Beast Complex to świetna dodatkowa lektura dla fanów Beastars


Dla fanów Bestie które są smutne z powodu zakończenia serii, poczekaj, jest więcej. Dzieło Paru Itagakiego, które pojawiło się wcześniej Bestie, Kompleks bestii, jest wreszcie oficjalnie tłumaczona i publikowana w języku angielskim przez Viz Media. Historie nie są o Legoshi czy Haru, ale Kompleks bestii daje szersze spojrzenie na życie w świecie pełnym zwierząt.

Czekaj, Paru Itagaki ma kolejną mangę?

Tak! Kompleks bestii była oryginalną serią Itagaki, ale zakończyła ją przed rozpoczęciem pracy Bestie. Teraz to Bestie jest skończona, wraca do swojej oryginalnej serii, aby kontynuować rozszerzanie wszechświata.

O czym jest Beast Complex?

Zamiast skupiać się na jednym zestawie postaci, Kompleks bestii jest wypełniony krótkimi łukami ukazującymi różne relacje między różnymi zwierzętami. Każdy rozdział skupia się na innym duecie, który zazwyczaj bardzo się od siebie różni. Niezależnie od tego, czy są roślinożercą i mięsożercą, czy tylko duetem o bardzo przeciwstawnych osobowościach, uczą się o sobie nawzajem i dochodzą do nowych zrozumienia.

Czy jest wymagana lektura?

Nie. Ponieważ technicznie Kompleks bestii przyszedł pierwszy, nie musisz czytać Bestie przed uruchomieniem. Możesz i dostarczysz więcej informacji o świecie zwierząt, ale nie jest to wcale konieczne.

Czy Beast Complex jest dobry?

Tak! Chociaż Kompleks bestii skupia się na stereotypowym przesłaniu „nie oceniaj książki po okładce”, osobowości i motywacje bohaterów są bardzo realne i wzruszające. Podczas Bestie pokazał świat zwierząt z całkiem dużego obiektywu, koncentrując się na relacjach między drapieżnikami a roślinożercami jako całością, Kompleks bestii koncentruje się na mikro, pokazując mniejsze, bardziej realistyczne kwestie, do których czytelnicy mogą się odnieść, nawet jeśli nie jesteś gadającym lwem.

Ponieważ każdy rozdział przedstawia różne postacie, pokazuje różne style życia, zabawną dynamikę postaci i za każdym razem całkiem zdrową historię.

Jeden panel, który wyskoczył

Reklama

Zdjęcie: Paru Itagaki / AkitashotenSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment