Bang & Olufsen przedstawia nową generację kultowych głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2


Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych wykończeniach Black Anthracite, Gold Tone i Natural, ale teraz dołączają do gamy przyszłościowych produktów Bang & Olufsen na platformie oprogramowania Mozart, stworzonej, aby zapewnić długowieczność produktu poza fizycznym wyglądem. Platforma Mozart, zaprojektowana z myślą o aktualizacji i ulepszaniu, jest łatwa w obsłudze i umożliwia przyszłe aktualizacje modułu przesyłania strumieniowego.

Bang & Olufsen ogłosił nową generację głośników domowych Beosound A9 i Beosound 2. Te dwa głośniki są nie tylko dostępne w nowych wykończeniach Black Anthracite, Gold Tone i Natural, ale teraz dołączają do gamy przyszłościowych produktów Bang & Olufsen na platformie oprogramowania Mozart. Mozart został stworzony przez firmę Bang & Olufsen, aby zapewnić długowieczność produktu poza fizycznym projektem. Platforma Mozart, zaprojektowana z myślą o aktualizacji i ulepszaniu, jest łatwa w obsłudze i umożliwia przyszłe aktualizacje modułu przesyłania strumieniowego.

„Dzisiaj świętujemy, że przygotowujemy dwa z naszych najpopularniejszych głośników domowych na przyszłość” — mówi wiceprezes Bang & Olufsen ds. marketingu produktów, Michael Henriksson. „Ponadczasowe wzornictwo to nie tylko tworzenie trwałych produktów, ale także tworzenie projektów, którymi ludzie będą zachwyceni i z których będą dumni przez dziesięciolecia”.

Sercem platformy Mozart firmy Bang & Olufsen jest wymienny moduł, który ma moc obliczeniową wystarczającą do otrzymywania aktualizacji oprogramowania i funkcji przez wiele lat. Jeśli technologia łączności i przesyłania strumieniowego kiedykolwiek stanie się przestarzała, moduł można wymienić na najnowszą wersję – zapewniając wspaniałe wrażenia dźwiękowe przez dziesięciolecia.

Nowy Beosound A9 5. generacji definiuje ponadczasowy design współczesnych produktów Bang & Olufsen. Oryginalnie wprowadzony na rynek w 2012 roku, niesławny okrągły kształt, stworzony przez Oivinda Slaatto, do dziś jest jednym z najpopularniejszych produktów marki. Mimo swojej smukłości głośnik Beosound A9 jest w stanie wypełnić przestrzeń życiową bogatym i mocnym dźwiękiem, jednocześnie płynnie wtapiając się w każdy styl wnętrza.

Piąta generacja Beosound A9 zawiera oryginalne funkcje, które zapewniły jej sukces ponad 10 lat temu, ze szczegółowymi ulepszeniami. Dostępny jest nowy zestaw standardowych wykończeń: czarny antracyt, złoty odcień i naturalne aluminium. Tylne osłony w nowych standardowych wykończeniach płynnie uzupełniają osłony przednie, podobnie jak dębowe nogi i aluminiowe wykończenia sprzętowe, co zapewnia najlepszą ogólną estetykę projektu. Oprócz nowych standardowych wykończeń Beosound A9, produkt ten można w pełni dostosować, aby pasował do nawet najbardziej eklektycznej estetyki pomieszczenia.

 

Reklama

Beosound A9 jest również łatwy w użyciu. Głośność muzyki można kontrolować, przesuwając dłonią po jej powierzchni, a jednym dotknięciem A9 użytkownicy mogą natychmiast pomijać, odtwarzać lub wstrzymywać muzykę. Dodanie modułu oprogramowania Mozart do Beosound A9 oznacza, że ​​piąta generacja oferuje lepszą łączność, kompatybilność i nowe możliwości.

Podstawowy element portfolio Bang & Olufsen, Beosound 2 trzeciej generacji to potężny głośnik multiroom, który łączy w sobie wyjątkową estetykę wysokiej jakości z wyróżniającym się dźwiękiem. Pierwotnie wprowadzony na rynek w 2016 roku, Beosound 2 jest wykonany z wysokiej jakości aluminium, materiału, który jest teraz synonimem Bang & Olufsen. Podobnie jak w przypadku Beosound A9, jedną z głównych aktualizacji Beosound 2 3. generacji jest wprowadzenie Mozarta, zapewniającego długowieczność oprogramowania i bezproblemową integrację głośnika z dowolnym systemem multiroom.

Uderzające nowe wykończenie, Black Anthracite, dołącza do klasycznej linii Gold Tone i Natural. To nowe wykończenie jest dopasowane do ulepszonego interfejsu użytkownika w celu ułatwienia użytkowania oraz dodania aktywnej kompensacji pomieszczenia, co oznacza, że ​​Beosound 2 może teraz wykryć swoją pozycję w dowolnej przestrzeni i odpowiednio rozprowadzić dźwięk, aby zapewnić optymalne wrażenia odsłuchowe.

Beosound A9 5. generacji będzie dostępny od marca 2023 r. w cenach od 3699 USD (USD) lub 3299 EUR (EUR). Nowy Beosound 2 trzeciej generacji będzie dostępny od kwietnia 2023 roku w cenie 3199 USD (USD) lub 2999 EUR (EUR).

www.bang-olufsen.com

 Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Lian Li przedstawia GALAHAD II TRINITY AIO i UNI FAN

Lian Li zaprezentował również nowe portfolio rozwiązań all-in-one (AIO) do chłodzenia cieczą oraz nowe wentylatory. Nazywana serią GALAHAD II TRINITY obejmuje trzy...

Lian Li przedstawia nowe modułowe obudowy O11, koncepcyjną obudowę siatkową i obudowę na komputer stacjonarny

2023. Istnieją trzy obudowy, które Lian Li prezentuje: O11D EVO XL, O11D EVO RGB, O11 Vision i SUP 01. Zaczynając od O11D EVO...

ENDORFY wprowadza na rynek obudowy komputerowe Arx 700 Air i Arx 700 ARGB

Właśnie ukazała się nowa seria obudów PC ENDORFY Arx 700 Air i Arx 700 ARGB, opracowana z myślą o graczach, twórcach i entuzjastach...
Advertisment