ASUS przedstawia serwerową płytę główną S14NA-U12 dla procesorów AMD EPYC z serii 8004


Firma ASUS zaprezentowała dzisiaj ASUS S14NA-U12, swoją najnowszą płytę główną do serwerów, zaprojektowaną z myślą o wykorzystaniu mocy najnowszych procesorów AMD EPYC z serii 8004. Ta płyta główna została zaprojektowana tak, aby zapewnić solidną wydajność i energooszczędność serwerom jednogniazdowym, zarówno w tradycyjnych centrach danych, jak i poza nimi.

Ekonomiczne rozwiązania
Firma ASUS zdaje sobie sprawę z ogromnego znaczenia efektywności kosztowej w biznesie. Całkowicie nowa serwerowa płyta główna ASUS S14NA-U12 wykorzystuje imponującą wydajność i usprawnione komponenty platformy procesorów z serii EPYC 8004, umożliwiając producentom oryginalnego sprzętu (OEM) oferowanie ekonomicznych konfiguracji serwerów odpowiednich dla biznesu. Zgodność ze standardami branżowymi w zakresie zarządzania platformą, w połączeniu z najwyższej klasy funkcjami bezpieczeństwa i efektywnością energetyczną procesorów z serii EPYC 8004, znacznie zmniejsza koszty operacyjne w porównaniu z energochłonnymi, niestandardowymi alternatywami. Klienci mogą spodziewać się najlepszego w swojej klasie całkowitego kosztu posiadania (TCO) w przypadku licznych wdrożeń z systemami opartymi na procesorach AMD EPYC z serii 8004.

„Wierzymy, że możliwości obliczeniowe, komunikacyjne i analityczne będą wszechobecne – od początku do końca” – powiedziała Lynn Comp, wiceprezes korporacyjny AMD ds. marketingu produktów i technologii serwerowych. „Dzięki serwerom opartym na procesorach AMD EPYC z serii 8004 klienci będą mogli wdrażać rozwiązania obliczeniowe o wysokiej wydajności tam, gdzie wcześniej nie pozwalały na to koszty systemu, moc i inne ograniczenia infrastruktury”.

Podwójny 25-gigabitowy Ethernet SFP28 z obsługą tworzenia zespołów
S14NA-U12 zapewnia ultraszybką łączność sieciową, a każde połączenie 25-gigabitowego Ethernetu SFP28 oferuje przepustowość do 25 Gb/s, znacznie przewyższającą tradycyjny gigabitowy Ethernet. Ta prędkość usprawnia obsługę ruchu danych, poprawiając w ten sposób wydajność aplikacji. Dodatkowo zapewnia niezawodność dzięki obsłudze zespołowej, w ramach której łączy się wiele kart sieciowych (NIC), co zapewnia większą redundancję i minimalizuje przerwy w świadczeniu usług. Zastosowana w serwerze technologia SFP28 o niskim opóźnieniu ma kluczowe znaczenie w zastosowaniach czasu rzeczywistego, takich jak handel o wysokiej częstotliwości i wideokonferencje.

Elastyczne możliwości rozbudowy
Najnowsza serwerowa płyta główna ASUS oferuje również elastyczne możliwości rozbudowy dzięki pięciu gniazdom MCIO, obsługującym zarówno dyski NVMe, jak i SATA. Taka konstrukcja oferuje wszechstronne opcje przechowywania, umożliwiając użytkownikom wybór pomiędzy dyskami NVMe i SATA, aby zaspokoić różnorodne potrzeby w zakresie przechowywania. Dodatkowo zapewnia wysoką wydajność dzięki obsłudze dysków NVMe, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań wymagających dużej ilości danych, takich jak bazy danych i obliczenia o wysokiej wydajności.

Skalowalność dysku S14NA-U12 to kolejna wyróżniająca się cecha, ponieważ można w nim pomieścić do 10 dysków NVMe, zapewniając dużą pojemność pamięci masowej, którą można łatwo rozszerzyć, aby sprostać rosnącym wymaganiom operacji wymagających dużej ilości danych. Obsługiwane są także maksymalnie dwa procesory graficzne z dwoma gniazdami.

Kompleksowe zarządzanie infrastrukturą IT
S14NA-U12 ma wbudowany moduł iKVM i jest opcjonalnie wyposażony w ASUS Control Center, oferujący kompleksowe funkcje zarządzania poza pasmem i w paśmie, dostosowane do potrzeb małych i średnich firm. Wbudowany moduł ASUS ASMB11-iKVM obsługuje zdalne aktualizacje BIOS-u, sterowanie wentylatorami, samodzielne KVM, nagrywanie wideo i przechwytywanie BSOD, zapewniając całodobowy zdalny monitoring i diagnostykę. Ta funkcjonalność pozostaje dostępna nawet wtedy, gdy system operacyjny jest wyłączony lub offline, poprzez przyjazny dla użytkownika, oparty na sieci interfejs graficzny, kompatybilny ze wszystkimi głównymi przeglądarkami. ASUS Control Center (ACC) dodatkowo usprawnia zarządzanie infrastrukturą IT, centralizując i integrując monitorowanie i kontrolę komercyjnych produktów ASUS, w tym serwerów, stacji roboczych i rozwiązań Digital Signage. ACC umożliwia zdalne aktualizacje BIOS-u, monitorowanie systemu urządzeń mobilnych i uproszczone zarządzanie serwerem poprzez aktualizacje oprogramowania i wysyłkę jednym kliknięciem.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment