Avatar: Ostatni Władca Wiatru firmy Netflix ma aplikację, która nie jest do bani


Awatar: Ostatni mag powietrza fani mają wszelkie powody, aby być sceptycznym wobec nowego serialu Netfliksa. Nawet jeśli ich nie było legendarnie spalony przez produkcję na żywo wcześniej, jest odejście twórców oryginalnej serii dla własnej piaskownicy nadchodząca animacja Awatara starania.

Ale możemy śmiało powiedzieć, że Netflix Awatar: Ostatni mag powietrza od showrunnera Alberta Kima wyczyścił przynajmniej jeden takt. To niska poprzeczka, to prawda, ale istotna.

Ich Appa nie wygląda jak cholerny demon paraliżu sennego.

Reklama

Gach!
Zdjęcie: Najważniejsze zdjęcia

Przez lata moja praca była jednym z cytatów w artykule w Wikipedii „Appa (Awatar: Ostatni władca powietrza)”, który zawiera wszystko, co powinniście wiedzieć o zwierzęciu towarzyszącym Aangowi, masywnym latającym żubrze znanym jako Appa. Nie jest to koniecznie odznaka honorowa, to po prostu nieunikniony skutek napisania w Internecie wielu słów, które ostatecznie zostaną zacytowane w Wikipedii. Pozwala mi to jednak wyjaśnić, dlaczego nigdy nie udało mi się tego zapomnieć w powieści M. Nighta Shyamalana Awatar: Ostatni mag powietrza Appa miał ludzką twarz.

Jego nos przerzedził się i wydłużył; jego okrągłe, mokre oczy skurczyły się do przeszywających punkcików; jego pysk spłaszczył się aż do ust — pełnych dziwnie ludzkich zębów! – był po prostu wąską szczeliną na monety z przodu jego głowy. Cytując użytkownika Reddita Wybuchowe pierdnięcia„Zmasakrowali mojego chłopca”.

Aang, Katara i Sokka jadą po niebie na Appie w filmie Netflix Avatar: Ostatni władca powietrza.

Obraz: Netflix

Akcja na żywo Appa nigdy nie będzie wyglądać tak uroczo, miękko i jak poduszka jak ta animowana. Ale przynajmniej Netflix Władca powietrza już udowodnił, że nie musi wyglądać na całkowicie przeklętego.

Akcja na żywo Awatar: Ostatni mag powietrza być może nigdy nie będzie tak ujmujący, a może nawet tak piękny i fajny jak animowany. Ale przynajmniej fani mogą mieć nadzieję, że ten nowy nie będzie całkowicie przeklęty.



Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple wycofuje WhatsApp i Threads z App Store w Chinach [U: Signal and Telegram]

Aktualizacja: Zarówno Signal, jak i Telegram zostały również usunięte pod naciskiem Chin. Oświadczenie Apple w historii. Na prośbę chińskiego rządu Apple usunął dwie...

Kaiju nr 8 jest już pretendentem do jednego z najlepszych anime roku

Kaiju nr 8nowe anime akcji science-fiction oparte na trwającej mandze Shōnen Jump Plus Naoyi Matsumoto, miało swoją premierę w zeszłą sobotę....

Jak planowanie i infrastruktura zawiodły podczas pożarów na Maui

W tym tygodniu pojawiły się nowe szczegóły na temat kaskadowych awarii, które doprowadziły do ​​pożarów, które w sierpniu ubiegłego roku szalały na Maui....
Advertisment