Bateria Samsunga Galaxy Ring może wytrzymać do dziewięciu dni


Kiedy trochę dostaliśmy praktyczny czas z pierścieniem Galaxy Ring firmy Samsung na początku tygodnia podczas Mobile World Congress żywotność baterii nadal pozostawała tajemnicą. Jednak od tego czasu Samsung potwierdził, że inteligentny pierścień będzie działał od pięciu do dziewięciu dni na jednym ładowaniu.

Szacunki pochodzą z kilku źródeł. Jak zauważył 9to5Googlekoreański outlet Wiadomości finansowe donosi, że dr Hon Pak, wiceprezes ds. zdrowia cyfrowego w firmie Samsung, przedstawił reporterom te liczby podczas odprawy. Władze Androida również dostrzeżony A TechM raport cytując szefa Samsung Electronics Roha Tae-moona, który powiedział, że pierścionka można używać przez maksymalnie dziewięć dni.

Ale nie przywiązuj jeszcze zbyt dużej wagi do szacunków baterii Samsunga. The Pierścień Oury twierdzi, że bateria wystarczy na siedem dni, ale w praktyce dostaję tylko od trzech do pięciu, ponieważ umożliwiam ciągłe monitorowanie SpO2. To samo może równie dobrze dotyczyć Galaxy Ring. Nie wiemy Jak Galaxy Ring będzie korzystał ze swoich czujników. Niektóre urządzenia do noszenia wykonują okresowe odczyty, aby wydłużyć żywotność baterii; inni próbkują w sposób ciągły; i jeszcze inne dają Ci możliwość wyboru. Zwykle włączenie ciągłego śledzenia powoduje znaczne skrócenie czasu pracy baterii.

Żywotność baterii może również zależeć od rozmiaru pierścionka, który otrzymasz. W przypadku inteligentnych zegarków mniejsze modele mają zwykle nieco krótszą żywotność baterii po prostu dlatego, że nie można w nich zmieścić większych baterii. To samo może dotyczyć pierścienia Galaxy Ring firmy Samsung, który jest dostępny w wielu rozmiarach.

Niezależnie od tego, nawet dziewięć dni pracy na baterii może być atrakcyjne dla tych, którzy mają dość codziennego ładowania swoich smartwatchów. Ogólnie rzecz biorąc, jest to także atrakcja dla inteligentnych pierścieni. Oprócz tego, że są mniejsze i bardziej dyskretne, brakuje im wyświetlaczy zużywających baterię. Zdecydowana większość to także pasywne moduły śledzące, które nie wchodzą w interakcję z telefonem poza synchronizacją danych.

Innymi słowy, duże, jeśli prawdziwe! Będziemy musieli poczekać, aż Galaxy Ring będzie gotowy, aby recenzenci mogli sprawdzić, czy Samsung to zapewni.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment