Baseus wprowadza na rynek pierwszą na świecie stację ładującą z wyświetlaczem LEDBaseus Technology, wiodąca światowa marka elektroniki użytkowej, wprowadziła na rynek listwę zasilającą PowerCombo Tower Series 35 W, niespotykaną na rynku stację ładującą z cyfrowym wyświetlaczem LED ilustrującym w czasie rzeczywistym stan bezpieczeństwa i ładowania. Wyświetlacz LED pokazuje stan obciążenia, zabezpieczenie cyfrowe i wskaźniki uziemienia. Jego ogólna konstrukcja sprawia, że ​​idealnie nadaje się do miejsc pracy, konfiguracji gier i sal konferencyjnych.

Stacja ładująca 10 w 1 o pionowej konstrukcji oszczędzającej miejsce
Listwa zasilająca Baseus PowerCombo Tower 35 W może ładować i zasilać do 10 urządzeń z 6 gniazdami prądu przemiennego, 2 portami USB-C i 2 portami USB-A. Ma futurystyczną i oszczędzającą miejsce konstrukcję, na przykład 6 gniazd prądu przemiennego po każdej stronie, które w zupełności wystarczą do zasilania całego ekosystemu komputera stacjonarnego.

Ochrona przed przepięciami i piorunami 1200J

Jako solidne urządzenie jest wyposażone w niezawodną ochronę przed przepięciami, skokami napięcia i uderzeniami pioruna, aby chronić Twoje urządzenia, narzędzia produkcyjne i cenny sprzęt. Obsługuje ochronę przeciwprzepięciową do 1200J, co jest o 50% skuteczniejsze niż alternatywy.

Szybkie ładowanie 35 W
Wyposażona w zoptymalizowaną technologię GaN5, listwa zasilająca PowerCombo Tower 35 W obsługuje szybkie ładowanie PD do 35 W, dzięki czemu szybkie ładowanie urządzeń takich jak smartfony, tablety, słuchawki douszne i nie tylko jest dziecinnie proste. Baseus Power Split 2.0 redystrybuuje moc, jeśli podłączonych jest wiele kabli.

Kompleksowe inteligentne zabezpieczenia
Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania, która aktywuje się w ciągu 0,1 sekundy. Posiada również innowacyjne zabezpieczenia zapobiegające przeciążeniu, przetężeniu, przepięciu i podnapięciu, zapewniając bezpieczeństwo. Zasilanie zostaje natychmiast odcięte w ciągu 0,1 sekundy, aby aktywnie wyeliminować zagrożenia bezpieczeństwa, natychmiast chroniąc elektronikę przed zwarciami, zagrożeniem pożarem i potencjalnymi zagrożeniami elektrycznymi.

Listwa zasilająca Baseus PowerCombo Tower 35 W jest teraz dostępna na Amazon w cenie zaledwie 59,99 USD.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sojusz HDBaseT standaryzuje wysokowydajne rozszerzenie USB 3.2

Organizacja HDBaseT Alliance ogłosiła standaryzację rozszerzeń dalekiego zasięgu łączności USB 3.2, aby zaspokoić zapotrzebowanie na kompaktową technologię o dużej przepustowości, niskim poborze mocy...

Recenzja Castlevania: Nocturne: nowy serial Netflixa jest cholernie genialny

Netflixa Pierwszy Castlevania serial animowany wyróżnia się równoważeniem cichych, pięknie zagranych momentów ludzkiego dramatu z wybuchową i pomysłową scenografią akcji, która jest na...

CarPlay wyrusza na kemping z nową aplikacją Airstream do monitorowania funkcji podłączonych pojazdów kempingowych

Oficjalnie dostępna jest teraz aplikacja CarPlay do wszystkiego. Airstream, tak, ten Airstream ma teraz aplikację CarPlay do monitorowania funkcji kampera. Okazuje się,...
Advertisment