ASUS Republic of Gamers ogłasza mobilny kontroler ROG Tessen


Firma ASUS Republic of Gamers (ROG) ogłosiła dzisiaj dostępność mobilnego kontrolera ROG Tessen. Tessen to jedyny składany kontroler mobilny dostępny obecnie na rynku, wyposażony w programowalne tylne łopatki, dodatkowe gumowe podkładki zapewniające kompatybilność z etui na telefon, mechaniczne przełączniki przycisków twarzowych i pada kierunkowego, a także joysticki klasy konsolowej zapewniające graczom dzięki połączeniu najwyższej przenośności i doskonałej kontroli. Unikalna konstrukcja i funkcje ROG Tessen zostały już docenione na poziomie międzynarodowym, zdobywając najwyższe miejsce w kategorii Gaming/VR/AR w prestiżowym konkursie iF Design Awards 2024, a także zdobywając nagrodę Red Dot Award 2024 za projekt produktu.

ROG Tessen ma przyjazną w podróży konstrukcję, którą można łatwo złożyć, aby umożliwić użytkownikom wsunięcie go do dowolnej torby, a nawet kieszeni. Tessen bezpiecznie utrzymuje telefony w orientacji poziomej, a lewa strona kontrolera jest składana, co ułatwia podłączenie telefonu do przedłużonego złącza USB-C kontrolera. Po podłączeniu lewą stronę kontrolera można odchylić do góry i wyregulować teleskopowe aluminiowe mostki, aby zablokować telefon na miejscu. Dołączone gumowe podkładki i przedłużone złącze USB-C umożliwiają łatwe podłączenie Tessen do telefonu w etui ochronnym.

Sterowanie na poziomie konsolowym

Tessen został zaprojektowany, aby zapewnić graczom wrażenia z grania na konsoli podczas podróży. Prawy drążek o wysokości 18 mm umożliwia ruch w zakresie 22°, co zapewnia precyzyjną kontrolę, a ergonomiczne uchwyty mają konstrukcję wysuniętą na zewnątrz, co zapewnia wygodę podczas maratonu. Wreszcie, przyciski twarzowe i pad kierunkowy znajdują się na wysokiej jakości przełącznikach mechanicznych, aby zapewnić szybką reakcję, dotykowe sprzężenie zwrotne i długotrwałą trwałość.

aluminiowe tylne łopatki
Dwie aluminiowe tylne łopatki ROG Tessen można zaprogramować w locie za pomocą przycisku ROG lub w aplikacji Armoury Crate, aby umożliwić graczom wykonywanie złożonych poleceń lub kombinacji w grze. Armoury Crate oferuje zaawansowane opcje dostosowywania, a także dostęp do licznych ustawień, w tym zmiany przypisania przycisków i efektów świetlnych. Przycisk ROG Tessena można również skonfigurować w aplikacji, aby wydawać szybkie polecenia jednym dotknięciem, aby robić zrzuty ekranu, nagrywać rozgrywkę, przełączać efekty świetlne lub uruchamiać Armoury Crate.

Łączność USB-C z przejściem o mocy 18 W
Gracze mogą jednocześnie grać i ładować swój telefon dzięki ładowaniu przelotowemu o mocy 18 W. Dzięki temu gracze mogą skupić się na akcji w grze, nie martwiąc się o poziom naładowania baterii.

Złącze USB-C charakteryzuje się częstotliwością odpytywania 500 Hz, co zapewnia niemal natychmiastowe wprowadzanie danych, dzięki czemu każde polecenie można natychmiast zobaczyć na ekranie.

Reklama

Graj w wielkim stylu
ROG Tessen jest wyposażony w oświetlenie Aura RGB, które zapewnia niezrównane opcje dostosowywania i personalizacji, aby stworzyć wciągającą atmosferę gry. Przód urządzenia ozdobiony jest drobnymi logo ROG i nacięciami, natomiast na tylnej powierzchni znajdują się wypukłe, teksturowane mikrotrójkąty, które poprawiają przyczepność.

Ekologiczne opakowanie ROG Tessen, pochodzące z FSC, można wykorzystać ponownie i złożyć w stojak na kontroler, zapewniając graczom miejsce do wystawienia urządzenia, gdy nie jest używane.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kill to brutalny thriller akcji, którego zagorzali nie mogą przegapić tego lata

Miło było widzieć rosnącą popularność kina indyjskiego w Stanach. Dla wielu osób — zwłaszcza tych, które nie są zaznajomione z...

Procesory mobilne AMD Ryzen AI „Strix Point” wprowadzone na rynek w sierpniu

Przedstawiciel producenta minikomputerów AOOSTAR ujawnił, że nadchodząca rodzina procesorów mobilnych AMD Ryzen AI „Strix Point” zostanie wprowadzona na rynek w sierpniu 2024 r.,...

Horror komiksowy Ładny dom nad jeziorem powraca tego lata z nową odsłoną

Od tego czasu minęło prawie półtora roku Komiksy DC opublikował oszałamiający finał Jakub Tynion IV i Alvaro Martineza Bueno Ładny dom...
Advertisment