Aviron odnajduje rytm dzięki nowej aplikacji na iOS i współpracuje z Concept2


Aviron, firma zajmująca się fitnessem, ogłosiła dziś wprowadzenie aplikacji Aviron, która jest teraz dostępna na iUrządzenia z systemem operacyjnym i kompatybilny z nowym partnerem, wioślarzami Concept2. Czytaj dalej poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

Aviron to jedyna w swoim rodzaju platforma rozrywki fitness, która wykorzystuje „zasady poparte psychologią”, aby Twoje treningi były łatwiejsze, przyjemniejsze i mniej stresujące. Użytkownicy mogą korzystać z podłączonych do sieci wioślarzy Aviron, które umożliwiają treningi HIIT całego ciała i treningi siłowe.

Teraz Aviron nie tylko wypuścił nową aplikację, ale ogłosił, że jest ona kompatybilna z wioślarzami Concept2.

Stosując podejście oparte na grywalizacji, Aviron czerpie z wiedzy naukowej stojącej za tym, co sprawia, że ​​gry i konkursy są zabawne, a następnie wykorzystuje tę wiedzę do tworzenia treningów, które są zarówno wciągające, jak i dynamiczne dla użytkowników. Zgodność aplikacji Avrion z wioślarzami Concept2 to pierwsza szansa dla bardziej tradycyjnych wioślarzy na poznanie biblioteki treści Aviron poza jej własną ofertą.

Andy Hoang, dyrektor generalny i założyciel Aviron:

W Aviron dokładamy wszelkich starań, aby zrewolucjonizować fitness, czyniąc go przyjemnym i dostępnym dla każdego, abyś mógł z niecierpliwością czekać na kolejny trening. Uruchomienie aplikacji Aviron stanowi kolejny kamień milowy w naszej nadrzędnej misji polegającej na ponownym zdefiniowaniu sposobu, w jaki ludzie podchodzą do treningów. Jesteśmy podekscytowani współpracą z weteranami branży w Concept2, przedstawiając ich użytkownikom wyjątkowo zabawne i wciągające wrażenia z wiosłowania.

Reklama

Aplikacja zostanie zintegrowana z wioślarzami Concept2 za pośrednictwem połączenia Bluetooth, a następnie odblokuje pakiet treści Aviron, który obejmuje „wioślarstwo widokowe, zawody na żywo, gry wieloosobowe, programy z trenerem i nie tylko”.

Concept2 również jest podekscytowany współpracą. David Hart z programu deweloperskiego Concept2:

Wspaniale jest widzieć, że Aviron jest dostępny dla Concept2 RowErg” – powiedział David Hart z firmy
Program deweloperski Concept2. „Chociaż dostępnych jest ponad 50 aplikacji, których można używać z RowErg, Aviron wnosi coś nowego, skupiając się na grywalizacji i szerokiej gamie opcji gry. Jesteśmy podekscytowani możliwością reakcji społeczności Concept2
To.

Aplikacja Aviron jest już dostępna dla Urządzenia z systemem iOSi wkrótce będzie kompatybilna z urządzeniami z Androidem.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment