Audeze i Microsoft współpracują nad limitowanym zestawem słuchawkowym MaxwellAudeze, wiodący producent słuchawek klasy premium, ogłosił dziś wprowadzenie na rynek limitowanej edycji zestawu słuchawkowego do gier, opracowanego we współpracy z firmą Microsoft, z myślą o kolekcji produktów Designed for Xbox Summer. Ta stylowa, limitowana wersja „Ultraviolet” ich bardzo chwalonego zestawu słuchawkowego do gier Maxwell ma nowe wykończenie, które dodaje przyciągającego wzrok i niepowtarzalnego wyglądu jednemu z najlepszych zestawów słuchawkowych do gier na rynku. Edycja Ultraviolet słuchawek Maxwell jest dostępna w przedsprzedaży na stronie internetowej Audeze w ograniczonych ilościach.

Partnerstwo między Audeze i Microsoft, które rozpoczęło się w 2021 roku wraz z uzyskaniem przez Microsoft certyfikatu zestawu słuchawkowego do gier Penrose firmy Audeze, a ostatnio było kontynuowane wraz z certyfikacją przez Microsoft naszego nowego zestawu słuchawkowego do gier Maxwell. To partnerstwo rozszerzyło dostęp do wiodących w branży płaskich magnetycznych zestawów słuchawkowych Audeze do ogromnej grupy użytkowników konsol firmy Microsoft. Epicka, realistyczna jakość dźwięku zapewniana przez legendarne, planarne przetworniki magnetyczne Audeze to potężne narzędzie dla graczy, a teraz, dzięki limitowanej edycji Ultraviolet Maxwell, mogą oni stylowo wykorzystać swoją przewagę dźwiękową.

Premiera programu „Designed for Xbox” firmy Microsoft pierwsza kolekcja z różnorodnymi akcesoriami do gier w zabawnych pastelowych kolorach zeszłej wiosny. Ale w tym roku nadszedł czas, aby zabłysnąć dzięki drugiej kolekcji Designed for Xbox, która po raz pierwszy zawiera zestaw słuchawkowy. Aby podnieść i tak elegancki wygląd zestawu słuchawkowego Maxwell z tej kolekcji, muszle słuchawek i pałąk na głowę zostały skrupulatnie nałożone na nauszniki i pałąk w procesie galwanicznym, co dało oszałamiający, jedyny w swoim rodzaju wygląd. Udoskonalając gry bezprzewodowe o niskich opóźnieniach dzięki nieustannym innowacjom, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Audeze Maxwell Ultraviolet Edition jest wyposażony w technologię Bluetooth 5.3 z LE Audio, Dolby Atmos i technologię mikrofonów redukujących szumy FILTER AI. Graj jak zawodowiec z potężnymi przetwornikami planarnymi 90 mm i baterią wystarczającą na 80 godzin.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Audeze Maxwell Ultraviolet Edition

Cechy:

  • Ponad 80 godzin pracy na baterii z szybkim ładowaniem do całodziennej gry w 20 minut.
  • Nagradzane przetworniki planarne Audeze 90 mm.
  • Bezprzewodowe ultra-niskie opóźnienia z 3-krotnym zasięgiem tradycyjnego 2,4 GHz.
  • Pierwszy w swojej klasie Bluetooth 5.3 obsługuje LE Audio, LC3plus, LDAC.
  • Wiodący w swojej klasie dźwięk o wysokiej rozdzielczości do 24 bitów/96 kHz.
  • Wbudowana licencja Dolby Atmos.
  • Całkowicie nowe wzmocnione podwozie zbudowane z aluminium i stali.
  • FILTR Technologia redukcji szumów zapewniająca wyraźną komunikację.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Audeze Maxwell Ultraviolet Edition jest już dostępny w przedsprzedaży w cenie 329,00 USD ERP i zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek 15 sierpnia 2023 r. Odwiedź stronę xbox.com lub Audeze po więcej informacji.

O AUDEZE
Audeze LLC to kalifornijski producent high-end audio, który zapewnia najdokładniejszą reprodukcję dźwięku dostępną obecnie. Produkty Audeze, zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych innowacji w dziedzinie materiałoznawstwa i technologii, są budowane z precyzją i kunsztem. Zaangażowanie Audeze w badania, rozwój i bezkompromisowy dźwięk znajduje odzwierciedlenie w każdym aspekcie ich wiodących produktów. Dzięki temu Audeze zyskało miano najlepiej ocenianej marki słuchawek na świecie.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment