AT&T umożliwi Ci teraz aktualizację telefonu trzy razy w roku (za opłatą)


Jeśli chcesz co roku otrzymywać wiele nowych telefonów, AT&T wprowadza właśnie w tym celu nowy program. Nowa oferta AT&T „Next Up Anytime” program wcześniejszej aktualizacji pozwala otrzymać nowy telefon trzy razy w roku za dodatkowe 10 dolarów miesięcznie.

AT&T od dawna oferuje dodatek „Next Up”. za 6 USD miesięcznie, ale to pozwala na uaktualnienie tylko poprzez wymianę obecnego telefonu po spłaceniu połowy. Nowy dodatek Next Up Anytime daje Ci większą elastyczność, aby częściej kupować nowy telefon.

W post na blogu ogłaszając nową ofertę, firma AT&T twierdzi, że Next Up Anytime oferuje dwa sposoby uaktualnienia telefonu:

  1. Po spłacie 33% lub więcej telefonu możesz dokonać aktualizacji do nowego urządzenia I skorzystaj z innych promocji AT&T dotyczących wymiany lub modernizacji sprzętu.
  2. Uaktualnij w dowolnym momencie po dokonaniu jednej płatności ratalnej i pierwszej płatności Next Up Anytime.

Będziesz ograniczony do uaktualniania telefonu trzy razy w roku. Dodatek Next Up Anytime jest dostępny dla wszystkich planów bezprzewodowych AT&T za 10 USD miesięcznie. Będziesz mógł dodać go do swojego planu od 16 lipca.

Nie jestem do końca pewien, ilu realnie chce dostać nowy telefon trzy razy w roku. Będziesz musiał wykonać pewne obliczenia w oparciu o swoje nawyki dotyczące aktualizacji, aby sprawdzić, czy ten kosztowny dodatek za 10 USD miesięcznie jest dla Ciebie odpowiedni. Mimo to jest to intrygująca opcja dla fanów technologii, którzy chcą coś zmienić zbyt często.

Reklama

Podążaj za szansą: Wątki, Świergot, InstagramI Mastodont.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment