Banishers Ghosts of New Eden Opis nawiedzonej sprawy Starych Przyjaciół


Nawiedzające przypadki, takie jak „Starzy przyjaciele” są tym, co będziesz robić Wygnańcy: Duchy Nowego Edenu kiedy nie przedzierasz się przez ghule i Wędrowców.

Rozwiążesz te tajemnice, domyślając się, co doprowadziło do nawiedzenia, co trzyma ducha w pobliżu i wreszcie, zapewniając duchowi godne pożegnanie. Zwykle wiąże się to ze znalezieniem kilku poradnik w celu określenia zamiar zarówno nawiedzonej osoby, jak i ducha.

Niepokojąca sprawa „Starych przyjaciół” skupia się na Charlesie i Ester Davenportach. Nasz Wygnańcy: Duchy Nowego Edenu przewodnik poprowadzi Cię przez proces odnajdywania wszelkich wskazówek i intencji w pliku Lądowanie Przerażająca sprawa „Starych przyjaciół”.


Lokalizacja „Starych przyjaciół” w Banishers: Ghosts of New Eden

Reklama

Obraz: Nie kiwaj głową/skup się na rozrywce za pośrednictwem wielokąta

Nawiedzającą sprawę „Starzy przyjaciele” znajdziesz w pierwszym rozdziale gry, „Landfall”. Nie jest to zbyt opcjonalne, więc nie możesz tego przegapić.

Po rozmowie z gubernatorem Fairfaxem w gospodzie New Eden wskaże ci on wdowę po Charlesie, Ester. Po rozmowie z nią będziesz eksplorować ich dom jako Antea, aby rozwiązać nawiedzoną sprawę.


Wskazówki i intencje „Starych Przyjaciół” w Banishers: Ghosts of New Eden

W sumie jest cztery wskazówki I dwie intencje znaleźć podczas „Starych przyjaciół”.

  • Najpierw dostaniesz Ester wskazówka po zakończeniu rozmowy z nią przy stole.

Wyganiacze Antea i Red badają gabinet Charlesa podczas śledztwa w sprawie nawiedzonego serialu „Starzy przyjaciele”.

Obraz: Nie kiwaj głową/skup się na rozrywce za pośrednictwem wielokąta

  • Wejdź na górę i wejdź do pierwszego pokoju po prawej stronie. Jest mnóstwo do poszperania, ale ty szukasz notatki na rogu biurka. Kiedy go podniesiesz, Red otworzy książkę, w której umieści notatkę i wręczy ci pierwszą książkę Charlesa wskazówka (po pewnym dialogu).
  • W sypialni na piętrze skieruj się do północno-wschodniego rogu, aby znaleźć notatkę od Ester obok szachownicy. To jej drugie wskazówka i to ją odblokowuje zamiar.

Wypędza Anteę obserwującą rytuał Harkeningu podczas śledztwa w sprawie nawiedzenia Starych Przyjaciół

Obraz: Nie kiwaj głową/skup się na rozrywce za pośrednictwem wielokąta

  • Wróć na dół i na zewnątrz, aby udać się na cmentarz na północnym wschodzie. Musisz znaleźć świeca morska zakwitnij, a następnie wykonaj a Harkening rytuał na zachód od grobu Karola. Wizja da ci drugiego Charlesa wskazówkajego zamiari jego Krawat.

Zakończenie „Starych przyjaciół” w Banishers: Ghosts of New Eden

Zabierz Biblię Charlesa z powrotem do jego grobu i wykonaj: Rytuał Make-Manifest. Po rozmowie (i szybkiej kłótni o to, co robić), oddasz Charlesowi jego Wzniesienie się.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ASRock przedstawia karty graficzne z serii Radeon RX 7900 GRE

ASRock, wiodący światowy producent płyt głównych, kart graficznych i mini komputerów PC, wprowadził dziś na rynek nowe karty graficzne z serii Steel Legend...

Cozy Bear i inne APT zmieniają taktykę wraz ze wzrostem wykorzystania chmury

Podmioty zagrażające powiązane z państwem rosyjskim zmieniają swoją taktykę w miarę migracji coraz większej liczby organizacji do infrastruktury opartej na chmurze, ale dobra...

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...
Advertisment