AudioControl prezentuje nowe rozwiązania kina domowego oparte na GaN i rozwiązania Dante na targach CEDIA Expo 2023


AudioControl weźmie udział w CEDIA Expo w Denver, Kolorado, pełen energii i skupiony na prezentacji szeregu innowacyjnych rozwiązań. Zaprojektowane w oparciu o trendy rynkowe i opinie integratorów systemów, najnowsze wzmacniacze i amplitunery surround firmy AudioControl w miniobudowie zapewniają najnowsze technologie, tworząc jednocześnie możliwości dla profesjonalistów zajmujących się integracją. Firma wprowadzi łączność sieciową Dante do swojego udanego wielostrefowego wzmacniacza AudioControl Director Model M6800 i wprowadzi na rynek dwa amplitunery surround w kompaktowej obudowie, które zapewnią przetwarzanie Dolby Atmos i DTS:X Pro w dowolnej strefie.

Świeżo po przejęciu kolejnej firmy AudioControl będzie obecny na targach CEDIA Expo w Denver w Kolorado, pełen energii i skupiony na prezentacji szeregu innowacyjnych rozwiązań. Zaprojektowane w oparciu o trendy rynkowe i opinie integratorów systemów, najnowsze wzmacniacze i amplitunery surround firmy AudioControl w miniobudowie zapewniają najnowsze technologie, tworząc jednocześnie możliwości dla profesjonalistów zajmujących się integracją. Firma wprowadzi łączność sieciową Dante do swojego udanego wielostrefowego wzmacniacza AudioControl Director Model M6800 i wprowadzi na rynek dwa amplitunery surround w kompaktowej obudowie, które zapewnią przetwarzanie Dolby Atmos i DTS:X Pro w dowolnej strefie.

Z siedzibą w Seattle w stanie Waszyngton, od 1977 roku AudioControl ma długą historię tworzenia udanych produktów Made in USA dla integratorów na całym świecie i wspierania ich doskonałą obsługą klienta i 5-letnią gwarancją. AudioControl Pro oferuje rozwiązania audio do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych. Obecnie firma AVPro Globaloferta produktów firmy obejmuje wzmacniacze mocy, wzmacniacze wielostrefowe, wzmacniacze sieciowe, wzmacniacze 70-woltowe, wzmacniacze jednostrefowe, wzmacniacze do subwooferów, procesory AV, amplitunery AV i przedłużacze sygnału AV.

Najważniejsze cechy AudioControl dla CEDIA 2023 obejmują najwyższej jakości wielostrefowy wzmacniacz matrycowy z dostępną łącznością Dante i dwa kompaktowe amplitunery surround zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby integratorów A/V.

Odnoszący sukcesy wielostrefowy wzmacniacz AudioControl Director Model M6800 jest teraz dostępny z możliwością obsługi cyfrowej sieci audio Dante, co stanowi kontynuację niezachwianego zaangażowania firmy w dostarczanie instalatorom najbardziej zaawansowanych i wydajnych rozwiązań rozrywkowych.

„W zeszłym roku z sukcesem wprowadziliśmy łączność sieciową Dante jako opcję w naszych 70-woltowych wzmacniaczach Dual Mode serii CM, zapewniając integratorom nowy poziom wydajności w systemach rozrywki krajobrazowej i nie tylko” – wyjaśnił Chris Kane, wiceprezes ds. sprzedaży i Marketingu w AudioControl. „Jesteśmy podekscytowani możliwością dodania tej niesamowitej technologii do wielokrotnie nagradzanego modelu Director M6800, jednego z naszych najpopularniejszych wzmacniaczy wielostrefowych”.


Dante dostarcza nieskompresowany, wielokanałowy dźwięk cyfrowy przez standardową sieć IP przy użyciu łatwo dostępnego kabla CAT5e, CAT6 lub światłowodu z niemal zerowym opóźnieniem. Umożliwia integratorom dostarczanie dźwięku najwyższej jakości do każdej strefy bez konieczności wiązania się z kosztownymi kablami analogowymi, które są podatne na degradację sygnału, szczególnie w przypadku dłuższych odcinków. Wzmacniacz AudioControl Director M6800 z dostępną łącznością Dante to najlepszy wzmacniacz wielostrefowy do wszelkich zastosowań, w tym do przesyłania dźwięku przez IP.

Reklama

Popularne wzmacniacze AudioControl z serii Director zapewniają najwyższą jakość rozrywki i wydajność. Director Model M6800 oferuje funkcje potrzebne integratorom, aby zapewnić niezrównaną jakość dźwięku w systemie muzycznym dowolnej wielkości, w tym prawdziwe, konserwatywnie mierzone 100 W/8 omów i 200 W/4 Omy na kanał w 16 kanałach. Model M6800 posiada również potężny silnik DSP, który obejmuje korekcję graficzną i parametryczną dla poszczególnych stref, a także matrycę przełączającą, która zapewnia najwyższą jakość programów rozrywkowych w dowolnej strefie z niezrównaną elastycznością.

Dzięki wzmacniaczowi Director Model M6800 integratorzy mogą dostosować dźwięk do każdej strefy w oparciu o profile DSP wiodących marek głośników objętych programem Sound Partners Program AudioControl, a następnie dostroić dźwięk w oparciu o właściwości akustyczne dowolnej przestrzeni. AudioControl Director Model M6800 może być używany jako samodzielne rozwiązanie lub jako część kompletnego inteligentnego środowiska domowego ze sterownikami dostępnymi dla popularnych systemów sterowania innych firm, w tym Crestron, Savant, RTI i Control 4. Co najważniejsze, AudioControl dostarczył integratorom 16- kanały o najwyższej wydajności w obudowie 2U, oszczędzające krytyczną przestrzeń w szafie bez pogorszenia jakości dźwięku.

Amplitunery surround w obudowie mini

Na targach CEDIA Expo 2023 firma AudioControl zaprezentuje dwa amplitunery surround w kompaktowej obudowie, które umożliwią integratorom przetwarzanie Dolby Atmos dla Home Audio i DTS:X Pro w dowolnej strefie. Obydwa modele mają wysokość zaledwie 1U i charakteryzują się zdumiewającą adaptacją platformy wzmacniaczy dużej mocy opartej na GaN. Bijou3 oferuje trzy zasilane kanały do ​​zastosowań L/C/R o mocy 100 W na kanał, a także wyjście na subwoofer i dwa dodatkowe wyjścia audio dla elastyczności systemu. Amplituner CXR-5 AVR Mini oferuje pięć zasilanych kanałów o mocy 65 W na kanał, a także wyjście na subwoofer i dwa dodatkowe wyjścia audio dla łatwej konfiguracji systemu 5.1 lub 7.1.

Obydwa modele oferują wzmocnienie o dużej mocy i wejście eARC w kompaktowej obudowie 1U, którą można umieścić w szafie AV lub zamontować za telewizorem. Te kompaktowe amplitunery surround firmy AudioControl stanowią najlepsze rozwiązanie dla wielokanałowego audio/wideo w każdym pomieszczeniu. Opcjonalnie dostępna będzie korekta pokoju Dirac Live. Integratorzy będą mogli bez wysiłku zdalnie zarządzać konfiguracją systemu.


„Klienci proszą o dźwięk przestrzenny z dala od głównego kina domowego – a te nowe mini amplitunery zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałą wydajność w pomieszczeniach multimedialnych, sypialniach, salach do ćwiczeń, domowych biurach i nie tylko” – wyjaśnia Chris Kane, wiceprezes ds. Sprzedaży w AudioControl.

 

Kompaktowa obudowa 1U AudioControl Bijou3 i CXR-5 umożliwia łatwą instalację w dogodnych miejscach, takich jak za wyświetlaczem, wewnątrz szafki lub w małej szafce na sprzęt, co czyni je idealnymi do projektów teatralnych, w których przestrzeń jest ograniczona. Wejście eARC w każdym modelu umożliwia integratorom zapewnienie wyjątkowej przejrzystości nieskompresowanego dźwięku 192 kHz, 24-bitowego w dowolnej strefie, wyróżniając projekty swoich systemów, tworząc doskonałe wrażenia rozrywkowe. Amplituner CXR-5 udostępnia także trzy dodatkowe wejścia HDMI. Dostępne są sterowniki dla popularnych ekosystemów inteligentnego domu innych firm, w tym Crestron, Savant, RTI i Control 4.
www.audiocontrolpro.comSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment