AT&T twierdzi, że zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 15 były najwyższe „od wielu lat”


Chociaż pojawiły się obawy dotyczące Sprzedaż iPhone’a 15 w Chinach, wczesne oznaki w Stanach Zjednoczonych są bardziej pozytywne. W zeszłym tygodniu przemawiając podczas rozmowy telefonicznej AT&T dotyczącej wyników trzeciego kwartału, dyrektor generalny John Stankey powiedział, że dzięki ofercie iPhone’a 15 przewoźnik odnotował „największą liczbę zamówień przedpremierowych na iPhone’a, jakie mieliśmy od lat”.

AT&T zyski pchnęły jej akcje w kierunku najlepszego tygodnia od ponad roku, przy czym firma powołuje się na wysoką sprzedaż smartfonów i optymistyczne dane dotyczące przepływów pieniężnych. Część tego, a może większość, była spowodowana wrześniową premierą iPhone’a 15.

Rozmawiam z inwestorów w czwartekStankey powiedział, że premiera iPhone’a 15 oznacza „największą liczbę zamówień przedpremierowych na iPhone’a” w historii AT&T „od wielu lat”. Prezes zauważył, że sukces ten nastąpił pomimo tego, że inni przewoźnicy oferowali bardziej lukratywne promocje dla osób dokonujących aktualizacji.

W branży bezprzewodowej nasze konsekwentne podejście do wejścia na rynek stale poszerza bazę wartościowych abonentów. Nasze wyniki pokazują, że nasze podejście „najlepsza oferta dla wszystkich” nadal cieszy się uznaniem klientów.

Na przykład we wrześniu zaobserwowaliśmy największą liczbę zamówień przedpremierowych na iPhone’a od wielu lat, pomimo konkurencyjnych promocji z wyższymi dotacjami umożliwiającymi wymianę urządzeń o niższej wartości. Stanowi to świadectwo zarówno prostoty naszych ofert, jak i siły naszej spójnej i prostej propozycji wartości, a także jakości naszej sieci.

Stankey zwrócił również uwagę, że „zdecydowana większość” nabywców iPhone’a rejestruje się w „planach o najwyższej wartości” AT&T, mimo że nie jest to wymóg promocyjny. Planem o największej wartości przewoźnika jest „plan szybkiego rozwoju” – powiedział Stankey.

To optymistyczny sygnał dla wczesnych danych o sprzedaży iPhone’a 15. Apple ma zgłosić swoje dane fiskalne Wyniki za IV kwartał 2023 r. 2 listopadaobejmujący miesiące lipiec, sierpień i wrzesień. Dzięki temu można będzie wcześnie przyjrzeć się pierwszym dniom przedsprzedaży i sprzedaży iPhone’a 15. Chociaż Apple nie raportuje sprzedaży jednostkowej żadnego ze swoich produktów, podaje zestawienie przychodów według kategorii produktów.

Reklama

W IV kwartale 2022 r. Apple zgłosiło rekordowe przychody w wysokości 90,1 miliarda dolarów, pomimo braku oczekiwań analityków dotyczących przychodów iPhone’a na poziomie 42,63 miliarda dolarów. Mimo to przychody z iPhone’a wzrosły o 9,8% rok do roku.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rada Nadzorcza ASML zamierza powołać Christophe’a Fouquet na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego

W dniu dzisiejszym Rada Nadzorcza ASML Holding NV (ASML) ogłasza, że ​​zamierza mianować Christophe'a Fouqueta, obecnie dyrektora ds. biznesu ASML i członka zarządu,...

NVIDIA przygotowuje kartę GeForce RTX 4090 D dla Chin w celu zapewnienia zgodności z amerykańskimi przepisami dotyczącymi kontroli eksportu

NVIDIA wprowadza ostatnie poprawki do nowej karty graficznej GeForce RTX 4090 D, karty graficznej SKU przeznaczonej specjalnie na rynek chiński, skierowanej głównie do...

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...
Advertisment