ASUS wprowadza na rynek wentylatory obudowe TUF Gaming TR120 ARGBFirma ASUS ogłosiła dzisiaj wprowadzenie wentylatorów do obudowy TUF Gaming TR120 ARGB, które zapewniają wyjątkowy przepływ powietrza i dopracowaną estetykę pod każdym względem. Udoskonalenia nowej generacji zwiększają moc chłodzenia wentylatorów TUF Gaming TR120 ARGB. Przeprojektowane łopatki wentylatora są wyjątkowo szerokie i są teraz umieszczone w ramie o grubości 28 mm – do 12% grubszej niż w poprzedniej generacji. Łącznie elementy te zwiększają przepływ powietrza aż o 77,4 CFM i ciśnienie statyczne aż o 3,3 mmH2O. W przypadku dużych obciążeń te wentylatory 120 mm zapewniają stały strumień powietrza chłodzącego, jakiego potrzebuje.

Wentylatory w obudowie TUF Gaming TR120 ARGB są przygotowane do wydajnej pracy, a ponadto skonstruowane z myślą o cichej pracy. Wytwarzają maksymalnie 29 dB(A) hałasu. W ogniu walki użytkownicy prawdopodobnie w ogóle ich nie usłyszą. Kiedy standardowe wentylatory obudowy są używane jako wloty w panoramicznej obudowie, nie zawsze są one widoczne, ponieważ użytkownicy widzą tylko ich boki i tył. Oznacza to, że elementy takie jak wsporniki konstrukcyjne, przewody i widoczne części silnika są traktowane z przodu i na środku, zamiast oświetlenia LED RGB i wszelkich dekoracji skierowanych do przodu.

Aby rozwiązać ten problem, wentylatory TUF Gaming TR120 ARGB są dostępne zarówno w wersji ze standardowym, jak i z odwróconym przepływem powietrza. W rezultacie, zaglądając do wnętrza obudowy, użytkownicy zobaczą przednią część wentylatora – niezależnie od tego, czy zasysają chłodne powietrze, czy odprowadzają ciepłe.

Niektóre konkurencyjne wentylatory z odwróconym przepływem powietrza rozwiązują problemy estetyczne, ale oferują znacznie mniejszą wydajność przepływu powietrza niż ich odpowiedniki ze standardowym przepływem powietrza. Z drugiej strony wentylatory TUF Gaming TR120 ARGB z odwróconym przepływem powietrza oferują przepływ powietrza na poziomie 76,3 CFM i ciśnienie statyczne 2,75 mmH2O, zachowując większość mocy chłodzenia swoich braci ze standardowym przepływem powietrza.

Możliwość dostosowania oświetlenia ze wszystkich stron
Ulepszona estetyka sprawia, że ​​wentylatory TUF Gaming TR120 ARGB w naturalny sposób pasują do konstrukcji panoramicznych – lub do każdego komputera, który oferuje więcej niż tylko rzut oka na wentylatory w obudowie. Efekty świetlne ARGB są wzmocnione dwuwarstwowym układem diod LED 8+8, który równomiernie emituje światło przez każdą łopatkę wentylatora i ramę.

Ponieważ wiele punktów instalacji w obudowie eksponuje boki wentylatora obudowy, TR120 ARGB przenosi pokaz świateł również na boki za pomocą półprzezroczystych paneli otaczających ramę. Różnorodne wzory po obu stronach łączą się ze sobą w przyciągający wzrok sposób, w zależności od tego, jak użytkownicy zestawią je z sąsiednimi wentylatorami, zapewniając ciekawy sposób personalizacji komputera.

Poważny fajny, poważny styl
Niezależnie od tego, czy budujesz komputer w panoramicznej obudowie, która wymaga floty przyciągających wzrok i wydajnych wentylatorów w modelach ze standardowym lub odwróconym przepływem powietrza, czy po prostu wyposażasz standardowy komputer w wentylatory ARGB, które zapewniają doskonały przepływ powietrza i ciśnienie statyczne – nowy Fani TUF Gaming TR120 ARGB są gotowi.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple News+ może być ratunkiem dla witryn z wiadomościami i czasopismami

Chociaż wielu wydawców początkowo było ostrożnych co do premiery Wiadomości Apple+choć niektórzy obawiają się, że może wyrządzić więcej szkody niż pożytku, istnieje coraz...

Infinidat dodaje mniejsze macierze G4 z deklarowaną dwukrotnie większą wydajnością

Infinidat dodał dwa dyski twarde i Pamięć flash produkty macierzowe – nazwane Infinibox G4 – które zapewniają 2-krotny wzrost wydajności w porównaniu z...

Karty graficzne GALAX Intros z serii Classic oparte na RTX 4070 SUPER i RTX 4070 Ti SUPER

GALAX wprowadził linię kart graficznych Classic opartą na kartach NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER i RTX 4070 SUPER. Karty te są...
Advertisment