ASUS Republic of Gamers zapowiada router Rapture GT-AX6000


Firma ASUS Republic of Gamers (ROG) ogłosiła dziś Rapture GT-AX6000, wysokowydajny router do gier WiFi 6 (802.11ax) o uderzającym, całkowicie nowym designie. Futurystyczny router gamingowy ROG Rapture GT-AX6000 umożliwia graczom podłączenie większej liczby urządzeń i przeniesienie ich na wyższy poziom. Zasilany 64-bitowym, czterordzeniowym procesorem Broadcom 2,0 GHz i flagowymi chipsetami nowej generacji Broadcom WiFi 6, zapewnia prędkość bezprzewodową do 6000 Mb/s z ASUS RangeBoost Plus dla zwiększonego zasięgu, więc zawsze jest przygotowany na największe bitwy. W pełni konfigurowalne efekty świetlne ASUS Aura RGB sprawiają, że GT-AX6000 jest routerem, który wymaga bycia widzianym. Zbudowany z myślą o dużej przepustowości, aby zapewnić większą przepustowość większej liczbie urządzeń, router GT-AX6000 jest wyposażony w dwa porty Ethernet 2,5 Gb/s, a router obsługuje agregację zarówno sieci WAN, jak i sieci LAN.

ROG Rapture GT-AX6000 to potężny dwuzakresowy router WiFi 6 4×4, który zapewnia łączną prędkość do 6000 Mb/s — 1148 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 4804 Mb/s w paśmie 5 GHz — czyli do 2,3 razy szybciej niż dwuzakresowy router WiFi 5 4×4. Dzięki połączeniu kanałów 160 MHz, technologii OFDMA i MU-MIMO, WiFi 6 zapewnia do 4 razy większą przepustowość i wydajność sieci w środowiskach o dużym natężeniu ruchu, dzięki czemu idealnie nadaje się do sieci o dużym natężeniu ruchu.

Elastyczna konfiguracja portu sieciowego

Aby zapewnić elastyczne, szybkie połączenia internetowe i sieciowe, ROG Rapture GT-AX6000 ma dwa porty 2,5 Gb/s, z których jeden można skonfigurować jako port WAN lub LAN.

Agregacja sieci WAN umożliwia połączenie portu 2,5 Gb/s z portem 1 Gb/s, aby odblokować przepustowość sieci WAN do 3,5 Gb/s, wystarczająco szybko nawet dla najnowszych ultraszybkich dostawców usług internetowych. Ta ogromna przepustowość Internetu może być współdzielona przez WiFi 6 lub drugi port 2,5 Gb/s w trybie LAN.

Dzięki agregacji sieci LAN użytkownicy mogą połączyć ze sobą dwa porty LAN 1 Gb/s, aby utworzyć połączenie LAN 2 Gb/s, które doskonale nadaje się do zapewniania dodatkowej przepustowości wysokowydajnym urządzeniom sieciowym, takim jak zgodny serwer NAS lub komputer stacjonarny.

Ekstremalna wydajność
ROG Rapture GT-AX6000 jest zasilany przez czterordzeniowy, 64-bitowy procesor Broadcom 2,0 GHz i chipsety Wi-Fi, co zapewnia wydajność do obsługi nawet najbardziej wymagającej sieci do gier. Zwiększa maksymalną przepustowość sieci nawet o 18%, zapewniając błyskawiczną wydajność, przyspieszając transfer danych i optymalizując wrażenia z gry. GT-AX6000 zawiera również ASUS RangeBoost Plus, najnowszą, najpotężniejszą wersję RangeBoost, która poprawia zasięg wszystkich urządzeń WiFi, w tym starszych urządzeń. W połączeniu z technologią ASUS RF i innymi ekskluzywnymi technologiami ASUS, RangeBoost Plus radykalnie poprawia zasięg i zasięg sygnału WiFi nawet o 38%2.

Reklama

ASUS AiMesh zapewnia użytkownikom elastyczność tworzenia prawdziwej sieci Wi-Fi mesh dla całego domu, używając dowolnego routera kompatybilnego z ASUS AiMesh jako węzła mesh, aby poszerzyć zasięg sieci, wyeliminować martwe punkty i zapewnić superszybkie, niezawodne Wi-Fi w całym domu.

Nie przerywaj gry
ROG Rapture GT-AX6000 jest przeznaczony dla wszystkich typów graczy — mobilnych, konsolowych i PC. Zwiększa ruch w grach na każdym kroku, od komputera do serwera gier. Wyjątkowe, trzypoziomowe przyspieszenie w grach stabilizuje połączenia, aby zapobiec drganiom, zmniejszyć opóźnienia, zmniejszyć ping i zwiększyć prędkość, zapewniając niesamowite wrażenia w grach.

GT-AX6000 świetnie współpracuje również z dowolnymi konsolami do gier, w tym PS5, Xbox X i Nintendo Switch. Gracze mogą natychmiast ustawić priorytet konsoli, podłączając ją do dedykowanego portu do gier: nie jest potrzebna żadna skomplikowana konfiguracja, wystarczy podłączyć konsolę do specjalnego portu LAN-1, aby uzyskać szybkie i stabilne połączenie, które zawsze znajduje się na czele kolejki.

Korzystając z aplikacji routera ASUS, gracze mogą jednym kliknięciem włączyć tryb gry mobilnej, aby nadać priorytet telefonowi komórkowemu. Odczują krótsze czasy pingowania i mniejsze opóźnienia, co zapewnia lepsze wrażenia z gry online.

Całkowicie nowa, futurystyczna konstrukcja inspirowana grami zawiera cztery odłączane czerwono-czarne anteny, a oświetlenie ASUS Aura RGB na obudowie można w pełni dostosować za pomocą szeregu fajnych efektów.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź strona produktu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple wciąż sprzedaje opaskę Apple Watch Pride Solo Loop 2021

Apple we wtorek wypuściło Edycja 2022 tradycyjnych opasek Apple Watch Pride. Chociaż w przeszłości firma zrezygnowała ze starych opasek Pride po wypuszczeniu...

Śledź utwory, których chcesz posłuchać później za pomocą MusicBox

iOS ma wiele sposobów, aby pomóc Ci odkrywać nowe utwory, w tym wbudowana integracja z Shazam. Ale co, jeśli z jakiegoś powodu...

Nowa zasada Apple App Store dla łatwiejszego usuwania kont i danych trafi 30 czerwca

Podczas imprezy WWDC 2021 firma Apple wprowadziła szereg zmian zasad dotyczących App Store, dostosowanie zasad do wszystkiego od polowania na nagrody...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!