Avatar przekazuje Avengers: Endgame, aby odzyskać koronę kasową po ponownym wydaniu w Chinach


Awatara ponownie odzyskał swoją koronę jako najbardziej lukratywny film wszechczasów, a film Jamesa Camerona z 2009 roku osiągnął nowy rekord wszechczasów, aby pokonać 2019 rok Avengers: Endgame, który zajął pierwsze miejsce z kwotą 2,7902 miliarda dolarów w tym roku.

Ale dzięki ponownemu wydaniu Avatara w Chinach, Ostateczny termin zgłasza to Awatara zarobił już wystarczająco dużo, aby podnieść sumę swoich biletów do 2,798 miliardów dolarów, co po raz kolejny wyprzedza najpotężniejszych bohaterów Ziemi o największą sumę na świecie.

Przypływ Awatara sprzedaż biletów następuje, gdy chińskie kina ponownie otwierają się po pandemii COVID-19, która spowodowała przypływ widzów chętnych do powrotu do kin. A biorąc pod uwagę, że większość dużych zachodnich studiów filmowych nie wydała jeszcze nowych tytułów (biorąc pod uwagę, że większość świata ma nadal bardzo ograniczone możliwości kinowe), pozostawia to dużo miejsca na ponowne wydanie popularnych tytułów, takich jak Awatara w międzyczasie.

Ponieważ reszta kasy w weekend jest wciąż przed nami, jest prawie pewne, że Avatar nadal będzie przewodzić Etap końcowy przez kilka następnych dni. To najnowsze osiągnięcie w toczącej się (i nieco błahej) walce o rekord wszechczasów. Z powrotem, gdy Avengers: Endgame był w kinach, Disney pracował po godzinach, aby zająć pierwsze miejsce, ponownie wypuszczając film kilka tygodni po jego początkowym wyświetlaniu, obiecując dodatkową usuniętą scenę, aby zwiększyć liczbę.

To też jest możliwe Etap końcowy może odzyskać swoją koronę: Disney był znany z tego, że swoje filmy Marvela z powrotem umieszczał w kinach w ramach maratonów lub wydarzeń dla fanów, zanim pojawią się główne nowe wpisy. Więc jest to całkowicie możliwe Etap końcowy może powrócić do kin, aby w przyszłości zdobyć nowy rekord Avatara – zwłaszcza jeśli amerykańskie kina przyjmą podobną strategię ponownego wydawania wielkich hitów z przeszłości, aby pomóc w powrocie do kin po COVID w nadchodzących miesiącach.

Oczywiście prawdziwym zwycięzcą jest, jak zwykle, firma Walt Disney Company. Ponieważ Disney kupił 20th Century Fox (a wraz z nim, plik Awatara filmy) w 2019 roku, firma będzie posiadać najlepsze miejsce kasowe czy Mściciele lub Awatara kończy się na górze.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment