ASUS przedstawia minikomputer ExpertCenter PN64-E1


Firma ASUS przedstawiła dziś ExpertCenter PN64-E1, minikomputer PC wyposażony w procesor Intel Core 13. generacji, pamięć do DDR5-4800 i kartę graficzną Intel Iris Xe. PN64-E1 jest wyposażony w dwa gniazda PCIe 4.0 x4 M.2, pięć portów USB, dwa porty Thunderbolt 4 z obsługą DisplayPort 1.4, dwa porty HDMI oraz konfigurowalny port zapewniający elastyczność. Ponadto obudowa zapewnia szybki dostęp do pamięci masowej i modułów pamięci w celu łatwej rozbudowy. W porównaniu z poprzednią generacją procesor Intel Core 13. generacji, który napędza PN64-E1, zapewnia do 9% wyższą wydajność, umożliwiając płynne i wydajne przetwarzanie intensywnych aplikacji biznesowych. Pamięć DDR5 oferuje znacznie większą prędkość transmisji danych w porównaniu z pamięcią DDR4, zapewniając wydajną produktywność.

Obsługa Thunderbolt 4

Thunderbolt 4 zapewnia łączność Thunderbolt z USB-C z szybkością do 40 Gb/s wraz z obsługą DisplayPort 1.4. Jest nawet kompatybilny z USB4, tworząc jeden kompaktowy port, który robi wszystko — zapewniając najszybsze i najbardziej wszechstronne połączenie z dowolną stacją dokującą, wyświetlaczem lub urządzeniem do przechowywania danych. Ponadto tylny port Thunderbolt obsługuje wejście Power Delivery, dzięki czemu PN64-E1 może pobierać energię z monitora kompatybilnego z Power Delivery.

Obsługa wyświetlaczy 8K lub quad 4K
PN64-E1 może obsługiwać pojedynczy wyświetlacz 8K przy 60 Hz lub do czterech monitorów 4K przy 60 Hz za pośrednictwem kombinacji dwóch portów HDMI, Thunderbolt 4 i konfigurowalnego portu, jeśli wybrano jego opcję HDMI. Jeśli jako konfigurowalny port wybrano HDMI 2.1, może on oddzielnie obsługiwać do 8K lub 4K przy 60 Hz. Obsługa czterech wyświetlaczy jest idealna do konfiguracji z wieloma wyświetlaczami w sklepach, restauracjach, hotelach lub na ścianach wideo w miejscach publicznych; i idealnie nadaje się do rozszerzania konfiguracji biurowych przestrzeni roboczych.

Pamięć RAM DDR5 nowej generacji
Procesor Intel Core 13. generacji, który napędza PN64-E1, jest obsługiwany przez pamięć nowej generacji DDR5 4800 MHz, która jest 1,5 razy szybsza i o 8% bardziej energooszczędna niż pamięć RAM DDR4 3200 MHz, zapewniając użytkownikom wyjątkową wydajność podczas codziennej pracy z komputerem.

Solidne funkcje chłodzenia
Nowy moduł termiczny ze specjalną rurką cieplną pozwala na lepsze odprowadzanie ciepła, a aluminiowy radiator zapewnia bardziej wydajne przewodnictwo, dzięki czemu kompaktowy PN64-E1 zapewnia wydajność na poziomie komputera stacjonarnego.

Wyjątkowa inteligentna technologia sterowania wentylatorami umożliwia użytkownikom dostosowanie trybów wentylatora do ich wymagań za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Tryb cichy zapewnia niski poziom hałasu podczas pracy, a tryb wydajności jest w stanie obsłużyć ciągłe intensywne przetwarzanie danych.

Reklama

Obsługa dostarczania zasilania przez USB
Tylny port Thunderbolt obsługuje wejście i wyjście Power Delivery, dzięki czemu użytkownicy mogą zasilać PN64-E1 za pośrednictwem monitora zgodnego z Power Delivery, upraszczając przestrzeń roboczą, eliminując kabel zasilający. Alternatywnie, ten port może dostarczać zasilanie do innych urządzeń, takich jak telefon komórkowy.

Dwukierunkowa redukcja szumów AI
Zintegrowana technologia redukcji szumów oparta na sztucznej inteligencji obejmuje zarówno eliminację szumów wejściowych, jak i wyjściowych, zapewniając krystalicznie czystą komunikację. Jest idealny dla użytkowników w placówkach oświatowych, biurowych lub małych biurach/biurach domowych.

Minikomputer z certyfikatem ekologicznym
Staramy się wywierać pozytywny wpływ na planetę poprzez wszystko, co robimy. Zewnętrzna obudowa PN64-E1 jest wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu, a ekologiczne opakowanie pochodzi z odpowiedzialnych lasów z certyfikatem FSC. PN64-E1 posiada również certyfikat ENERGY STAR.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pojawiają się wyniki Snapdragon 8cx Gen 4 SoC Geekbench, prawdopodobnie próbka inżynierska

Wyniki testów porównawczych dla Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 4 SoC pojawił się w przeglądarce Geekbench wcześnie rano, pod oznaczeniem Snapdragon 8cx Next Gen....

Pierwszy zwiastun Asteroid City to najbardziej Wes Anderson, jaki zobaczysz dzisiaj

Czy rzeczywiście kosmici ukrywają się gdzieś w Searchlight Pictures Miasto asteroid z reżysera Wesa Andersona jest do dyskusji. Jednak całkiem jasne jest...

Zapasy WWE zmieniły mnie w cis, a potem w trans

Z WrestleManią 39, która rozpocznie się 1 kwietnia, i nową książką Abrahama Josephine Riesmana, współtwórcy Polygon Ringmaster: Vince McMahon i zniszczenie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!