Avatar przekazuje Avengers: Endgame, aby odzyskać koronę kasową po ponownym wydaniu w Chinach


Awatara ponownie odzyskał swoją koronę jako najbardziej lukratywny film wszechczasów, a film Jamesa Camerona z 2009 roku osiągnął nowy rekord wszechczasów, aby pokonać 2019 rok Avengers: Endgame, który zajął pierwsze miejsce z kwotą 2,7902 miliarda dolarów w tym roku.

Ale dzięki ponownemu wydaniu Avatara w Chinach, Ostateczny termin zgłasza to Awatara zarobił już wystarczająco dużo, aby podnieść sumę swoich biletów do 2,798 miliardów dolarów, co po raz kolejny wyprzedza najpotężniejszych bohaterów Ziemi o największą sumę na świecie.

Przypływ Awatara sprzedaż biletów następuje, gdy chińskie kina ponownie otwierają się po pandemii COVID-19, która spowodowała przypływ widzów chętnych do powrotu do kin. A biorąc pod uwagę, że większość dużych zachodnich studiów filmowych nie wydała jeszcze nowych tytułów (biorąc pod uwagę, że większość świata ma nadal bardzo ograniczone możliwości kinowe), pozostawia to dużo miejsca na ponowne wydanie popularnych tytułów, takich jak Awatara w międzyczasie.

Ponieważ reszta kasy w weekend jest wciąż przed nami, jest prawie pewne, że Avatar nadal będzie przewodzić Etap końcowy przez kilka następnych dni. To najnowsze osiągnięcie w toczącej się (i nieco błahej) walce o rekord wszechczasów. Z powrotem, gdy Avengers: Endgame był w kinach, Disney pracował po godzinach, aby zająć pierwsze miejsce, ponownie wypuszczając film kilka tygodni po jego początkowym wyświetlaniu, obiecując dodatkową usuniętą scenę, aby zwiększyć liczbę.

To też jest możliwe Etap końcowy może odzyskać swoją koronę: Disney był znany z tego, że swoje filmy Marvela z powrotem umieszczał w kinach w ramach maratonów lub wydarzeń dla fanów, zanim pojawią się główne nowe wpisy. Więc jest to całkowicie możliwe Etap końcowy może powrócić do kin, aby w przyszłości zdobyć nowy rekord Avatara – zwłaszcza jeśli amerykańskie kina przyjmą podobną strategię ponownego wydawania wielkich hitów z przeszłości, aby pomóc w powrocie do kin po COVID w nadchodzących miesiącach.

Oczywiście prawdziwym zwycięzcą jest, jak zwykle, firma Walt Disney Company. Ponieważ Disney kupił 20th Century Fox (a wraz z nim, plik Awatara filmy) w 2019 roku, firma będzie posiadać najlepsze miejsce kasowe czy Mściciele lub Awatara kończy się na górze.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment