Battle.net jest częściowo wyłączony, a Blizzard twierdzi, że to atak DDoS


Jeśli nie możesz zalogować się do Activision Blizzard’s Battle.net, będącego podstawą usługi online Obserwacja, Call of Duty: Warzone, Hearthstone, Diablofunkcje online i nie tylko, to dlatego, że napotykają pewne poważne problemy — te, które Blizzard obecnie przypina do ataku typu Distributed Denial of Service (DDoS), w którym serwery są przeciążone ruchem.

Reklama

Zrzut ekranu: Richard Lawler / The Verge

Blizzard twierdzi, że jest to atak DDoS na swoim zweryfikowanym koncie obsługi klienta na Twitterze, a dodatkowo w komunikacie „Breaking News”, który możesz zobaczyć w kliencie Battle.net na PC, gdy spróbujesz się zalogować.

W przypadku DownDetector, wydaje się, że raporty o awariach wzrosły w wielu usługach Activision Blizzard, z tysiącami zgłaszającymi awarię Battle.net, ale tylko setki narzekają na utratę usług w poszczególnych grach Blizzarda. Nie widzimy też typowej liczby raportów, które widzimy na Twitterze, gdy gra przestanie działać, więc wydaje się jasne, że nie jest to pełna awaria, a „duże opóźnienia i rozłączenia” prawdopodobnie nie mają wpływu na większość graczy.

Nie jest również jasne, czy dotyczy to konsol, czy tylko użytkowników komputerów PC. Zwracamy się do Activision Blizzard, aby uzyskać komentarz i więcej szczegółów.

Wygląda na to, że Blizzard napisał na Twitterze, a następnie usunął tweeta o zakończeniu ataków DDoS. Znaleźliśmy to w pamięci podręcznej Google:

Rozwijanie…

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wyciek funkcji chipsetów Intel H670, B660 i H610

Intel przygotowuje się do znacznego rozszerzenia swojej serii procesorów do komputerów stacjonarnych 12. generacji „Alder Lake” w styczniu przyszłego roku, wraz z większą...

2021 MacBook Pro nie może się ładować po wyłączeniu, użytkownicy zgłaszają również problemy z kartą SD

Apple wypuściło swój nowy MacBook Pro 2021 w zeszłym miesiącu. Teraz, gdy...

Zgrabne mikrofony Kondensator Worker Bee II już dostępny w sklepach w USA

Neat Microphones, innowacyjna marka wysokiej jakości cyfrowych mikrofonów USB i mikrofonów analogowych firmy Turtle Beach Corporation (Nasdaq: HEAR), ogłosiła dzisiaj, że Worker Bee...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!