wiadomości iMessage za pośrednictwem aplikacji Beeper lub nawet własnej aplikacji Wiadomości firmy Apple na komputerach. Nie miało to jednak wpływu na identyfikatory Apple ID, a iMessage nadal działa na iPhonie i iPadzie.

w aktualizacja na Twitterze/XBeeper wyjaśnia, że ​​problem ten dotknął 30 z 3500 klientów korzystających z nowego mostu iMessage. Wydaje się jednak, że od tego czasu Apple odblokował dotknięte komputery Mac, co nie jest ironią losu tylko dwa dni po reporterze z New York Timesa skontaktował się z firmą na temat.

Reklama

Beeper wyłącza jednak możliwość korzystania z aplikacji Beeper Cloud na macOS w celu łączenia się z iMessage. Chociaż firma nie mówi, czy ta funkcjonalność powróci, na razie jest ona wyłączona, co uniemożliwia klientom nawiązanie nowego połączenia z iMessage. Warto zauważyć, że ci, którzy są już połączeni, mogą pozostawić połączenie włączone (lub je wyłączyć, jeśli chcą).

W tej chwili wyłączyliśmy możliwość rozpoczynania przez użytkowników nowych połączeń iMessage z Beeper Cloud. Jeśli od 21 grudnia skonfigurowałeś połączenie iMessage w Beeper i chcesz je wyłączyć, otwórz Pulpit Beeper → Ustawienia Gear → Sieci czatu → iMessage → Usuń.

Wcześniej iMessage został przeniesiony do „Labs” w Beeper Cloud i Beeper Mini została usunięta ze sklepu Google Play na Androidzie.

Beeper prosi pozostałych użytkowników, których komputery Mac zostały zablokowane w iMessage, aby najpierw skontaktowali się z Beeperem w celu udokumentowania sprawy, a następnie ze wsparciem Apple z prośbą o odblokowanie ich komputera. Wydaje się, że wiele osób, których to dotyczy, odniosło sukces, po prostu rozmawiając z pomocą techniczną.

Więcej o Beeperze:

Podążaj za Benem: Twitterze/X, WątkiI Instagrama

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy, które opuszczą Netflix, Max i nie tylko pod koniec lutego 2024 r

Luty dobiega końca i choć rok przestępny sprawia, że ​​jest on nieco dłuższy, wciąż zostało ledwo wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć...

9to5Mac Overtime: Wreszcie nowe iPady!

W tym tygodniu w 9to5Mac Overtime Jeff i Fernando omawiają nowe, ekscytujące szczegóły dotyczące nadchodzących iPadów, w tym nowe, supercienkie wymiary, zaktualizowane funkcje...

Wielu użytkowników Redditorów nienawidzi IPO Reddit

Jeśli jesteś pewnym rodzajem cynizmu, Zgłoszenie S-1 Reddita uruchamia dzwonki alarmowe. Jest wzmianka o r/WallStreetBets. (Właściwie w sumie pięć wzmianek.) Jest...
Advertisment