Barbie, John Wick 4, Żywiołak i każdy nowy film do oglądania w domu


Miłego piątku, czytelnicy Polygon!

Co tydzień podsumowujemy najciekawsze nowości w streamingu i VOD, wyróżniając największe i najlepsze nowe filmy, które możesz obejrzeć w domu.

W tym tygodniu, lalka BarbieGrety Gerwig gigant kasowy o ulubionej przez wszystkich fashionistce Everywoman, w końcu trafia do streamingu po niezwykle dochodowym występie kinowym. Spencera Satyryczna czarna komedia w reżyserii Pabla Larraína o wampirzym dyktatorze pojawia się w serwisie Netflix wraz z nowym dramatem romantycznym z Haley Lu Richardson w roli głównej (Biały Lotos). Najnowszy dramat fantasy Pixara, Pierwiastkowyprzychodzi do Disney Plus, Szybki X wjeżdża na Peacock, a w ten weekend na streamingach i VOD pojawi się wiele innych, w tym sensacje z filmów gatunkowych Mów do mnie I John Wick: Rozdział 4.

Oto wszystkie nowości do obejrzenia w ten weekend!


Nowość w Netfliksie

El Conde

Gdzie obejrzeć: Dostępny do strumieniowego przesyłania w serwisie Netflix

Reklama

Zdjęcie: Pablo Larraín/Netflix

Gatunek muzyczny: Czarna komedia-horror
Czas działania: 1 godz. 50 min
Dyrektor: Pablo Larraín
Rzucać: Jaime Vadell, Gloria Münchmeyer i Alfredo Castro

Spencera Najnowsza satyra reżysera Pabla Larraína zadaje proste pytanie: A co, jeśli Augusto Pinochet będzie nie tylko zatwardziałym, potwornym dyktatorem odpowiedzialnym za śmierć ponad 3000 Chilijczyków i defraudację prawie 28 milionów dolarów, ale także krwiopijnego wampira? Po prawie 250 latach życia jako istota nocy Pinochet postanawia umrzeć, ale najpierw powiąże pewne niedokończone sprawy dotyczące rodzinnego majątku.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Gdzie obejrzeć: Dostępny do strumieniowego przesyłania w serwisie Netflix

(Od lewej) Haley Lu Richardson jako Hadley Sullivan i Ben Hardy jako Oliver Jones Zakochany od pierwszego wejrzenia.

Obraz: Netflix

Gatunek muzyczny: Romans
Czas działania: 1 godz. 30 min
Dyrektor: Vanessę Caswill
Rzucać: Haley Lu Richardson, Ben Hardy i Jameela Jamil

Haley Lu Richardson (Biały Lotos) i Bena Hardy’ego (X-Men: Apokalipsa) to dwójka zupełnie nieznajomych sobie ludzi, którzy niespodziewanie zakochują się w sobie podczas wspólnego, siedmiogodzinnego lotu do Londynu. Po stracie siebie na odprawie szanse na ponowne spotkanie wydają się niewielkie… a może jednak są?

Nowość w Disney Plus

Pierwiastkowy

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej Disney Plusa

Ogień Leah Lewis i Woda Mamoudou Athie wyglądają na zaniepokojonych, stojąc w sklepie przypominającym bar tiki w Żywiołaku

Zdjęcie: Pixar/Disney

Gatunek muzyczny: Romantyczny komediodramat
Czas działania: 1 godz. 41 min
Dyrektor: Piotr Sohn
Rzucać: Leah Lewis, Mamoudou Athie i Ronnie del Carmen

Najnowsza animowana komedia studia Pixar, osadzona w świecie zamieszkałym przez antropomorficzne przejawy czterech żywiołów, skupia się na Emberze (Nancy narysowałaLeah Lewis) i Wade (Archiwum 81Mamoudou Athie), odpowiednio żywioł ognia i wody, które niespodziewanie spotykają się i zakochują pomimo różnic kulturowych.

Z naszego recenzja:

Rdzeń Pierwiastkowy dotyczy relacji międzykulturowych i presji bycia imigrant drugiego pokolenia żyć zgodnie z oczekiwaniami rodziców, jednocześnie próbując dowiedzieć się, czego tak naprawdę chcesz od życia. Postacie i ich relacje są żywe i w pełni rozwinięte. Naocznie, Pierwiastkowy jest tam z Na lewą stronę jak cholernie fajnie to wygląda. Ale każda czuła, serdeczna chwila Pierwiastkowy natychmiast rodzi milion pytań dotyczących budowania świata. Chociaż filmy fantasy z pewnością nie muszą zajmować się każdym najmniejszym załamaniem scenerii, przychodzi moment, w którym fajna estetyka i szalone elementy podważają sedno opowieści.

Nowość w Hulu

Obóz teatralny

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej Hulu

Gatunek muzyczny: Komedia
Czas działania: 1 godz. 32 min
Dyrektorzy: Molly Gordon i Nick Lieberman
Rzucać: Bena Platta, Molly Gordon, Noaha Galvina i Jimmy’ego Tatro

The najzabawniejszy film roku w końcu trafia do streamingu.

Obóz teatralny to urocza oda do mockumentów Christophera Guesta, opowiadająca o burzliwym obozie letnim dla maniaków teatralnych, którzy po chorobie założyciela popadają w kłopoty finansowe i organizacyjne. Pełny dobrych intencji, ale niekompetentny syn założyciela YouTubera (niezawodnie doskonały Jimmy Tatro) przejmuje obowiązki, równoważąc ponadprzeciętne osobowości obozowiczów i doradców, próbując uratować obóz.

Nowość w Prime Video

Milion mil stąd

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej Najlepsze wideo

Michael Peña jako José M. Hernández idący korytarzem w pomarańczowym skafandrze kosmicznym w A Million Miles Away.

Zdjęcie: Prime Video

Gatunek muzyczny: Biograficzny
Czas działania: 2 godz. 1 min
Dyrektor: Alejandra Márquez Abella
Rzucać: Michael Peña, Rosa Salazar i Bobby Soto

Milion mil stąd opowiada niesamowitą, prawdziwą historię José M. Hernándeza (Michael Peña), inżyniera i astronauty, oraz trudną drogę, jaką przeszedł, aby się tam dostać. Film przedstawia jego podróż od pracy na farmie w Kalifornii jako dziecko do astronautyki NASA.

Nowość w firmie Peacock

Szybki X

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej Paw

Jason Momoa otoczony miliardem broni podczas pozowania z pomalowanymi paznokciami w zwiastunie Fast X.

Obraz: Obrazy uniwersalne

Gatunek muzyczny: Działanie
Czas działania: 2 godziny 21 minut
Dyrektor: Ludwika Leterriera
Rzucać: Vin Diesel, Michelle Rodriguez i Tyrese Gibson

Szybcy i wściekli powracają po swoje 10-ta numerowana rata. Szybki X Widzi Dominica Toretto (Vin Diesel) i jego założoną rodzinę przestępczą, która zamieniła się w tajnych agentów zagrożonych nowym zagrożeniem w postaci Dantego Reyesa (Jason Momoa), socjopatycznego złoczyńcy ze talentem do teatru.

Z naszego recenzja:

Szybki X cierpi na tę samą przypadłość, co współczesne filmy MCU, gdzie jest tak przesiąknięty wewnętrzną mitologią, że bardziej przypomina pracę domową niż rozrywkę z popcornem. „Czasy, gdy jeden człowiek za kierownicą samochodu może coś zmienić, minęły bezpowrotnie” – Aimes trzeźwo informuje Doma w przygotowaniu do ognistej, przeczącej fizyce kulminacyjnej akcji filmu, w której w naturalny sposób za kierownicą samochodu siada jeden człowiek. Aimes ma się mylić w swoich przewidywaniach i mylić się, nawet jeśli o tym myśli. Ale dni, w których taki głupi, przesadny tekst wystarczy, aby widzowie wracali do tej serii, również mogą słabnąć.

Nowość w Shudder

Gra w windzie

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej Dreszcz i AMC Plus

Gatunek muzyczny: Przerażenie
Czas działania: 1 godz. 34 min
Dyrektor: Rebekę McKendry
Rzucać: Gino Anania, Megan Best, Alec Carlos

Oparty na internetowym fenomenie podróży windami do alternatywnego wymiaru, film opowiada o grupie młodych ludzi, którzy próbują udowodnić, że miejskie legendy są fałszywe. Zła wiadomość dla nich: to jest horror, więc wszystko jest dozwolone, jeśli chodzi o miejskie legendy.

Nowość w Starzu

John Wick: Rozdział 4

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej Starz

Keanu Reeves jako John Wick trzymający num-chuk za szklanym panelem, przygotowujący się do zasadzki na żołnierza w czarnej samurajskiej zbroi w John Wick: Rozdział 4.

Zdjęcie: Murray Close/Lionsgate

Gatunek muzyczny: Działanie
Czas działania: 2 godziny 49 minut
Dyrektor: Czad Stahelski
Rzucać: Keanu Reevesa, Donniego Yena i Billa Skarsgårda

Keanu Reeves powraca w czwarta część serii o Johnie Wicku jako legendarny, mówiący monosylabami zabójca z zamiłowaniem do improwizacyjna masakra. Ścigany przez bezwzględnego markiza Vincenta de Gramonta (Bill Skarsgård) John jest zmuszony walczyć u boku starych przyjaciół i byłych wrogów oraz przeciwko nim, aby ponownie uwolnić się od przestępczego półświatka, z którego tak desperacko walczył, aby uciec.

Nowe do wynajęcia

lalka Barbie

Gdzie obejrzeć: Możliwość wynajęcia na Amazonka, JabłkoI Vudu

Barbie (Margot Robbie) patrzy i uśmiecha się przez okrągłą ramę lustra

Zdjęcie: Warner Bros. Pictures

Gatunek muzyczny: lalka Barbie
Czas działania: 1 godz. 54 min
Dyrektor: Gretę Gerwig
Rzucać: Margot Robbie, Ryana Goslinga i America Ferrerę

Hej, tu Barbie! Wiesz, lalka Barbie — ulubiona przez wszystkich wieloczłonowa kobieta renesansu z zamiłowaniem do wszystkiego, co różowe. Po doświadczeniu niewytłumaczalnego kryzysu egzystencjalnego Barbie (Margot Robbie) wyrusza w podróż do samopoznania, aby znaleźć źródło problemu, a Ken (Ryan Gosling) postanawia mu towarzyszyć! Co mogłoby pójść źle?

Z naszego recenzja:

lalka Barbie zaczyna się powoli, tworząc uroczą krainę Barbielandu, tak aby powstał wyraźny, mroczny kontrast, gdy film ostatecznie wkracza w Rzeczywistość. Ale nawet w tym akcie otwierającym Gosling przesuwa każdą scenę z boku, a jego twarz jest wykrzywiona niemal ciągłym złamanym sercem wynikającym z braku zainteresowania Barbie nim. Jako widza znacznie bardziej pociągała mnie jego historia, mimo że martwiłem się, Czy to źle, że Ken jest najlepszą rzeczą w filmie Barbie?

Mów do mnie

Gdzie obejrzeć: Możliwość wynajęcia na Amazonka, JabłkoI Vudu

Nastoletni chłopak w szarym T-shircie i rozpiętej flanelowej koszuli zapinanej na guziki, z całkowicie czarnymi oczami i twarzą zwróconą do sufitu, siedzi przy stole przed zapaloną świecą, ściskając gipsowy odlew dłoni w Talk A24 Dla mnie

Obraz: A24

Gatunek muzyczny: Nadprzyrodzony horror
Czas działania: 1 godz. 35 min
Dyrektorzy: Danny Philippou, Michael Philippou
Rzucać: Sophie Wilde, Alexandra Jensen i Joe Bird

Mów do mnie opowiada o grupie australijskich nastolatków, którzy odkrywają, jak przywoływać duchy zmarłych za pomocą zabalsamowanej dłoni. Naturalnie zaczynają filmować, jak się przy tym bawią, ale gdy jedno z nich zbyt długo trzyma się za rękę, aby porozumieć się z utraconą ukochaną osobą, niechcący otwierają drzwi do świata horroru, którego nie bały się najbardziej. Chwalony jako jeden z najstraszniejszych filmów roku, Mów do mnie to debiut reżyserski YouTuberów Danny’ego Philippou i Michaela Philippou, który już powstał kontynuacja w produkcji.

Zemsta

Gdzie obejrzeć: Możliwość wynajęcia na Amazonka, JabłkoI Vudu

Liam Neeson, wyraźnie rozczochrany, siedzi za kierownicą samochodu z telefonem komórkowym przy uchu w Retribution.

Foto: Stephan Rabold/Atrakcje przydrożne

Gatunek muzyczny: Thriller działania
Czas działania: 1 godz. 30 min
Dyrektor: Nimród Antal
Rzucać: Liama ​​Neesona, Nomy Dumezweni i Matthew Modine’a

Pamiętać Budka telefoniczna, ten film z 2002 roku z Colinem Farrellem w roli głównej, opowiadający o publicyście uwięzionym w budce telefonicznej przez snajpera, który go zastrzeli, jeśli się wydostanie? Dobrze, Zemsta bardzo podobnie, ale budki telefoniczne w zasadzie już nie istnieją, więc zamiast tego jest to samochód; a zamiast snajpera jest to seryjny bombowiec z toporem do mielenia; a zamiast Colina Farrella Liam Neeson gra bankiera wiozącego swoje dzieci do pracy. Rozumiem? Tak, zrozumiałeś.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Razer przedstawia nowe Blade 16 x Automobili Lamborghini Edition

Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, debiutuje dziś wymarzoną współpracą z Automobili Lamborghini – Razer Blade 16 x Automobili Lamborghini Edition. ...

Hyundai zapewni nowym nabywcom pojazdów elektrycznych darmowy punkt ładowania w domu i 600 dolarów zniżki na instalację

Jeśli wstrzymywałeś się z zakupem pojazdu elektrycznego, ponieważ nie wiedziałeś, od czego zacząć instalację domowej ładowarki, nowa oferta Hyundaia może Ci pomóc. ...

Spawn pojawi się w 6. sezonie Call of Duty

W następnym sezonie Call of Duty przywoła Spawna Todda McFarlane’a w ramach przepustki bojowej – po raz pierwszy w serialu główną...
Advertisment