Awesome Games Done Quick 2024 zawiera pierwszy speedrun kontrolowany przez psa


Shiba inu o imieniu Peanut Butter przejdzie do historii speedrunningu we wtorek o godz Niesamowite gry zrobione szybkostając się pierwszym psem biorącym udział w corocznej imprezie. Peanut Butter pod okiem swojego ludzkiego opiekuna Jamesa spróbuje na żywo wykonać speedrun gry NES z 1985 roku Gyromit.

James, znany również jako JSR_, i Peanut Butter dzielą się rekordem serii „Dog Assistance”. Gyromittryb gry B. Według speedrun.com, są jedynymi zawodnikami obecnie walczącymi o ten rekord, a ich obecny czas wynoszący 25 minut i 29 sekund jest konkurencyjny w porównaniu z innymi biegami z gry B, w których biorą udział wyłącznie ludzie, wymienionymi na stronie internetowej śledzenia prędkości. Możesz obejrzeć powtórkę próby speedrunu Jamesa i PB z zeszłego lata na YouTube.

Albo możesz obejrzyj próbę na żywo za pośrednictwem Twitchaktórego James i Peanut Butter spróbują zdalnie ze swojego domu w Las Vegas, 16 stycznia o 13:19 czasu wschodniego. Zapoznaj się z pełną wersją Niesamowite gry zrobione Szybki harmonogram wydarzeń po więcej szczegółów.

James mówi firmie Polygon, że jego trzyipółletni pies Peanut Butter jest „świetnym słuchaczem”.

„Biorąc pod uwagę ilość uwagi, jaką wymaga szybkie bieganie i granie w gry, zwykle muszę uciekać się do smacznych smakołyków, aby on mnie przyciągnął” – powiedział James w wiadomości na Discordzie. „Jest wyjątkowo grzeczny jak na Shibę”.

Reklama

Pomysł, aby spróbować speedruingu z masłem orzechowym, wziął się z zamiłowania Jamesa do wyzwań. On jest sam osiągnął speedrunneri wykona grę na NES-ie Castlevania 3: Klątwa Drakuli w Awesome Games Done Quick w czwartek. James gra w speedrunningowych grach od 2016 roku i wielokrotnie trafiał do pierwszej dziesiątki Legenda Zeldy. Dopiero w 2022 roku zdecydował się zaangażować w hobby swojego psa.

„Dokonałem wyczynu zwanego”Próby nerdów w grach wideo Angry firmy JSRskąd wykonałem speedrun każdy odcinek AVGN,– powiedział James. „Jednym z nich był ROB the Robot, podczas którego musiałem biec speedrunem Gyromit. Kiedy pokonywałem trasę i ćwiczyłem, wpadłem na pomysł, aby zastąpić ROB moim psem i rozpoczęliśmy trening. Zajęło mu to około roku, zanim był tu, gdzie jest teraz.

ROB the Robot był dodatkiem do NES-a, który współpracował tylko z dwiema grami: Gyromit I Stakowanie. Zaprojektowany, aby przekonać sprzedawców detalicznych do wprowadzenia NES-a do sklepów po krachu na rynku gier wideo w 1983 roku, ROB może wykonywać proste funkcje, przesuwając dyski w przód i w tył za pomocą przycisków.

Peanut Butter skutecznie spełnia rolę Roba w Jamesie Gyromit speedruns, używając niestandardowego kontrolera do naciskania przycisków.

„Kontroler powstał dzięki współpracy mnie i mojego kumpla Mea__Culpy” – powiedział James. „Podarował stary kij bojowy GameCube, który zmodyfikowałem tak, aby był bardziej przyjazny dla Shiby. Połączyłem szeregowo kilka przełączników, a następnie przykleiłem na nich kawałek drewna balsy, dzięki czemu PB miał większy cel do naciśnięcia.

Podczas gdy w tym roku w Pittsburghu odbędzie się impreza Awesome Games Done Quick, James i PB nie będą tam osobiście. „Tym razem nasza podróż będzie odległa” – powiedział James. „W przyszłości chcielibyśmy wypróbować to osobiście, więc miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze!”

Awesome Games Got Quick potrwa do niedzieli. Jest to charytatywna impreza speedrunningowa transmisja na żywo na Twitchuz powtórkami przesłanymi do Gry Gotowe Szybki kanał YouTube. Dochód z odbywającej się dwa razy w roku imprezy charytatywnej (oraz ze sprzedaży oficjalna koszulka z masłem orzechowym) idź do Fundacja Zapobiegania Rakowi.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...

MSI prezentuje serwery GPU dla branży mediów i rozrywki na targach NAB Show 2024

MSI, wiodący światowy dostawca serwerów, zaprezentuje swoje najnowsze serwery GPU wyposażone w procesory AMD podczas targów NAB Show 2024 na stoisku nr SL9137...

KingSpec przedstawia 2,5-calowe dyski SSD Yansen dla przedsiębiorstw

Na targach Embedded World 2024 w Norymberdze w Niemczech firma KingSpec (znana również jako YANSEN) zaprezentowała swój 2,5-calowy dysk SSD specjalizujący się w...
Advertisment