Banishers Ghosts of New Eden Opis nawiedzonej sprawy Traperów


Nawiedzające przypadki, takie jak „Ciało jest słabe” są tym, co będziesz robić Wygnańcy: Duchy Nowego Edenu kiedy nie przedzierasz się przez ghule i widma.

Rozwiążesz te tajemnice, domyślając się, co doprowadziło do nawiedzenia, co trzyma ducha w pobliżu i wreszcie, zapewniając duchowi godne pożegnanie. Zwykle wiąże się to ze znalezieniem kilku poradnik w celu określenia zamiar zarówno nawiedzonej osoby, jak i ducha.

Niepokojąca sprawa „The Flesh is Weak” skupia się na Jacobie Lynde i Benedictie Stoughtonie, dwóch traperach zagubionych w dolinie pełnej szybka mista. Nasz Wygnańcy: Duchy Nowego Edenu przewodnik poprowadzi Cię przez proces odnajdywania wszelkich wskazówek i intencji w pliku Głodni Łowcy Niepokojąca sprawa „Ciało jest słabe”.


Lokacja „Ciało jest słabe” w Banishers: Ghosts of New Eden

Reklama

Obraz: Nie kiwaj głową/skup się na rozrywce za pośrednictwem wielokąta

Nawiedzającą sprawę „The Flesh is Weak” znajdziesz w czwartym rozdziale gry, „Hungry the Hunters”. Jest to część głównego wątku fabularnego, więc nie można go przegapić.

Po uratowaniu Reda i wygnaniu wygnańców wyruszających z powrotem do Nowego Edenu, dotrzesz do zepsutego mostu i będziesz musiał znaleźć obejście. Wkrótce natkniesz się na Jacoba Lynde’a w jaskini, który czeka na szybką mgłę.


Wskazówki i intencje „Ciało jest słabe” w Banishers: Ghosts of New Eden

W sumie jest sześć wskazówek I dwie intencje znaleźć podczas „The Flesh is Weak”.

Banishers The Flesh is Weak Red i Antea rozmawiająca z Jacobem

Obraz: Nie kiwaj głową/skup się na rozrywce za pośrednictwem wielokąta

  • Najpierw dostaniesz Jacoba wskazówka po spotkaniu i rozmowie z nim.
  • W jaskini jest wiele złych przeczuć, ale zarzynane mięso po południowo-wschodniej stronie da ci pierwsze wskazówka dla ducha.

Wygnańcy Ciało jest słabe. Antea znajduje źródło szybkiej misty

Obraz: Nie kiwaj głową/skup się na rozrywce za pośrednictwem wielokąta

  • Wyjdź na zewnątrz i na północny wschód, aby zeskoczyć do doliny wypełnionej szybką mgłą. Przełącz się na Anteę, aby nawigować po niej i kieruj się (zazwyczaj) na południowy zachód. Kiedy dotrzesz do dziwnych stalagmitów i oczyścisz gniazdo widm, oczyścisz także szybką mgłę. Wykonaj a Harkeningowy rytuał z 3 dziką trybulą i 1 hiacyntem liliowym, aby zdobyć drugą Jakuba wskazówka.
  • Podążaj wzdłuż rzeki, aż dotrzesz do ciała Benedykta. Dzięki temu otrzymasz trzecią część Jacoba wskazówka i jego zamiar.

Wygnańcy Ciało jest słabo czerwone w jaskini Jacoba

Obraz: Nie kiwaj głową/skup się na rozrywce za pośrednictwem wielokąta

  • Wróć do przybudówki Jacoba i wejdź do środka. Sprawdź miskę i łyżkę na stole pod prawą ścianą, aby zdobyć drugą butelkę Benedykta wskazówka i jego Krawat.
  • Na środku jaskini wykonaj a Rytuał Make-Manifest porozmawiać z Benedyktem i zdobyć trzeciego wskazówka.

Wybór „Ciało jest słabe” w Banishers: Ghosts of New Eden

Koniec „Ciało jest słabe” to pierwszy raz, kiedy będziesz musiał dokonać ważnego wyboru Zamknięcie niepokojącej sprawy. Wyjdź na zewnątrz i jeszcze raz porozmawiaj z Jacobem. Po zakończeniu rozmowy będziesz musiał wybrać:

  • Winić (i zabij) Jacoba.
  • Łagodnie wspiąć się Benedykt.
  • Forsownie wygnać Benedykt.

Bez względu na to, co wybierzesz, otrzymasz punkt umiejętności. Jeśli ty winić Jakub lub wygnać Benedykcie, ty też dostaniesz istota spędzić w Ewolucja drzewo umiejętności.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ASUS IoT ogłasza zupełnie nowe przemysłowe płyty główne i komputery Edge AI oparte na rdzeniu 14. generacji

ASUS IoT, globalny dostawca rozwiązań AIoT, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek nowej linii przemysłowych płyt głównych i komputerów brzegowych AI wyposażonych w najnowsze...

Podcast Apple @ Work: Webex pojawia się w Apple TV i Vision Pro

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

ASRock przedstawia karty graficzne z serii Radeon RX 7900 GRE

ASRock, wiodący światowy producent płyt głównych, kart graficznych i mini komputerów PC, wprowadził dziś na rynek nowe karty graficzne z serii Steel Legend...
Advertisment