Batman: Full Moon stawia bohatera DC przeciwko wilkołakom w tegoroczne Halloween


Batman: Pełnia księżyca to najnowsza miniseria Black Label wydawnictwa DC Comics, której autorem jest Stevan Subic (Riddler: Rok pierwszy) naprawdę coś wyprodukował Straszne historie do opowiedzenia w ciemności wibracje dla tego.

Komunikat prasowy DC zapowiada „starożytną i nadprzyrodzoną siłę” czającą się na ulicach Gotham, „wilkołaka tak potężnego, że zignoruje najbardziej zaufane zasoby Batmana: jego błyskotliwy umysł i rozbudowane gadżety”. Jednak cztery strony pracy Subica w niej ujawnione obiecują mdłe kolory, prawdziwie potwornego potwora i mrocznego, upiornego Batmana.

Reklama

Zdjęcie: Rodney Barnes, Stevan Subic/DC Comics

Batman rzuca granat dymny i hukowy, walcząc z grupą uzbrojonych ludzi.

Zdjęcie: Rodney Barnes, Stevan Subic/DC Comics

Niektórzy mężczyźni strzelają do nietkniętego wilkołaka, a następnie uciekają, jak w filmie Batman: Krwawy Księżyc

Zdjęcie: Rodney Barnes, Stevan Subic/DC Comics

Batman podąża za wilkołakiem przez zalesiony teren i wzdłuż dużego, ciemnego kanału burzowego.

Zdjęcie: Rodney Barnes, Stevan Subic/DC Comics

Subic współpracuje z Rodneyem Barnesem (scenarzystą nominowanego do nagrody Eisnera serialu o miejskich wampirach) Killadelfia) dla 4-częściowej miniserii, która zostanie wydrukowana z okładkami świecącymi w ciemności. A jeśli to krzyczy „Halloween”, cóż, Batman: Pełnia księżyca #1 trafi do sklepów tuż przed świętami, 9 października. (Księżyc nie będzie w pełni, więc nie narażaj się na wilkołaki, gdy wyruszysz po egzemplarz).

Poniżej możecie zobaczyć główną okładkę autorstwa Subica oraz alternatywne okładki autorstwa Francesco Francavillii i Mike’a Perkinsa!

Wilkołak warczy, gdy Batman spada na niego z okładki Batman: Full Moon.

Zdjęcie: Stevan Subic/DC Comics

Wilkołak sięga po niczego nieświadomego Batmana, a cienie obu postaci padają na ceglaną ścianę za nimi na przykładzie alternatywnej okładki gry Batman: Full Moon.

Zdjęcie: Francesco Francavilla/DC Comics

Batman walczy z wilkołakiem w deszczu na alternatywnej okładce gry Batman: Full Moon.

Zdjęcie: Mike Perkins/DC ComicsSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment